i6| Eén dag per week iets zaterdag 16 juni 2012 VSO Korczakschool Middelburg Kapelle: Sharon van Belzen. Rilland: Kelly Broomhead. Kapelle: Sharon van Belzen. Ouddorp: Roy van t Geloof. Rilland: Kelly Broomhead. Ouddorp: Roy van t Geloof. Kapelle: Sharon van Belzen. Ouddorp: Roy van t Geloof. Rilland: Kelly Broomhead. Kapelle: Sharon van Belzen. Ouddorp: Roy van t Geloof. Rilland: Kelly Broomhead. Kats: Robin Daniels. Oost-Souburg: Gerjan Eckhardt. Oost-Souburg: Mike van de Velde. Praktijkschool Het Bolwerk MIDDELBURG Middelburg: Maryam el Massoudi. Merve Ucar. Oost-Souburg: Ryanne Joziasse. Vlissingen: Mieke Janse. Silvester Stroo. Koudekerke: Tony Pruymboom. Middelburg: Dylan van der Weele. Stephanie de Zweemer. Vlissingen: Maxwell Baak. Owen Schalkwijk. Diaz Spanjer, Westkapelle: Wesley van Dijk. Middelburg: Timo van Scheltinga. Vlissingen: Jeroen Spruijt. Middelburg: Joeri van Houturn. Vishal Ramadhin. Ashley Rijssen. Ali Mert Batmaz. Vlissingen: Mohamed Bedouch. Christi an van der Gaag. Silvester Stroo. Westkapelle: Benjamin de Blaey. Middelburg: Vishal Ramadhin. Vlissingen: Christian van der Gaag. Badr Zelag. Zoutelande: Jur Menke. Middelburg: Kevin van Dorp. Vlissingen: Eduard van Dijk. Oostkapelle: Mitchell Proost. Middelburg: Vichy Bef ali Kinkela. Hugo Heide. Danjo Schenkhuizen. Yannick van de Walle. Dylan van der Weele. Oost-Souburg: Joey Klitz. Remy van Pa- melen. Vlissingen: Maxwell Baak. Tiwana Dek ker. Pascal van der Meule. Shirona Min- ke. Noëlle Nijsse. Daniël Nunes. Diaz Spanjer. Middelburg: Naömï Bernaards. Clista van Luijk. Remco Pronk. Merwe Ucar. Kim Vermeulen. Oost Souburg: Ryanne Joziasse. Vlissingen: Kimberley Beye. Rowena Eenennaam. Mieke Janse. Yoran Knol. Esther Lijnema. Meivin den Outer. Frans van der Schoor. Jeroen Spruijt. Biggekerke: Liza Öingemanse. Middelburg: Silvana Baart. Kevin Hof- mann. Melissa Ivens. Sarina Polderdijk. Vlissingen: Onur Kaya. Brandon Resok. Jordy Steenpoorte. Crijpskerke: Christel Wouters. Middelburg: Darwin van Scheijndel. Lo- rena Sechi. Oost-Souburg: Quilyano Daane. Whit ney Kooman. Vlissingen: Tanisha Romano. Raimaline Rosaria. Zoutelande: Martin de Witte. Middelburg: Scyid Karatas. Oguzhan Kizilarslan. Sabrine Marfouk. Stephan- nie Otto. Maikel de Zweemer. Oost-Souburg: Naomi Belfroid. Nadia Ghartit. Vlissingen: Amira Azaroual. Samantha Becker. Cissy-Fay Redjosentono. Sherel Rosaria. Amy Vergouwen. Westkapelle: Cora Brasser. Luzac College Goes Halsteren: Estelle Muys. Terneuzen: Florian Verlinde. Joeky Ver linde. Bergen Op Zoom: Christiaan Peters. Nisse: Roy de Winter. Oost-Souburg: Stephanie van Splun- der. Terneuzen: Florian Verlinde. Joeky Ver linde. 's Heer Abtskerke: Roderick van de Waart. Halsteren: Anna Swaak. Heinkenszand: Annerien de Dreu. Sommelsdijk: Annémijn ten Voorde. Zierikzee: Kevin Koopman, Krabbendijke: Dominic Frosch. Krabbendijke: Dominic Frosch. Heinkenszand: Sanderijn Kedde. Bergen Op Zoom: Laura de Rooij. Burgh-Haamstede: Julius Bliek. Elise Geleijnse. Francisca van Holthe. Mat- thieu Kloet. Goes: Jordi van Oosten. Halsteren: Estelle Muys. Heinkenszand: Sanderijn Kedde. Dylan Wielemaker. Hoogerheide: Nick Matthijs. Kortgene: Tim van Halst. Middelburg: Vivian Loontjens. Ossendrecht: Arthur Augustijn. Wolphaartsdijk: Jordi van de Vrie. Yerseke: Willemien Steketee. Zonnemaire: Mark van Putte. xs Gravenpolder: Roos Walrave. 's Heer Arendskerke: Evy Lokerse. Ro- bert-Jan Soer. Bergen Op Zoom: Kristel Govers. Brouwershaven: Sjoerd Ottema. Halsteren: Florine Stroo. Kapelle: Carly Bors. Abel Pot. Noordgouwe: Laurine Deguelle. Zoutelande: Simone Vader. Halsteren: Florine Stroo. Kapelle: Abel Pot. Luzac College Bergen op Zoom Kapelle: Laura Saaman.' Nieuwerkerk: Lourus Jan Verton. Yerseke: Justin Hoogerland. Zierikzee: Rutger Meurs. Vlissingen: Nicole van Doesum. Zierikzee: Iris van de Graaf. door René Hoonhorst Na de havo van het Zwin College scheiden de we gen van de Breskense hartsvriendinnen Anne Lauret en Jikke de Bliek (beiden 17). Anne gaat 'in tegrale veiligheid' stude ren. Jikke wil jeugdhulp- verleenster