13 de Rotonde' HHiVl Gffeucmw! zaterdag 16 juni 2012 S-Heer hendrikskinderen: Vlas Cor- stanje. Yulin Loeve. Wemeldinge: William de Bat. Martin Hoogesteger. Robin van Wijk. Eric Zuijd- wegt. Wissenkerke: Harm de Bat. Wolphaartsdijk: Sam Hermans. Onno van de Velde. Jairo Verlaan. Zierikzee: Brigitte Domic. Goes: Anne-Marie Meijer. Alexander Timmermans. Heinkenszand: Manon Hoondert. Yara Stokx. Kapelle: Mike Boogaard. Sharon Lip- lijn. Kruiningen: Eelco van den Berge. Jacko de Keijzer. Lewedorp: Christi Schipper. Nisse: Eddy Sprinkhuizen. S-Gravenpolder: Floris Blanckaert. Wemeldinge: Stephanie Oele. Liza de Wild. Wissenkerke: Vera van der Haven. Wolphaartsdijk: Danielle Weststrate. Goes: Stijn Eversdijk. Dionne Pieters. Lauren Waaning. Heinkenszand: Thomas van Goethem. Kapelle: Jordy de Kok. Kattendij'ke: Louis Habraken. Krabbendijke: Annemijn Kole. Kruiningen: Nathalie Dek. Kwadendamme: Martijn Acda. Middelburg: Rachel Joosse. Wemeldinge: Nick Clements. Saman- tha Lamper. Wilhelminadorp: Afra Wagenvoort. Wolphaartsdijk: Pieter Noteboom. Roncalli Scholengemeenschap BERGEN OP fiSS&SüflBHMHHHHHMHi Oud Vossemeer: Carmen Hoek. Chan- tal Schuitmaker. Sander Teuthof. Rilland: Hannah van de Flier. Sint Annaland: Femke Fase. Elise Gunst. Rick Vermaas. Sint Maartensdijk: Floriaan van Twist. Sint Philipsland: Krista van der Wal. Tholen: Leonie van der Reest. OPDC Griffioen MIDDELBURG Middelburg: Dominique Moens. Amemuiden: Dave de Jonge. Burgh-Haamstede: Giovanni Kensen- huis. Grijpskerke: Thomas Storms. Middelburg: Marcel Schreuder. Westkapelie: Bob van Gellekom. Middelburg: Luana van de Grift. Levi Vreeke. Vlissingen: Cindy Heijen. Robert Lam- Mikey van der Bliek. Vlissingen: Rafael Dos Santos Silva Fonseca. Wissenkerke: Mark van der Haven. Zierikzee: Pascal Rouw. ook veel tijd met elkaar doorbren gen en als het mooi weer was, gingen we elke dag skeeleren. On ze ontmoetingsplaats was dan in Oostburg, aan de rotonde bij de watertoren. Het leverde ons de bijnaam 'de meisjes van de roton de' op." Het duo ging na het vmbo sa men verder op de havo. Het skeeleren is minder geworden. Tianda: „We moeten nu meer le ren en huiswerk maken. De tijd halen de meiden op school wel weer in. Ze zitten naast elkaar in de klas en dan wordt er heel wat getetterd en gelachen. „Sommige leraren hebben gedreigd ons uit elkaar te halen maar dat dreige ment hebben ze gelukkig nog nooit uitgevoerd." Het kan verkeren; werden ze vijf jaar geleden nog gepest, nu zijn ze in het fotojaarboek genomi neerd voor de titel 'leukste duo'. Ebrina: „We weten nog niet of we het geworden zijn. Als ook de leraren mogen meestemmen, we ten we het zo net nog niet, want die werden dus wel eens een beetje moe van ons gegiebel." Buiten schooltijden verdienen de meiden samen een zakcentje bij de C1000 in Breskens. Allebei achter de kassa en in de vulploeg en natuurlijk gingen ze samen op vakantie, al was dat maar naar Groede. Het eindexamen havo markeert voor de hartsvriendin nen het begin van een nieuw tijd perk, eentje van wellicht meer af stand. Hoewel de twee dezelfde toekomstdroom deelden (onder wijzeres worden op de basis school, studeren aan de HZ in Vlissingen) begint Tianda nu te twijfelen. „De studie bedrijfseco nomie lijkt me ook wel wat, ei genlijk." Ze zitten straks dus mis schien niet bij elkaar in de klas op de Pabo, maar wél bij elkaar op school natuurlijk. •zsssassscGX&az&s:' Heinkenszand: Vivian Coppoolse. Tim Koeman. Vivian de Roo. Kapelle: Cynthia Cats. Lilian van Gaal- en. Lucas van der Velde. Kloetinge: Tim Noordhoek. Montse Poggio Van Deventer. Nora