141 Samen thee als we m zaterdag 16 juni 2012 'i 1 mmiwrniiriiiBiMBwaaagtaj^iiHiiJjj^iïiiN 1 mm11 'in aaa Philippine: Jessy de Cooker. Gijs Roe land. Terneuzen: Bart Dees. Tim van der Gouwe. Jonathan Pendery. Stijn Pielaat. Kim van de Plasse. Dagmar de Reus. Westdorpe: Judith van der Meijden. Axel: Leander Puister. Hilde Roodzant. Ijzendijke: Loes Dellaert. Lucas van der Maas. Terneuzen: Manon Boone. Thijs Kie- boom. Pieter de Vries. Zaamslag: Ellen Verhelst. Hoek: Rick Balkenende. Simone Witte. Kloosterzande: Casper van Dien. Philippine: Marthe Knijff. Terneuzen: Veerle Bareman. Kevin Dickie. Stefan Gaillard. Aafke Idink. Wouter Kennis. Mark Legters. Xilerna Leunis. Jan Mathijssen. Niek Meima. Bas Raes. Willem Simons. Timothy So- mers. Westdorpe: Kirsten van Vooren. Axel: Savannah Siben. Hoek: Judith Verhelst. Koewacht: Lisa Goense. Terneuzen: Shani de Keyser. Ingrid Ra- senberg. Tim Reijngoudt. Tahir Yilmaz. Zaamslag: Bram Dees. Axel: Naomi Paulusse. Philippine: Jaimy van Steenberge. Sas Van Gent: Amber Sijnesaei. Sluiskil: Sheila Hartmann. Ekram Lekfïf. Spui: Maxime Geerlings. Terneuzen: Daphne Andriessen. Derya Aydogan. Randy Bouws. Noura de Cler- cq. Oliver Heller. Linsey Knibbelen Beau-Shannon Meinders. iris de Smet. Manon van Troost. Gülsüm Yilmaz. Zaamslag: Aurely Draijer. Dennis Wie- land. Axel: Pieter Öggel. jure Simic. Heikant: Michel Michielsen. Hoek: Isabel Dekker. Philippine: Tara Veenstra. Sluiskil: Santa Poppe. Terneuzen: Viktor Adriaansens. Finn de Barbanson. Kelly de Bouvré. Gerlinde Duerink. Yvonne Geuze. Eva van Harn. Sophie de Klerk. Nadine Krol. Lotte de Meester. Melissa Michielsen. Naomi Oppeneer. Alexandra Pendery. Manon Riemens. Yenca Sips. Jentl van der Staal. Sabrina Vermeirsch. Werner Ver- schiere. Anne de Vries. Jelle Wonder- gem. Westdorpe: Ruben Verhelst. Zaamslag: Yannick Boone. Koen Post. Terneuzen: Martijn Buize. Lennart de Jongh. Joery Zegers. Kevin Zegers. Zaamslag: Kevin 't Gilde. Sluiskil: Naomi Breepoel. Zuiddorpe: Shane de Munter. Axel: Paola Hoogenberg. Hava Karade- mir. Sluiskil: Dominique de Groene. Terneuzen: Hava Baytemir. Sophie de Blaey. Thijs Pielaat. Romario Quaars. Darcey Reijerse. Jordi Roose. Nathalie Schot. Zaamslag: Carlos Barbé. Zuiddorpe: Martijn Roos. Axel: Ervin Deskaj. Rosanne van Kemse- ke. Eloisa Witkamp. Hoek: Jan Krauke. Sluiskil: Thalia van Darome. Priscilla van der Most. Wendy Rademaker. Terneuzen: Tabitha Blom. Merve £il. Lotte Corba. Jolien Derycke. Kristel Francke. Ashley Gazan. Saskia van Hoei- jen. Sharon Jonker. Özlem Koman. Ed dy Langelaar. Emmely van Langevelde. Cynthia Matthyssen. Lise van den Muy- senbergh. Zahide de Quelerij. Isaura Stockman. Nathalie Verberkmoes. Petra Verhelst. Christy Verschelden. Allisha de Voogt. Juri Wu. Tug^e Yildirim. Zaamslag: Kylie van der Veeke. Zeldenrust-Steelantcollege hoofdlocatie Axel: Julia van der Putten. Naomi Veen- hoven. Marnix den Boeft. Cassandra Riemens. Muriel Versteeg. Koewacht: Olivier van den Hooven. Zeldenrust-Steelantcollege hoofdlocatie Axel: Matthijs van Belzen. jili Colijn. Manouk D'haene. Brittany Scholtz. Hoek: Liselotte