iol Van kleins af aan zaterdag 16 juni 2012 Pontes Scholengroep, locatie Pieter Zee- Bruinisse: Iris de Ronde. Burgh-Haamstede: Sjarel de Kraker. Esmée Struijk. Oosterland: Daphne Krepel. Zierikzee: Hilde Doeleman. Maaike Stouten. Sint Philipsland: Karlijn Krijger. Zierikzee: Afke Warmerdam, Simone Ij- zelenberg. Zonnemaire: Rosalie Vogelaar. Burgh-Haamstede: Lilian CommereÜ. Jordy Kloet. Maarten Sluijter. Dreïschor: Selena van Gameren. Lars Knippenburg. Noordwelle: Annabelle Voogd. Oosterland: Mike van Harmeien. Mark van der Have. Sylvana Seelmann. Renesse: Lotte Krijger. Scharendijke: Ruth Hendrikse. Aron de Jong. Mady van der Weele. Sint Philipsland: Bas van Nieuwenhuij- zen. Zierikzee: Marit Bunt. Martijn Hei koop. Sanne Karper. Patrick Noorder- meer. Romy van Oorschot. Thijs Rogge band. Jeroen de Ruijter. Nadieh van 't Spijker. Zonnemaire: Jan Deïst. Nieuwerkerk: Êsmee de Reus. Kïlian Scherpenisse. Tim van Stuijvenberg. Sanne Xhaflaire. Oosterland: Marcella Roos. Ouwerkerk: Juliette Bezemer. Renesse: Léanne van den Berg. Roxan Rijnberg. Sirjansland: Nienke Mulders. Zierikzee: Evi Dalebout. Dennis Dek ker. Lisanne Hagesteijn. Pim Hillebrand. Davey van den Hummel. Charlotte Koo- man. Tim van Nieuwenhuize. Marije Praet. Maxime de Vries. Chantal Wil- lemse. Zierikzee. Steven Neubacher. Bruinisse: Ralph van den Berge. Imre de Bonte. Barld Boot. Marinka Bosman. Jorin Geluk. Alexander Lipman. Anne Meerman. Anne Stouten. Bart-Jan Top. Nieuwerkerk: Roeland van Driel. Carlo Pannekoek. Oosterland: Stephan Biemond. Scharendijke: Len Boot. Sint Philipsland: Marieke Bolier. Michiel Lindhout. Arjen de Rooij. Mile- na Verkerke. René Vos. Zierikzee: Sander Bin. Mark van der Sluis. Zonnemaire: Jonna den Boer. Aline van der Mal. Chr. Scholengemeenschap Prins Maurits Anna Jacobapolder: Tessa Backer. Sint Philipsland: Janneke van de Velde. Bruinisse: Charlotte Padmos. Nieuwerkerk: Rosita Kooijman. Sint Philipsland: Dennis Geense. Zonnemaire: Teije Postma. Sint Maartensdijk: Geert Knuist. Sint Philipsland: Nathalie Kik. Tholen: Marsha Mccabe. Zierikzee: Mark Kik. Linda de Vlieger. llU'l.H.'UJIIIIIJ.Iill.IBBIMMWMM Kerkwerve: Leonard Smalheer. Middelharnis: Gerco de Bakker. Nieuwerkerk: Olivier Boot. Ruben de Jonge. Oosterland: Lukas Boogert. Jordie Doo- ge- Kerkwerve: Mirjam van den Hoek. Sint Annaland: Caroline Ligtendag. Bruinisse: Colinda Aarnoudse. Nieuwerkerk: Marnix Verwijs. Sint Philipsland: Milou Quist. Nieuwerkerk: Thijmen van Wijngaar den. Bruinisse: Caroline van den Berge Burgh-Haamstede: Bas den Baars. Nieuwerkerk: Aria Wichgers. Zierikzee: Fleur Rikken. Lars Schillings. Robbert Smolders. Burgh-Haamstede: Naomi van der Weele. Noordwelle: Joost Geluk. Renesse: Koen Kraaijenbrink. Bruinisse: Kirsten Arensman. Martina Franken. Burgh-Haamstede: Tommy Staal. Bruinisse: Dies van den Berg. Burgh-Haamstede: Amber Middel- hoek. Patrick van Zalm. Oreischor: Ylona van Gastel. Oosterland: Janice van Have. Dylan de Jong. Zierikzee: Anouk Dekker. Olaf Stout- jesdijk. Zonnemaire: Marjolein de Munnik. Chr. Scholengemeenschap Prins Maurits Sint Philipsland: Wemer Mol. Sint Philipsland: Claudia Neele. Janny van Vossen. Sint Annaland: Lisa van Dijke. Sint Philipsland: Monique Kosten. Bruinisse: Naomi Overduin. Sint Annaland: Nathalie Ijzerman. Sint Philipsland: Martine van der Perk. Zonnemaire: Femke van de Velde. Oosterland: Ronald Donselaar. Sint Philipsland: Justin Moerland. Bruinisse: Wietske Boot. Ostrea Lyceum COES Goes: Sanne Schipper. Heinkenszand: Anne de Jonge. Kapelle: Vivien Duine. Rilland: Cathinca Trouwborst. Wemeldinge: Josine Kosian. Wilhelminadorp: Annick Flipse. Goes: Lotte Blom. Jolein van Liere. Rhiannon van Straalen. Heinkenszand: Roy Braam. Sharon Dees. Jeroen van Eekelen. Stephan Meeusen. Wouter Rijk. Kamperland: Niels van den Broeke. Kapelle: Carolien Kloosterman. Nicky Westvee r. Kattendijke: Dagmar van de Schraaf. Kloetinge: Joanne Boes. Tessa Flipse. lewedorp: Julia Groesdonk. S-Gravenpolder: Tim Nijman. Vlissingen: Jasmijn Tabak. Waarde: Rick de Jongh. 