Jos van der Veer 20 I familieberichten maandag 18 juni 2012 ff) menseniinq.nl In de gezegende leeftijd van 91 jaar overleed onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maria De Nys weduwe van Willy Pöpsel 15 oktober 1920 114 juni 2012 Moerbeke-Waas Moerbeke-Waas Mol(B): Ivan en Elly Wittevrongel- Pöpsel Moerbeke (B): Geert en Agnès Pöpsel - Mongoin Drongen (B): Jacques en Greet je Vlaeminck - Pöpsel Zelzate (B)Hans en Martine Pöpsel - De Bruyne Bever.en (B)Guy en Veerle De Schepper - Pöpsel Temeuzen: Koen en Jeannette Pöpsel - Vermast Corr. adressen: Scheldekade 614531 EJ Temeuzen De uitvaartdienst, waartoe u vriendelijk wordt uit genodigd,zal plaatshebben in Parochiekerk Sint-Antonius Abt te Moerbeke-Waas, op donderdag 21 juni 2012 om 11 uur. Samenkomst in de kerk. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid. Rouwcentrum VERHOEVEN - Fr. Wiltoucklaan 51, Zelzale - T. 09-545.84.86 - www.verhoevenrouwcentrum.be Moedig tot het einde en vol belangstelling voor iedereen. Diepbedroefd maar dankbaar dat hij uit zijn lijden is verlost, geven wij kennis van het heengaan van mijn dierbare man, onze vader, schoonvader en grootvader mr. Albertus baron van Harinxma thoe Slooten echtgenoot van Anna Maria Wentholt Officier in de Orde van Oranje Nassau Ere commandeur van de Ridderlijke Duitsche Orde Balije van Utrecht Oud Burgemeester van Doorn en De Bilt-Bilthoven Amsterdam, Nieuwerkerk, 18 oktober 1930 13 j uni 2012 Nieuwerkerk A.M. van Harinxma thoe Slooten-Wentholt Nieuwerkerk J.S. van Harinxma thoe Slooten J.C. van Harinxma thoe Slooten-van Driel Albert en Wilma, Peterhans Driebergen A.M.A. van Heemstra-van Harinxma thoe Slooten M.M. van Heemstra Annechien en Jeroen, Friso, Okke Goirle L.R. van Harinxma thoe Slooten H.M.T. van Harinxma thoe Slooten-Reydon Catherine, Nicolaas Looperskapelle A.M.T. van Harinxma thoe Slooten J.J.A. Hoogenboom Annemarijn, Jitske, Freek Poeldijk WJ. van Harinxma thoe Slooten C.M.M. van Harinxma thoe Slooten-van Mierlo Joost, Emilie, Andreas Onze grote dank gaat uit naar het hele team van zorgverleners voor de liefdevolle verzorging. Nieuwerkerk, 13 juni 2012 Correspondentieadres: Capelleweg 9, 4306 PE Nieuwerkerk (Zld.) De dankdienst zal gehouden worden op woensdag ■20 juni 2012 om 10.30 uur in de Maartenskerk, Kerkplein 1 te Doorn. Na afloop van de dienst is er aldaar gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal in besloten kring te Beetsterzwaag (Fr.) plaatsvinden. Plotseling is overleden mijn moeder, schoonmoeder en dochter S. N. Hoogesteger - Dane Suzan weduwe van Henk Hoogesteger in de leeftijd van 66 jaar. Arthur Hoogesteger en Nancy Hoogesteger - Serrarens J. C. Dane - de Jonge Een bijzonder woord van dank aan de verpleging afdeling E van het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis te Goes. Goes, 15 juni 2012 Correspondentieadres: Dorpsstraat 49 4424 CV Wemeldinge De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 20 juni om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er tot 14.00 uur gelegenheid tot condole ren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Eens komt de dag Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie herinneringen, hebben wij na een kortstondige ziekte, afscheid genomen van onze altijd meelevende lieve moeder en oma. Cornelia Padmos - de Putter - Corrie sinds 4 september 1987 weduwe van ïohannis Dingenis Padmos in de leeftijd van 85 jaar. Heinkenszand Nelleke en Louis Krijger - Padmos Ruiger HoekLoes en André de Munck - Padmos Amanda en Roel Goes: Kees en Marleen Padmos - Maas John Sophie Goes, 15 juni 2012 Correspondentieadres: Krommemeet 17 4464 AA Goes De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 21 juni 2012 om 14.00 uur in de Gereformeerde kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de consistorie van de Gereformeerde kerk. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze dank gaat uit naar medewerkers en vrijwilligers van hospice "Het Clarahofje Suzan Vrienden voor het leven. Miep en Frans En nu nog maar alleen het lichaam los te laten - de liefste en de kinderen te laten gaan alleen nog maar het sterke licht het rodezuivere van de late zon te ziente volgen - en de eigen weg te gaan het werdhet was, het is gedaan. M. Vasalis Omringd door ons heeft mijn lieve man en onze vader afscheid genomen van het leven Haarlem, Middelburg, 3 maart 1943 15 juni 2012 Wij zijn intens verdrietig hem nu al te moeten missen, maar heel gelukkig met al het moois dat Jos ons met zijn wijsheid, zijn humor en zijn liefde heeft gegeven. Toos van der Veer - Nieuwenhuis Harmke van der Veer Hidde van der Veer Wieteke van der Veer Correspondentieadres: Parelduikerhof 32 4332 DA Middelburg Wij nemen afscheid van Jos op woensdag 20 juni om 13.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop ontmoeten wij elkaar in de koffie kamer van het crematorium. In plaats van bloemen zou Jos prijs stellen op een bijdrage aan het Koningin Wilhelmina Fonds, banknummer 54.40.54.040, Amsterdam. Als u geen persoonlijk bericht heeft ontvangen, hopen wij u met deze kennisgeving toch te bereiken. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Cornelia Padmos - de Putter Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte in dit verlies. P.J. de Putter (in herinnering) E. de Putter - Langebeeke J.P. de Putter (in herinnering) L. de Putter - Bakker J. A. Sinke - de Putter (in herinnering) C. Sinke Neven en nichten Met droefheid in ons hart maar met dankbare herin neringen is van ons heengegaan onze lieve, hartelijke en meelevende schoonzus en tante Cornelia Levina Padmos- de Putter weduwe van fohannis Dingenis Padmos Wij wensen de kinderen en kleinkinderen voor nu en in de toekomst Gods kracht en troost toe met dit grote verlies. Yerseke; D.J. Padmos M.A.W. Padmos-Verwijs Diana Padmos Carolien en Geert Prinsen-Padmos Jankees en Isabelle Padmos-Steyaert Johan en Dinet Padmos van Bruksvoort en kleinkinderen Yerseke, 15 juni 2012 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve Bure Padmos Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Jaap en Heieen van Stee André Maas Fam. Milhous Fam. Traas Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden, ons erelid Ko Wagenaar Wij zijn dankbaar voor zijn jarenlange inzet en blijvende betrokkenheid bij onze vereniging, Bestuur en leden Harmonie Voorwaarts Koudekerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20