van der Graaf. Donna de Krijger. Rick Ottjes. Philippine: Melissa Segers. Tijmen Snij ders. Sas Van Gent: Aimée van den Boog- aart. Sluiskil: Nathalie Neirynck. Sander van de Plasse. Terneuzen: Martijn Bakker. Niels Beun. Talitha de Blaeij. Kenny de Block. Joëlle Colle. Robert-Jan de Cooman. Michelle Heijman. Fahri Keten. Niyazi Kiliq. Jason van Langevelde. Ivanna Mollenbrok. Sammy Narain. Yvette Seegers. Haley Smit. Wilkins Williams. Seyma Yurtkap. Axel: Sven van Dijk. Angel Hersisia. Wouter Oppeneer. Geoffrey Veltmeijer. Sluiskil: Dorus van den Brink. Terneuzen: Sena Aydin. Jelle Bakker. Thijs de Klerk. Bas van Langevelde. Tom Riemens. Jeroen Wezeman. Westdorpe: Mathijs Vervaeck. Axel: Sylvanie van Overmeeren. Dorian- ne aan het Rot. Esmée Siben. Eline Spakman. Mirjam Wolff. Hoek: Jennifer Hoefeijzers. Sluiskil: Romy Rademaker. Terneuzen: Marchien Bieze. Anousch- ka van Cleemputte. Mariëlla Clemmin- ck. Femke Dees. Marisca Dooms. Marc Michielsen. Alisha Stahl. Kevin Timmer mans. Daphne Zegers. Westdorpe: Veerle Eggermont. Mig non de Maillie. Zaamslag: Janneke van Bendegem. Eve lien Boone. Cynthia Jansen. Terneuzen: Edita Avakian. Ziya Aysay. Serkan Kalay. Atilla Kilic. Fatih Kiliq. Fabiënne de Rijcke. Vogelwaarde: Karin van Regenmortel. Axel: Kimberlin van den Bos. Hoek: Rachel de Jonge. Philippine: Dylan van Eijk. Melany de Regt. Terneuzen: Sibel Asanov. Meggy Hame link. Eva den Hertog. Moira Pastor. Ja- mie de Schoolmeester. Natasja van Veldhoven. Heikant: Kenneth Dhondt. Hoek: Niek Versluis. Terneuzen: Charlotte Boschitsch. Hid- de den Dekker. Maxime de Groot. Dil lon Ngina. Zaamslag: Jasper de Vries. Axel: job Geelhoedt. Wiraijsha Roman. Hulst: Nick van Rijsewijk. Sluiskil: Angelique Asselman. Terneuzen: Vince Bakker. Matthijs Gey- sels. Dion Janse. Jason de Koeijer. Youri Melse. Esmeralda de Mul. Martijn Ooms. Myrna Slijkerman. Zaamslag: Joey Kaan. Zuiddorpe: Jeroen de Clerck. Edudelta College Goes Axel: Daphne Lensen. Burgh Haamstede: Tessa Kooman. Goes: Amanda Hempen. Sanne de Nood. Sophie Theenaart. Hansweert: Soraya Vleugel. Kapelle: Cassandra Ganseman. Carolijn Walhout. Zonnemaire: Wendy Verlaan. Colijnsplaat: Stefan van den Hurk. Goes: Connely Hoogerland. Sylke van Schaik. Hansweert: Jelle den Boer. Kapelle: Joanne Poppe. Middelburg: Willemijn van Kalsbeek. Oost-Souburg: Kirsten van Schaijk. Philippine: Annegreet Dieleman. Rötthem: Angelina Cevaal. Sas Van Gent: Joyce Kersbulck. Tholen: Nieoline Brasz. Walsoorden: Jeffrey Menu. Zierikzee: Naomi Nuyens. K&WtfiSBHHHBHBBiHHHpHHBHBHI Aardenburg: Jessie Hamelijnck. Arnemuiden: Maryandel Huisman. Baarland: Chayenne Kool. Jacco Pries ter. Ben de Winter. door Comelleke Blok Ze zijn alle vier to-taal ver schillend, maar toch al bijna hun hele middelba re schooltijd dikke vrien dinnen. Loes Dellaert (17), Naomi Veenhoven (18), Ellen Verhelst (17) en Kir sten van Vooren (18) la chen wat af op het Zelden- rust-Steelant College in Terneuzen. „Het is altijd gezellig." De vriendschap van de vier Zeeuws-Vlaamse meiden begon eigenlijk met Dropje. Loes, Nao mi en Ellen gaven het zwarte ko nijn in de