PZC .nl/abonnee Mooi Friesland arrangement op 1 dag met 2 personen naar 3 locaties ■mmiiMMmiMBg— Er valt zoveel bijzonders te zien in Friesland! Om uw keuze gemakkelijk te maken bieden wij een combinatie van 3 Friese hoogtepunten. Zo ontdekt u op 1 dag een mooie mix van cultuur, natuur en gastvrijheid. Bezoek het Jopie Huisman Museum (Workum) waar het prachtige werk van deze eigenzinnige kunstenaar u meeneemt naar zijn intrigerende leven. Verbaas u in Museum Belvédère (Oranjewoud, nabij landgoed Oranjewoud) over de schoonheid van de unieke collectie, de stijlvolle architectuur en de prachtige omgeving. En geniet van een heerlijke lunch bij hotel restaurant Galamadammen (Koudum) met een van de mooiste uitzichten op de Friese Meren. Het kan allemaal op één dag en in willekeurige volgorde. Voor slechts 55,00 voor 2 personen bent u een onbetaalbare ervaring rijker! Slechts 55,- voor 2 personen Leuke attentie; In beide musea ontvangt u naast de toegang tot het museum een leuk aandenken aan uw bezoek. In hotel restaurant Galamadammen is de lunch een Twaalf uurtje, bestaande uit een kopje soep naar keuze, sneetje toast met gerookte zalmfilet, spiegeleitje, huzarensalade en een kopje koffie, thee, melk of karnemelk naar keuze. Zo profiteren abonnees Het Friesland arrangement is inclusief: - Entree Jopie Huisman Museum - Entree Museum Belvédère - Lunch Galamadammen Het arrangement is per eigen vervoer. Reserveren voor dit mooie Friese 'cultuur arrangement kan via www.galamadammen.nl/mooifriesland of via Hotel Galamadammen in Koudum te bereiken onder telefoonnummer: 0514-521346. Selectie uit Abonneevoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.pzc.nl/abonneevoordeel Londen is hip happening! Slechts 69,- p.p. Antislipcursus Safety Experience Center Flinke korting Kijk ook eens in onze webwinkel www.webwinkel.pzc.nl www.pzc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pze.nl treft u nadere informatie aan. m. Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 Contact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of AbonneeVoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 99 10 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken abonnee mam voordeel mimi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 80