17 samen doen' zaterdag 16 juni 2012 """se der instemmend geknik van Jik ke voegt Anne er aan toe: „Ik denk dat Peter mij ook wel aardig vind. Ik voel me in elk geval nooit het vijfde wiel aan de wa gen." Anne en Jikke gaan over een paar weken ook zonder Peter op vakantie. Ze voegen zich dan bij de vader en moeder van Jikke in een hotel aan de Italiaanse bloemenrivièra. „Lekker een week lui aan het strand liggen en langs de boulevard flaneren. Ze ker niet wandelen, zoals vroeger altijd moest", grijnst Jikke. Tot het zover is, verdienen de mei den beiden nog wat extra Vakan tiegeld achter de kassa van de plaatselijke Ciooo. Net als Anne heeft: Jikke het wel een beetje gehad met de middel bare school. De dames zullen blij zijn als ze het Zwin kunnen verla ten. Helemaal zeker is dat nog niet. Jikke rekent er een beetje op dat ze nog een herkansing moet doen en ook Anne steekt de vlag niet bij voorbaat uit. Wat nu als één van beiden de examenklas over moet doen? Als Jikke blijft zitten, blijft Anne bij haar plan de opleiding 'inter ne veiligheid' in Breda te doen. Ze heeft al een kamer in een ap partement geregeld. Jikke staat wel voor een dilemma als Anne onverhoopt nog een jaartje in Breskens blijft. Ze kiest juist voor Breda, omdat Anne er ook gaat studeren. Als Anne binnenkort nog niet naar Brabant verhuist, gaat Jikke misschien toch naar Vlissingen. „Ik hoef eigenlijk niet zo nodig op kamers, want ik moet mijn ei wel bij iemand kwijt kunnen. Thuis kan ik mijn verhalen altijd aan mijn moeder kwijt. Als ik naar Breda ga, kan ik even bij een tante terecht. Maar dan wil ik ook minstens één keer in de week bijkletsen met Anne. Wekelijks naar de fit ness en een vaste avond uit." Ideaal lijkt ook Anne dat. ^gssxems^simsBs^Bssga^maismimsrmssssmmsessgsmms^s^^sis^aBssmsat Nieuw Vossemeer: Joey Clarijs. Nieuw-Vossemeer: Demi Luijsterburg. Ossendrecht: Max Meijer. Oud-Vossemeer: Charlie Hol. Sigrid Ouwehand. Putte: Jordi van Paassen. Sint-Annaland: Roselie Goedegebuure. Jordy van Oevelen. Kevin Schaegen. Sint-Maartensdijk: Quirien Bijl. Arjen Joppe. Marco Wagner. Steenbergen Nb: Elles Raaijmakers. Bruce Steehouwer. Laura Zantboer. Tholen: Jochem Deurloo. Judith van Dij- ke. Comé Geuze. Kim van Ham. Sanne de Hond. Remco Jansen. Woensdrecht: Maaike van Eekelen. Wouw: Sanne Mens. Putte: Cynthia van Dooren. Jordi van Paassen. Sint-Annaland: Jordy van Oevelen. Sint-Maartensdijk: Arjen Joppe. Steenbergen Nb: Bruce Steehouwer. Tholen: Kim van Ham. Remco Jansen. Woensdrecht: Maaike van Eekelen. Wouw: Sanne Mens. Bergen Op Zoom: lllias el Allaoui. An- ouar Balah. Mike van den Berg. Regina Buijsen. Enver Dalkilin^. Davuthan Eli tok. Jordy Grimminck. Ricardo Jacobs. Bono Luijsterburg. Micha Nobibux. Femke van Oers. Patrick van Roosen daal. Glenn Vermeulen. Fijnaart: Jeroen Beerendonk. Halsteren: Sjoerd van den Bosch. Bart Huijgens. Roy Mccabe. Jitse van de Riet. Hoogerheide: Menno Bruijnzeels. Rute Maria Pereira Da Silva. Koudekerke: Renske de Jonge. Noordhoek: Daphne Machielse. Ossendrecht: Max Meijer. Putte: Cynthia van Dooren. Jordi van Paassen. Sint-Annaland: Jordy van Oevelen. Sint-Maartensdijk: Arjen Joppe. Steenbergen Nb: Bruce Steehouwer. Tholen: Kim van Ham. Remco Jansen. Woensdrecht: Maaike van Eekelen. Wouw: Sanne Mens. Bergen Op Zoom: Anouar Balah. Regi na Buijsen. Danyal Cömertpay. Sally van Dorst. Kirsten Eilrich. Davuthan Elitok. Jesse Faber. Franka de Graaf. Amber Ha- ge. Rowena Kruf. Oumaima Messaoud. Andjna Parmesardien. Daphne van der Velden. De Heen: Luca Kramer. Fijnaart: Jeroen Beerendonk. Halsteren: Marina Ernest. Kailly Jansen. Guusje Kouwenberg. Kelly van Loon. Roy Mccabe. Cynthia Nuijten. Jitse van de Riet. Casper van den Tol. Michelle Verdoolaege. Nikita Verkaart. Amanda Vissenberg. Hoogerheide: Amber van Aalzum. Bart Kruf. Rute Maria Pereira Da Silva. Sa- mantha van Wilsem. Huijbergen: Eva Grinwis. Koudekerke: Renske de Jonge. Nieuw-Vossemeer: Carli van Loen- hout. Demi Luijsterburg. Noordhoek: Daphne Machielse. Oud-Vossemeer: Charlie Hol. Sigrid Ouwehand. Putte: Cynthia van Dooren. Jordi van Paassen. Steenbergen Nb: Kevin Zantboer. Tholen: Comé Geuze. Woensdrecht: Maaike van Eekelen. Wouw: Jennifer Luijks. Sanne Mens. Regionale Scholengemeenschap 't Rijks iiHW.IiJlHIHIBail.'