derde klas als verjaar dagscadeau aan Kirsten. De mei den liggen nóg in een deuk als ze eraan terugdenken. Kirsten: „Ik had ooit voor de grap gezegd dat ik graag een konijn wilde. En toen hebben ze het nog écht voor me gekocht ook!" Naomi proest het bijna uit. „We waren alleen verge ten om aan haar ouders te vragen of het wel mocht. Stónden we daar zomaar voor de voordeur met dat beest!" Vanaf dat moment was het dikke mik. En Dropje? „Die zit nog steeds in zijn hok in de tuin", vertelt Kirsten. Ze kennen elkaar inmiddels door en door. „We zijn heel erg verschil lend, maar houden elkaar daar door in balans", zegt Loes. De 'chaoot' van het stel, dat is Naomi. Loes moet er vaak om lachen. „Ze kan de ene week vertellen dat ze eindelijk haar kamer heeft opge ruimd, maar een week later is het alweer een zootje." Kirsten is de 'mama', zegt Naomi. „Ze is heel zorgzaam. Heeft bijvoorbeeld al tijd een pleister bij zich als je er eentje nodig hebt." Loes is de 'di recte'. Naomi: „Als je wilt weten of je broek mooi staat, zegt Loes het altijd eerlijk." En Kirsten staat bekend als 'ijdeltuit' en 'shopaho lic'. „Ze heeft wel twintig paar schoenen!", verklapt Loes. Buiten school - ze hebben alle vier tweetalig vwo gedaan - doen Loes, Naomi, Kirsten en Ellen veel din gen samen. Ze vieren samen Sin terklaas en carnaval, gaan samen naar het bevrijdingsfestival of hou den een high-tea. „We zijn al eens drie dagen naar Maastricht ge weest", vertelt Ellen. „De eerste dag hebben we alleen maar op bed gelegen: gewoon een beetje chillen en kletsen." Naomi: „En we heb ben ook wel eens gepicknickt aan Burgh Haamstede: Joey Klapwijk. Clinge: Amber Drubbel. Geersdijk: Zepp Verbakei. Goes: Jocelyn de Rooij. Justin van der Sande. Ismaï Schrijver. Rodney van der Walle. Heinkenszand: Kevin Riemens. Hoofdplaat: Kjeld van Muiken. Hulst: Annemiek Steveninck. Ijzendijke: Jessica de Hullu. Kamperland: Samara Post. Lisa Weiter. Kapelle: Sascha van de Blankevoort. Kattendijke: Kim de Meij. Krabbendijke: Astrid Tramper. Karinka Verhulst. Marissa Wolfert. Kwadendamme: Remco Vermue. Nieuwdorp Zld: Selina Breddels. Oost-Souburg: Leonore Dingemanse. Kimberley Nieuwkamp. Renesse: Chayenne Bakker. Ritthem: Patrick Cevaal. Stavenisse: Lyónie Walhout. Vlissingen: Maxime Mechielsen. Am ber Serier. Westdorpe: Laura Gericke. Michelle Snel. Wissenkerke: Bram Smout. Zierikzee: Joyce van der Linde. Ferry Stoutjesdijk. Jennifer van de Velde. s-Gravenpolder: Adriaan Hoekman. 't Ravelijn Bergen op Zoom Tholen: Joury Heil. ROC Zeeland Ravensteijnweg Middelburg Colijnsplaat: joeri Goulooze. leanine Verburg. Grijpskerke: Remco Brouwer. Amy van der Bruggen. Middelburg: Boaz Kollen. Roy de Ruijs- scher. Nieuw En St Joosland: Gino Nagt- egaal. Oost-Souburg: Stefan Hoogesteger. Es ther de Kruif. Michella van Leeuwen. Charlie Schoonenberg. Vlissingen: Vincent de Hamer. Amy Hoornick. Sonny Jasperse. Wessel Na- vest. 's-Heerenhoek: Nathanaël Baaij. ROC Zeeland Ravensteijnweg Middelburg Goes: Kees van der Endt. Massooda Haidari. Willeke Maris. Chantal Trom-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 74