12 Voor altijd 'Meisjes van 1 mmmwm '%WÊÊk mk I msmmmsmmam tmmmm m mmsmmsssm m mm zaterdag 16 juni 2012 Pontes scholengroep, Het Goese Lyceum r 'KJ 1 MelSskerke: Matthijs de Visser. Burgh Haamstede: Jos den Engelsman. Rick de Ligt. Goes: Jeroen Beijer. Jody de Graaf. An na Jongenelen. Damian Krier. Brian Quakkelaar. Kevin Zuidijk. Hansweert: Kimberly van Wulpen. Heinkenszand: Roxanne Nederhand. Kamperland: Lorenzo Zijlmans. Kapelle: Stefan van den Berge. Krabhendijke: Youri Hirdes. Wemeldinge: Melissa Ardon. Goes: Issam Khayale. Hansweert: Bas Paauwe. Kattendijke: Joey Oosterlaak. Krabbendijke: Tom Koeman. Lewedorp: Gilian van Well. Oosterland: Mitchel Smid. Wolphaartsdijk: Sjoerd Soldaat. Zierikzee: Robin de Leeuw. Goes: Fabian Huisman. Kamperland: Michael Pijnenburg. Wemeldinge: Kevin Dommisse. Baarland: Dominique la Grand. Goes: Délano Hanse. Heinkenszand: Ernst Hoondert. Maxim de Meulmeester. Martijn Steen bakker. Kamperland: Tim Noordhoek. Krabbendijke: Roy Kamerling. Ovezande: Niek Witkam. Wolphaartsdijk: Jordy de Kok. Justin de Kok. Yerseke: Jelco Kosten. Bruinisse: Nathalie de Bruijrc Dex Hak. Dreischor: Lisa van Oeveren. Goes: Lizzy van Gaal. Persijn de Ko ning. Paula Swart. Marvin Timman. Hoedekenskerke: Maico Goedegebuu- re. Hoogerheide: Krist Akkermans. Kapelle: Marloes Jobse. Aron van Oos ten. Ineke Visscher. Kats: Eva van der Wal. Kruiningen: Lisa De Marco. Sylvana De Marco. Oost-Souburg: Jana Hoogstraten. Oosterland: Maroesjka Seelmann. Terneuzen: Jeanny Bakker. Westdorpe: Renate Barhorst. Wissenkerke: Chamista Van Den Bleeken. Yerseke: Ayla van Opbergen, 's Gravenpolder: Emïel van Dalen. Kay- lee van der Poel. ^s-Heer abtskerke: Raoul Markaban. Bruinisse: Kuki Leite. Goes: Yazzmin Geijs. Heinkenszand: Stefan Jenik. Kapelle: Nils Kalubi. Chantal Meulpol- der. Kayleigh Tramper. Kwadendamme: Francis Kabwe Manen- gela. Noordgouwe: Lynn Ritzen. Serooskerke Schouwen: Fabian Ver- kaaik. Yerseke: Janine de Waard. %s-Heer hendrikskinderen: Romy Velt- meijer. Wemeldinge: Peter Boogaard. Jesse Ha melink. Zierikzee: Ramon Scheele. Goes: Ciska Alphen. Adriaan Babaev. Rens Goetheer. Niek Wiegand. Kattendijke: Max Habraken. Dreischor: Anouk Verwest. Goes: Lizzy Baert. Jessica Cornelisse. Mandy van Kleunen. Liedewij van der Sande. Nona Snoep. Hynde Zemmouri. Hansweert: Cathy van de Pas. Krabbendijke: Joyce van de Griek. Sharon de Visser. Middelburg: Zandri van Dongen. Wemeldinge: Jorien Bol. Iris van Bo ven. Roxanne Brouwer. Samantha de Munck. Wilhelminadorp: Dominique de Mar co. Pascalle de Marco. Wolphaartsdijk: Mariska Fokke. Yerseke: Amy van Oorschot. Klara Skorupa. ^s-Heer hendrikskinderen: Monica de Bruine. Goes: Thijs Meeuwsen. Kapelle: Bart van der Moere. Kortgene: Iggy van den Ende. Noordgouwe: Martin Dekker. Rilland: Stephan van Ast. Waarde: Sebastian Tramper. Wemeldinge: Robert Paauwe. Yerseke: Jesse Nelis. Pascal Sinke. "s Heerenhoek: Richard Meulenberg. vs- heer abtskerke: Nevil Pieters. Ns-Heer arendskerke: Robin Traas. Baarland: Marien op T Hof. Mark van Wingen. Goes: Ransford Agyemang. Mark Bosch. Jordie Bottrell. Kevin de Fouw. Dennis van Hove. Jorn de Jager. John Klaassen. Mitchel Verburg. Heinkenszand: Stuart Konings. Kamperland: Koen Wilderom. Kapelle: Jasper de Kraker. Stan Zegers. Kattendijke: Patrick de Vos. Kruiningen: Damian Klosinski. Yerseke: Eric Zoeteweij. 's-Heer hendrikskinderen: Stephan de Bruine. Pontes scholengroep, Het Goese Lyceum Goes: Veerle Addink. Daphne Beelen. Veerle de Brouwer. Ymke Ingelse. Levi- na van der Maas. Esther Poot. Jessie Waaning. Marieke de Zwaan. Heinkenszand: Sanneke de Feiter. Kapelle: Fabienne de Jonge. Kloetinge: Michelle Daniëlse. Kruiningen: Arjanne Bode. Middelburg: Vera de Blaaij. ass Hansweert: Rick Spuesens. Heinkenszand: Davy Spruijt. Kapelle: Jordi Dommisse. Leroy West- veer. Kwadendamme: Daniel van der Pluijm. Goes: Wietske Berg. Emma Heijning. Ananda de Jager. Mathijs Koster. Cynthia Nieuwdorp. Heinkenszand: Vincent Mareels. Kloetinge: Eef de Regt. Scharendijke: Rosalieke Mulder. Yerseke: Chiel Bakker. 