.tt'J. Dinteloord: Mylène Kruithof. Oostkapelle: Milou Flohil. Poortvliet: Evanne van Spanje. Sint-Annaland: Naomi van Brakel. Shirley Bruijnzeel. Leandra Quist. Tholen: Saskia van den Born. Willemijn de Lange. Nolwenn Vitters. Jan-Willem Westdorp. Bergen Óp Zoom: lllias el Allaoui. An ouar Balah. Mike van den Berg. Regina Buijsen. Enver Dalkilin^. Sally van Dorst. Kirsten Eilrich. Davuthan Elitok. Franka de Graaf. Jordy Grimminck. Amber Ha- ge. Ricardo Jacobs. Bono Luijsterburg. Oumaima Messaoud. Micha Nobibux. Femke van Oers. Patrick van Roosen daal. Daphne van der Velden. Glenn Vermeulen. Fijnaart: Jeroen Beerendonk. Halsteren: Sjoerd van den Bosch. Bart Huijgens. Kelly van Loon. Roy Mccabe. Cynthia Nuijten. Jitse van de Riet. Cas per van den Tol. Nikita Verkaart. Aman da Vissenberg. Hoogerheide: Menno Bruijnzeels. Bart Kruf. Rute Maria Pereira Da Silva. Sa- mantha van Wilsem. Koudekerke: Renske de Jonge. Nieuw-Vossemeer: Carli van Loen- hout. Noordhoek: Daphne Machielse. Ossendrecht: Max Meijer. Oud-Vossemeer: Sigrid Ouwehand. Terneuzen: Kees Fieret. Quinten Wis se. IBSiVSBPP— Axel: Rebecca Zondervan. Hengstdijk: Simone Pavlovic. Hulst: Timethy van den Brande. Dimp- hy Esseling. Oostburg: Dagmar Riesebos. Terneuzen: Angelina Bareman. Maxime de Frel. ROC Westerschelde TERNEUZEN Clinge: Adriaan Rijkse. Terneuzen: Lejla Fekovic. Demet Sah- baz. Aardenburg: Lisanne Foks. Cadzand-Bad: Marin de Grip. Marise de Grip. Eede: Daniëlle Luijcks-Nelisse. Hulst: Timmythy van Laere. Philippine: Valerie Kampen. Sas Van Cent: Timon Dunnes. Terneuzen: Kayleigh Ocraft. Daphne van der Peijl. Teslime Tezel. Westdorpe: Sunny Polderman. Zaamslag: Merel van de Poel. Zuiddorpe: Kevin van de Branden. BffMSMiail III I' Hulst: Demian Beemster. Terneuzen: Veerle van den Berge. Cas per Jimenez. Linda Maas. Yentl Schrier. Axel: Robin Antheunis. Cadzand-Bad: Marin de Grip. St.jansteen: Jan Legemaat. Terneuzen: Mark Romeijnsen. Yentl Schrier. Axel: Rebecca Zondervan. Hulst: Timethy van den Brande. Dimp- hy Esseling. Raymen Hartman. Oostburg: Dagmar Riesebos. Philippine: Maaike van de Lavoir. Sluiskil: Natasja van der Most. Terneuzen: Angelina Bareman. Maxime de Frel. Axel: Conny Hanegraaf-Simonse. Hulst: Rennie Rijnberg. Terneuzen: Kees Fieret. Quinten Wis se. ■ySSmttBB Axel: Rebecca Zondervan. Hengstdijk: Simone Pavlovic. Hulst: Timethy van den Brande. Dimp- hy Esseling. Oostburg: Dagmar Riesebos. Terneuzen: Angelina Bareman. Maxime de Frel. Clinge: Mark Dorsselaer. Terneuzen: Tim Haverkamp. Gymnasium Juvenaat BERGEN OP ZOOM Scherpenisse: Arnold van der Werff. Tholen: Koen Wilsing. Zoommavo Bergen op Zoom Stavenisse: Steven de Wilde. Tholen: Sjoerd Andringa. Mollerlyceum Bergen op Zoom Rilland: Jan van Wingen. Mollerlyceum Bergen op Zoom Rilland: Ilse Suerink. Sint Annaland: Jacky Suurland. Rilland: Ichell de Groot. Sint Maartensdijk: Mariska de Hond. Sint Annaland: Timo Giljam. Sint Maartensdijk: Kees Bent- schap-Knook. Shirley Bruijnzeel. Kirsten Heijboer. Cynthia van t Hof. Sint-Maartensdijk: Manon Engels. Me lissa Stoutjesdijk. Lindsay Vermeulen. Wendy de Wilde. Stavenisse: Jana Nuiten. Tholen: Jurgen Heeffer. Mandy Schot. Jan-Willem Westdorp. Poortvliet: Jason van der Slikke. Sint-Maartensdijk: Justin Poot. Tholen: Jennifer van Gaans. Marleen Meihuizen. MLsjM. Sint-Maartensdijk: Justin F Tholen: Jennifer van Gaans. Marleen Meihuizen. Axel: Rebecca Zondervan. Hulst: Timethy van den Brande. Dimp- hy Esseling. Raymen Hartman. Oostburg: Dagmar Riesebos. Philippine: Maaike van de Lavoir. Sluiskil: Natasja van der Most. Terneuzen: Angelina Bareman. Maxime de Frel. Axel: Conny Hanegraaf-Simonse. Hulst: Rennie Rijnberg. Anne (links) en Jikke: al acht jaar onafscheidelijk.foto Mechteld Jansen Heb jij nog geen studiekeuze gemaakt? Kijk dan op onze sites voor ons opleidingsaanbod! www.rocwesterschetde.nl www.roczeetand.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 77