15 tachtig zijn ISP zaterdag 16 juni 2012 het eind van het schooljaar. Toen hadden we allemaal wat lekkers meegenomen en lagen we de he le middag lekker in het zonne tje." In de zomer gaan de meiden vaak uit in Groede. „Daar hebben mijn ouders een caravan", zegt Kirsten. Over een paar weken staat er een vakantie op het pro gramma. Naomi glundert van oor tot oor. „Nog 24 dagen, dan gaan we met z'n vieren naar Mal- lorca!" Tijdens het gesprek lachen de meiden bijna meer dan ze pra ten. Maar ze kunnen als het no dig is ook serieus zijn, beweren ze. Ellen: „Toen mijn oma was overleden, stonden ze alle drie voor me klaar. Ik belde Naomi, en het eerste wat ze zei was: 'Ik kom meteen naar je toe'." Nao mi: „Ik kan niet goed boos wor den, maar als er iets aan de hand is, wordt Loes kwaad voor mij. Ik weet dat ze er alledrie voor me zijn. Dat vind ik supervet." Ellen wordt er een beetje sip van. „Ik heb natuurlijk zin om te gaan studeren, maar ik zie er aan de andere kant wel tegenop om volgend jaar weer nieuwe vrien dinnen te moeten maken." De meiden gaan na de zomerva kantie alle vier een heel andere kant op. Loes gaat naar de acade mische pabo in Nijmegen. „Met die opleiding kun je leraar én pe dagoog worden." Naomi wil naar de Design Academie in Eindho ven of de kunstacademie in Utrecht. Ellen hoopt ingeloot te worden voor geneeskunde in Amsterdam en Kirsten gaat - na veel twijfelen - ergotherapie doen in Gent. Maar alhoewel ze straks mijlenver uit elkaar wo nen, zijn ze ervan overtuigd dat hun vriendschap blijft bestaan. Naomi: „We zeggen nu al tegen elkaar: als we straks tachtig zijn, drinken we samen thee." wesasmessemsem pert. Kerkwerve: Nina Steenbergen. Krabbendijke: Mirjam Kievit. Middelburg: Mireille Joziasse. Sandra van der Maas. Yara Snikkers. Oost-Souburg: Eline Geertse. Vlissingen: Tamara Bleuel. Sanela Jo- sipovic. Westkapelle: Rosalie Wisse. Yerseke: Jeroen Joosse. Arnemuiden: Rudi Meiiefste. Goes: Berti Moushi. Heinkenszand: Job Vermue. Kapelle: Niels Verdonk. Sophie van st Westeinde. Kruiningen: Dominique van Keeken. Middelburg: Jeffrey Berwald. Metin Car. Mwanaisha Hament. Thimothy Ze venbergen. Noordgouwe: Mike Dekker. Middelburg: Inge van Hoorn. Ritthem: Martina Forrer. Veere: Margot Poppelaars. Vlissingen: Esther Bom. Amy Peijpers. Vrouwenpolder: Nathalie Duvekot. Arnemuiden: Jessica Marijs. Kapelle: Chandrakanthi Blok. Koudekerke: Jasper Lampert. Kruiningen: Carla Jacobse. Oosterland: Dirja Hout. Vlissingen: Roald van der Kolk. Naomi van der Mast. Armando Murre. Winold Schouw. Kayleigh Sijnstra. Vrouwenpolder: Angelica Gonzalez. Goes: Joey Schoe. Bruinisse: Irene Tanis. Colijnsplaat: Wouter van Noord. Kloetinge: Jens de Voogd. Koudekerke: Koen Minderhoud. Vlissingen: Daviandra Frans. Melvin van Hoeijdonck. Wemeldinge: Max Koelemij. Rob Rent meester. Colijnsplaat: Joeri Goulooze. Jeanine Verburg. Grijpskerke: Remco Brouwer. Amy van der Bruggen. Middelburg: Boaz Kollen. Roy de Ruijs- scher. Nieuw En St Joosland: Gino Nagt- egaal. Oost-Souburg: Stefan Hoogesteger. Es ther de Kruif. Michella van Leeuwen. Charlie Schoonenberg. Vlissingen: Vincent de Hamer. Amy Hoornick. Sonny Jasperse. Wessel Na- vest. "s-Heerenhoek: Nathanaël Baaij. ROC