's-Heerenhoek: Manouk de Jonge. Colijnsplaat: Bart Doornbusch. Goes: Carolien van der Craats. Steven Eversdijk. Irene Fierloos. Melissa de Jon ge. Anouk Ponjee. Sophie van Vliet. Di- mitri de Wit. Kapelle: Julia Grubben. Ingrid den Hol lander. Kloetinge: Zinzï Kok. Rilland: Rhavyta Meesters. Anouk Pou- welse. Yerseke: Michelle van Rhenen. Colijnsplaat: Luuk van Gifst. Heinkenszand: Tessa de Koster. Kapelle: Annelotte van Dieren. Ovezande: Amie Vroonland. Goes: Frances van den Dries. Èline van Es. Harm Rozema. Heinkenszand: Bas Buise. Olivier Groot. Marc van de Guchte. Hoek: Wout Biesheuvel. Kamperland: Charlotte Osté. Lewedorp: Jeroen van Oorschot. Sirjansland: Inge Vossen. Borssele: Simone Clarisse. Colijnsplaat: Roelie Bos. door Wendy de Jong Als ze de afgelopen zes jaar bij elkaar in de klas hadden gezeten, was hun middelbare schooltijd op Nehalennia in Middel burg nóg leuker geweest. Maar wel minder goed voor de prestaties, geven Max Dagevos (18) en Tom Ingelse (18) toe. De beste vrienden de den dit jaar allebei eindexamen, maar zaten nooit bij el kaar in de klas. Toch bleven ze al die tijd beste vrienden en nog steeds hebben ze geen ge heimen voor elkaar. De twee kennen elkaar al van kleins af aan. Ze wonen in dezelf de buurt in Middelburg en zaten vanaf groep 3 bij elkaar op de basis school. Daarna gingen ze naar de zelfde middelbare school, maar Max ging naar de Havo en Tom naar het VWO. Ze kregen nieuwe vrienden, maar hun vriendschap bleef hecht. „We zochten elkaar bijna dagelijks op in de pauze, ook omdat we veel gezamenlijke vrien den hebben", zegt Max. Tom: „Maar ook buiten school zagen we elkaar regelmatig om uit te gaan of om een potje te voetballen met vrienden. Het is makkelijk dat we zo dicht bij elkaar wonen. Als ik even niets te doen heb, denk ik meteen: Tk ga even kijken wat Max aan het doen is'." Zowel Max als Tom heeft een fijne tijd beleefd op de middelbare school. Max: „Ik heb het nooit ver velend gevonden om naar school te gaan. Het was heel goed te doen." Tom denkt daar net zo over. Max is één keer blijven zitten omdat hij voor een verkeerd pro fiel had gekozen. Tom ging elk jaar zonder problemen over. Doordat Max is blijven zitten, deden de twee dit jaar beiden eindexamen. „Het lijkt wel alsof we het expres zo gedaan hebben", lacht Max. De twee vrienden hadden graag bij el kaar in de klas gezeten, maar ze zijn het erover eens dat dat de pres taties niet ten goede was gekomen. Ondanks dat Max en Tom niet bij elkaar in de klas zaten, hebben ze toch een hoop dingen samen mee gemaakt op school. Zoals gala's en schoolreisjes. Het eindexamen- feest dat eind april werd gehou den, ligt nog vers in het geheugen. ^^sssüRsassïfKsssssssöa: Goes: Renske Balkenende. Harmen Landsbergen. Shiva Rampersad. Heinkenszand: Mares Voet. Kattendijke: Nadine Vermaire. Kloetinge: Wolfgang Duifhuizen. Bram van Eerden. Krabbendijke: Koen Minnaard. Middelburg: Tobias Stikvoort. Nisse: Sifra Tempelman. Rilland: Matthijs Berndsen. Wim van der Zwaluw. S-Gravenpolder: Gelina Huissen. Eline Scheele. s-Heerenhoek: Felicia Martens. Goes: Reinbert Flipse. Yerseke: Marit Zuijdwegt. Heinkenszand: Jens van Nieuwenhuij- zen. Renesse: Lentin 'Goodijk. Wissenkerke: Miranda Mulder. Kapelle: jordy Nijsse. Goes: Stephanie Kooiman. Bas Wul- lems. Kapelle: Myron de Baar. Marjo de Bruij- ne. Middelburg: Maarten van Kalsbeek. Wolphaartsdijk: Henk Binnekamp. v s-Heer abtskerke: Anne Krijger. Goes: Joany Gorsse. Bram Houg. Talit- ha Kaijser. Nina van Kleef. Jord van Lie re. Darryl van Minde. Muriël de Putter. Tim de Ridder. Mart Tahapary. Thijs Wassink. Hamsweert: Carla van Anrooij. Sharyn Fierloos. Heinkenszand: Saskia Hermans. Kim- berley van der Kraan. Kapelle: Annemarie Kloosterman. Am ber Lukaart. Kloetinge: Emma van Rumste. Kortgene: Ismay Seits. Krabbendijke: Daniel Vervelde. Kwadendamme: Annemijn Meeuwse. Lewedorp: Marten Buijsse. Nieuwdorp Zld: Anouk de Hamer. Ovezande: Malissa Goense. Veerle Koens. Manouk Remijn. S-Heer arendskerke: Esther Note- boom. S-Heer hendrikskinderen: Charlotte Besuijen. Manon Huige. Wilhelminadorp: Manon van der Heij den. Yerseke: Christian van der Poel. Celine Verschuure. Antoin Zuijdwegt. Zierikzee: Jeanine van der Wekken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 70