Sraidy. Kortgene: Irene Lam. Kruiningen: Danique de Bruin. Katja Watson. Oudelande: Mees Kort. Renesse: Lana Eekelschot. S-Gravenpolder: Roseyla Nieuwenhui- ze. Tom van Oord. S-Heer arendskerke: Elsemiek Maas. S-Heer hendrikskinderen: Noor Col- paert. Schore: Vera Ijzeienberg. Wemeldinge: Renée van Gorp. Charlot te Timmerman. Maarten Zonnevylle. Wissenkerke: Evi Komkommer. Wolphaartsdijk: Jessica Rijke. Yerseke: Sharon de Koeijer. Coiijnsplaat: Jordi de Fouw. Laura Ho- veijn. Ellewoutsdijk: Kenny Braamse. Goes: Hugo Brouwer. Stan Gelok. Lot te Houmes. Bas de Jonge. Robin Koens. Marjolein Luijk. Shade Obasohan. Jeroen Schrier. jesse Strating. Ludo Stra- ting. Martijn Vermeulen. Heinkenszand: Marrit Courtin. Jana van Dam. Lot van der Giessen. Nienke Laffort. Anouk Volleman. Kamperland: Iris van der Maas. Roland Schaap. Kapelle: Daphne Bastemeijer. Domini que van Hove. Lars van Liere. Ernst Per- quin. Bart van de Plasse. Kats: Richard Harte. Kloetinge: Andra Niculae. Niek Wol- te rs. Krabbendijke: Michelle Swaanen. Middelburg: Gerben de Blaaij. Yerseke: Joost Stroosnijder. Goes: Bas Droste. Kyïian Steijns. Maine Timmermans. Kevin van Waarde. Heinkenszand: Jesse Stokx. Kloetinge: Robin Trimpe Burger. Noordgouwe: Kasper van Rotterdam. Rilland: Ali Günes. Schore: Kelly Rijk. Wemeldinge: Roy Lamper. Veerle Slab- bekoom. Sjors Stoel. Virginia van Swol. Wissenkerke: Davey de Smit. Wolphaartsdijk: John Noordhoek. Yerseke: Iris Christïaanse. v s-Heer hendrikskinderen: Bonita Lindhout. Burgh-Haamstede: Lotte van der Sluis. Coiijnsplaat: Lars Siereveld. Goes: Raïes Doelare. Maxim Gys. Ro land In De Weij. Kadar Mohammed. Ferozan Nabizada. Tineke Rokven. Sele na Schipper. Rob Valk. Dhonny Wu. Heinkenszand: Koen Stoffijn. Kapelle: Lisa la Grand. Stefan Hage. Rilland: Ricardo van Dijk. Schore: Nick Ijzeienberg. Raiesa Nia- mat. Wemeldinge: Mandy Bezuijen. lan Hoekman. Remi Maat. Jeroen Rent meester. Thijs Vullinghs. Wissenkerke: Martijn Eising. Yerseke: Chok Wai lp. Tom Moerland. v s-Gravenpolder: Angelia van Burg. vs-Heer abtskerke: Evi van der Graaf. Coiijnsplaat: Judith Gast. Anne Ver burg. Dreischor: Naomi van Vlies. Goes: Sarah Abali. Stijn van Baal. Zak aria Belhajji. Jelle Broere. Mandy de Bruine. Selina Goudzwaard. Fleur Huijs- se. Anne Roos Joziasse. Stefanie Korsui- ze. Talitha Peeters. Yaël Reijnders. Ange la Schrijver. Donika Shala. Daisy Ver- sl'uijs. Danique de Vries. Kamperland: Nicole Pijnenburg. Clau dia Versluis. Kapelle: Bart van der Ent. Annemieke van Gaaien. Esmee de Kok. Vicky de Kunder. Nikita Lous. Anne van de Plas se. Romy Remijnse. Lieke Spronk. Kattendijke: Soizick van der Wiele. Kloetinge: Babeth de Vos. Kortgene: Kirsten Venderbos. Krabbendijke: Jessica van Pagee. Kruiningen: Lisanne van den Berge. Rilland: Anouk Vermeule. Terneuzen: Chanisa van Driel. Wolphaartsdijk: Fayenne Gorsse. Yerseke: Leila Kallal. s-Gravenpolder: Amanda de Kunder. s-Heer arendskerke: Jasmijn Krijger. "s-Heer hendrikskinderen: Eva van Dijk. *s-Heerenhoek: Sharon de Jonge. Goes: Vera Droste. Schore: Mark van der Ouderaa. Denise Arnoys. Biggekerke: Rocco van Zweeden, Middelburg: Richard van Sabben. jente Vermeule. Riccardo Bruisma. Vlissingen: Cassidy Willems. Timo Rohling. Vincent de Wolff. David Robbers. Middelburg: Roxy Boegheim. Vlissingen: Shanice Meirsonne. Jason Schot. 3SEE Middelburg: Gerrben Kenter. Tianda en Ebrina zijn op hun school genomineerd voor de titel 'Leukste duo'. foto Mechteld Jansen P£ VLA& KAN UIT - JULLIE HEBBEN HET Mr PUBBEL EN PWARS VERPIENP!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 73