Zeeland Ravensteijnweg Middelburg Vlissingen: Vincent de Hamer. Amy Hoornick. Sonny Jasperse. Wessel Na- vest. ^s-Heerenhoek: Nathanaël Baaij. Oost-Souburg: Inna Marukyan. Vlissingen: Hayat Ahrouch. Miriam Aouttah. Lisa Cieraad. Louisa Heijboer. Katie Reilly. Evita Sardjoemissier. Mike Schipper. Nicole Verstelle. Laura Wal- hout. Vrouwenpolder: Milou Ton. Wemeldinge: Carleijne Kole. Vlissingen: Mindy Slosse. Westkapelle: Judith Janse. Goes: Wilbert van Waas. Middelburg: Theo Prinsen. Oost-Souburg: Wessel de Kroo. Vlissingen: Pedro de Zwarte. Wolphaartsdijk: Marjan Jasperse. Goes: Eleftheria Bagouraki. Manon We- ijers. Hoedekenskerke: Willeke Mudde. Middelburg: Mark van lersel. Soraya Lossie. Lindsey de Pundert. Ingrid van der Stal. Nieuwerkerk: Lisanne in "t Veen. Veere: Evi Gideonse. Goes: Kees van der Endt. Massooda Haidari. Willeke Maris. Chantal Trom- pert. Kerkwerve: Nina Steenbergen. Krabbendijke: Mirjam Kievit. Middelburg: Mireille Joziasse. Sandra van der Maas. Yara Snikkers. Oost-Souburg: Eline Geertse. Vlissingen: Tamara Bleuel. Sanela Jo- sipovic. Westkapelle: Rosalie Wisse. Yerseke: Jeroen Joosse. Arnemuiden: Rudi Meiiefste. Goes: Berti Moushi. Heinkenszand: Job Vermue. Kapelle: Niels Verdonk. Sophie van st Westeinde. Kruiningen: Dominique van Keeken. Middelburg: Jeffrey Berwald. Metin Car. Mwanaisha Hament. Thimothy Ze venbergen. Noordgouwe: Mike Dekker. Oost-Souburg: Inna Marukyan. Vlissingen: Hayat Ahrouch. Miriam Aouttah. Lisa Cieraad. Louisa Heijboer. Katie Reilly. Evita Sardjoemissier. Mike Schipper. Nicole Verstelle. Laura Wal- hout. Vrouwenpolder: Milou Ton. Wemeldinge: Carleijne Kole. Middelburg: Inge van Hoorn. Ritthem: Martina Forrer. Veere: Margot Poppelaars. Vlissingen: Esther Bom. Amy Peijpers. Vrouwenpolder: Nathalie Duvekot. iiawBUBiwwwi^ Arnemuiden: Jessica Marijs. Kapelle: Chandrakanthi Blok. Koudekerke: Jasper Lampert. Kruiningen: Carla Jacobse. Oosterland: Dirja Hout. Vlissingen: Roald van der Kolk. Naomi van der Mast. Armando Murre. Winold Schouw. Kayleigh Sijnstra. Vrouwenpolder: Angelica Gonzalez. Goes: Joey Schoe. Bruinisse: Irene Tanis. Colijnsplaat: Wouter van Noord. Kloetinge: Jens de Voogd. Koudekerke: Koen Minderhoud. Vlissingen: Daviandra Frans. Meivin van Hoeijdonck. Wemeldinge: Max Koelemij. Rob Rent meester. Colijnsplaat: Joeri Goulooze. Jeanine Verburg. Grijpskerke: Remco Brouwer. Amy van der Bruggen. Middelburg: Boaz Kollen. Roy de Ruijs- scher. Nieuw En St Joosland: Gino Nagt- egaal. Oost-Souburg: Stefan Hoogesteger. Es ther de Kruif. Michella van Leeuwen. Charlie Schoonenberg. Heinkenszand: Sherny Kha. Biggekerke: Tara Rhebergen. Heinkenszand: Jafaar Al-Rubaee. Kloetinge: Anne van Rooijen. Koudekerke: Kim de Nooijer. Middelburg: Jedidja Baaij. Lisa van Im- pelen. Joël de Lange. Kimberley Lou- werse. Oost-Souburg: Mandy Noordzij. Ritthem: Bart Ovaa. Vlissingen: Marie-Thérèse Fernandez. Westkapelle: Jos Hendrikse. Goes: Iris van der Peijl. Kapelle: Peter Verschuure. Het Zeldenrust-Steelantcollege feliciteert alle geslaagde leerlingen! Vlnr: Ellen, Naomi, Loes en Kirsten. „Als we straks tachtig zijn, drinken we samen thee." foto Mechteld Jansen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 75