's-Gravenpolder: Ingrïd Jacobs. 's-Heer arendskerke: Eslie Baars. Goes: Sharona van Belzen. Kapelle: Jaap-Jan Slothouber. Nieuwdorp: Bob Weijers. Scharendijke: Vicky de Ruijter. Sirjansland: Karen Vossen. Vrouwenpolder: Remy de Bruijn. Zierikzee: Jéröme Jenny. roncou. Tianda Donker Curtius (Schoondijke) en Ebrina Beerens (Breskens) zijn al vijfjaar onafscheidelijk. Ze doen nu voor de twee de keer samen eindexa men en overwegen dezelf de studie te gaan volgen. En als het dan niet dezelf de studie wordt, dan in ie der geval dezelfde school! door Sheila van Doorsselaer Ze zijn allebei 17, zitten naast elkaar in de klas, deden eerder samen al eindexamen, overwegen dezelfde studie te gaan doen, in de zelfde stad op dezelfde school, houden van dezelfde muziek- en kledingstijl, gaan samen op vakan tie, hebben hetzelfde weekend baantje in dezelfde supermarkt en ze hebben allebei verkering. Maar, - dat moest er nog eens bijkomen zeg - niet met hetzelfde vriendje. Tianda en Ebrina zijn zo hecht en lijken ook qua uiterlijk behoorlijk op elkaar dat het niet zo raar is dat ze vaak voor zussen worden aange zien. De vriendschap tussen de twee meiden begon in de tweede klas vmbo-t van het Oostburgse Zwin College. Beiden hadden, elk in hun eigen klas, niet zo'n fijn brugklasjaar achter de rug; ze wer den gepest. Waarom juist zij er door hun klasgenoten werden uit gepikt, weten ze niet. Tianda: „Mis schien omdat we verlegen waren." Van de pesterijen kunnen ze zich weinig meer herinneren. Ebrina: „Waarschijnlijk verdrongen of zo." Afzonderlijk van elkaar dienden de meisjes bij de schoolleiding het verzoek in om het tweede lesjaar in een andere klas te mogen star ten en zo kwamen de tot dan toe onbekenden van elkaar in dezelfde Idas terecht. Ebrina: „Er was gelijk een klik! Het was zo fijn, na een rotjaar hadden we het eindelijk naar ons zin. We fietsten samen naar school en leerden elkaar zo steeds beter kennen." Het hechte duo was in eerste instantie een trio. De Oostburgse Mattie Scheele behoorde ook tot het vriendinnen clubje, maar toen zij na het eind examen vertrok om te gaan stude ren aan het ROC in Vlissingen, ble ven Tianda en Ebrina 'alleen' over. Vmbo-t bleek voor Ebrina en Tian da een eitje. „We deden niet zo veel aan leren, want we haalden toch wel goede cijfers", zegt Ebri na. „We konden daarom na school am Goes: Michelle Maris. Kapelle: Mandy van der Walle. Nisse: Tom Catshoek. Wolphaartsdijk: Rens Noordhoek. Yerseke: Niels Sinke. Goes: Mathijs Garming. Stefan van der Harst. Tibor Jansen. Bas de Jong. Guus de Jonge. Arnout Quast. Heinkenszand: Maurien van den Bosch. Cindy Caljouw. Kapelle: Lisa Stefels. Kattendijke: Esther Lokerse. Bart Peet- ers. Kloetinge: Ralph van der Have. Ineke Hendrikse. Tim Louwman. Bart Roden burg. Noordgouwe: Anne Liza Koets. Oostbiorg: Luke Schouwenaars. Ovezande: Jan Sommeijer. Scharendijke: Elise Padmos. Wolphaartsdijk: Karlijne Voois. Yerseke: Iris Verploegh. Heinkenszand: Koen van Damme. Kapelle: Claudia van Kempen. Noordgouwe: Antwan van Houdt. Wolphaartsdijk: Amber Janse. Wissenkerke: Elisabet Blok. Zierikzee: Nathan Timmerman. ^s-Gravenpolder: Sara van de Schraaf. EB Ovezande: Joost Snaterse. Goes: Édmee "Maas. Merit Maas. Kamperland: Denise de Jong. Kapelle: Laura Pot. Kloetinge: Bob Wabeke. Vlissingen: Winoah van Heek. ^s-Heer hendrikskinderen: van Luijk. Middelburg: Tessel Giele. Leung. Vrouwenpolder: Shannon Wattel. Kloetinge: Judith van Gameren. Gymnasium - Natuur en Ge Burgh Haamstede: Jill Boonstra. Goes: Marit Biemans. Emy van der Doe. Flore de Gunst. Jordy van Hese. Suzanne Klapwijk. Stella van Meegen. Eline Meulblok. Jamie Moodley. Roy Re- mijn. Daphne Schaffer. Bao Tran. Yvon ne Vink. Irene Visser. Martijn Weber. Hansweert: Lindsey Drenth.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 72