worden. Ge lukkig zijn beide opleidin gen te volgen bij hoge school Avans in Breda. Toen Jikke de Bliek een jaar of zes was, zag ze An ne Lauret eens voorbij lo pen in Breskens en dacht ze 'met dat meisje wil ik vriendin nen worden'. Anne had Jikke nog niet opge merkt, maar wist wel dat een paar straten verder zo'n leuke dubbele schommel in de tuin stond. Toen de scholen van Jikke (Op de Bres) en Anne (De Schelphoek) fuseer den en opgingen in De Golfbreker kwamen ze in groep 6 bij elkaar in de klas. „We zijn dus al acht jaar vriendinnen", zeggen de twee mei den in koor. En al acht jaar zo goed als onafscheidelijk. Was er een musical op school, dan speel den ze beiden mee. Natuurlijk alle bei in eenzelfde rol. Lachend om de herinnering: „We waren bloe menmeisjes. We hoefden niet te zingen, alleen een dansje te doen." Na de basisschool gingen beide meiden, net als bijna alle andere kinderen in Breskens, naar het Zwin College in Oostburg. Allebei naar de havo, waardoor ze - lekker vertrouwd - bij elkaar in de klas bleven zitten. Niet dat ze eenken nig waren, want ze verzamelden al gauw een aantal meiden en jon gens om zich heen, die samen de hip cool very sexy group vormden. Ze hadden dus een hoop lol op school. Zeker de eerste jaren. Na een jaar of drie werd het wat min der. De groep viel uitelkaar, omdat leden bleven zitten of een niveau- tje zakten. „We hadden wel altijd vrienden om ons heen, maar het was niet meer zo leuk en hecht als in het begin. We gingen ook steeds meer alleen met jongens om, met andere meiden kunnen we het blijkbaar niet altijd even goed vinden", legt Jikke uit. Wat jongens betreft, gaan de da mes overigens niet helemaal gelijk op. Jikke heeft een vriend, Anne momenteel niet. Een probleem is dat niet. Ze gaan gewoon met zijn drieën uit. „Dat gaat prima." Op- OPDC De Vliedberg hoofdlocatie Goes Heinkenszand: Stefan Jenik. Lewedorp: Maarten Schrieks. Oudelande: Michael van Limbergen. Schuddebeurs: Lynn Ritzen. Serooskerke: Fabian Verkaaik. Goes: Jocelyn de Rooij. Hoofdplaat: Kjeld van Muiken. Wissenkerke: Bram Smout. Goes: Mitchel van Dam. Kloetinge: Jan Claude Rijk. Ovczande: Tim Richel. Hansweert: Jean-Pierre van Ertvelde. Krabbendijke: Tom Koeman. Goes: Nico Braat. Samuël van Bruxvoort. Meivin van den Hoek. Jordy Schipper. Denise de Smit. Kapelle: Carolien Voogdt. Kattendijke: Joey Oosterlaak. Oost-Souburg: Jeroen van Splunder. Oosterland: Mitchel Smid. Rilland: Roossana Grootenboer. Wolphaartsdijk: Sjoerd Soldaat. Zierikzee: Robin de Leeuw. "s Heerenhoek: Carolein Hollestelie. Burgh-Haamstede: Tessa Kooman. "s Gravenpolder: Alesio den Dekker. RSG 't Rijks Bergen op Zoom Bergen Op Zoom: lllias el Allaoui. Ma- nar Aobali. Mike van den Berg. Kim de Bruijn. Regina Buijsen. Erdim Bulut. Me- tin Candan. Danyal Cömertpay. Orqun Demirci. Duncan van Dijk. Kirsten Eil- rich. Nisrin El-Khassim. Davuthan Eli- tok. Jesse Faber. Anas el Farissi. Oth- men el Farissi. Franka de Graaf. Jordy Grimminck. Soumaya Hadidouch. Am ber Hage. Ilias el Hajioui. Ricardo Ja cobs. Ferhat Kaba. Sibel Kaplan. Nikki Klaassen. Chanty Lammers. Kayleigh van Leeuwen. Lieke van der Linde. Bo no Luijsterburg. Oumaima Messaoud. Anaïs Muijser. Micha Nobibux. Femke van Oers. Ilham Oulad Mousa. Olaf de Rooij. Timothy Roos. Patrick van Roosendaal. Zefanya Schreiber. Sabine Stepanovic. Colin Suijkerbuijk. Mike Tjia. Tolga Tunc. Daphne van der Vel den. Jip Venne. Glenn Vermeulen. Char lotte de Waal. Dilara Yeral. Anura Za- man. De Heen: Luca Kramer. Dinteloord: Ard Boudeling. Wesley de Jong. Fijnaart: Jeroen Beerendonk. Halsteren: Kate van den Berg. Sjoerd van den Bosch. Marina Ernest. Bart Huij- gens. Kailly Jansen. Kelly van Loon. Cynthia Nuijten. Tolga Ocalan. Jitse van de Riet. Sharona Roels. Michelle Ver- doolaege. Nikita Verkaart. Amanda Vis senberg. Thom Wijnhorst. Hoeven: Damian van Nijnatten. Hoogerheide: Amber van Aalzum. Menno Bruijnzeels. Jeroen Kuijlen. Mat thijs Kuijlen. Ronald van Tilburg. Saman tha van Wilsem. Koudekerke: Renske de Jonge.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 76