8l Hartsvriendinnen slaan zaterdag 16 juni 2012 Hengstdijk: jurgen Vink. Axel: Bart Monsieurs. van Ceel. Werner van Geel. Roelof de Jong. Freek van der Kant. Roos Kerck- haert. Marciano Lekaj. Dylan Maas. Kel ly Machielsen. Sander Pijpelink. Job van Putten. Valerie Schoonakker. Marshei Sintjacoba. Naishel Sling. Shamil Ya- koepov. Westdorpe: Gerben de Beleir. Valerie Hemelsoet. Hoek: Niels Kruithof. Terneuzen: Ramon Lansman. Antoine Rijnberg. Philippine: Marc Smit. Terneuzen: Roy Pieters. Terneuzen:Zenzi Bouterse. Michel jonk man. Jordi Maas. Ramona Maas. Philippine: Kay Tournois. Sluiskil: Arjan Westerhout. Terneuzen: Kimberly Dekker. Kim- berley van Marrewijk. Shandro Neyt. Yannick Ollebek. Ashley Seitllari. Hoek: Marc van Pamelen. Sas Van Gent: Gert-Jan van Ballegooi- jen. Terneuzen: Niels de Bruijn. Jurgen Goossens. Nihat Kaptan. Zaamslag: Kevin Wissel. Philippine: Delano Souadi. Terneuzen: John Constansia. Randy Crombeen. Vogelwaarde: Jelle Jonkman. Axel: Vishalr Bahora. Vincent Schelle- man. Hoek: Joeri Maas. Ijzendijke: Ivan Dellaert. Sluiskil: Jo Netten. Terneuzen: Leendert Bom. Bas de Doel- der. Jan Peter Jansen Van Rosendaal. Yu- nus Kiliq. Zaamslag: Mike de Ruijter. Zuiddorpe: William Allonsius. Hoek: Micheiie Hoving. Terneuzen: Patrick Versluis. Zaamslag: Lana van der Zalm. Terneuzen: Ron de Bruijne. Axel: jens de Vries. Terneuzen: Izak van Binsbergen. Laura de Jong. Tim Vroegop. Axel: Kayleigh Segers. Terneuzen: Casey Wegman. Axel: Giovanni Soetrisman Vons. Hoek: Aliki de Boer. Philippine: Cemal Czybulinski. Sas Van Gent: Roxy de Winne. Axel: Ravindu Chathuranga. Axel. Thimo Herman. Stefan Naeye. jor- dy van Poecke. Tom Wieles. Hoek: Marijn van Kouteren. Rody Naes- sens. Jordy de Pan. Thijs de Ridder. Terneuzen: Yannick van den Branden. Waqqas Mahmood. Davy Meinders. Rick van Os. Loucke de Regt. Axel: Dennis Hein. Breskens: John de Waele. Clinge: Jasper Thijs. Kapellebrug: Martijn der Weduwe. Philippine: Joyce Verschelden. Niels Wesdorp. Sluiskil: Sander Oonk. Matthew Rom- pa. Terneuzen: Micha Flameling. Kas Janse. Areski Khemissi. Dennis Klip. Giano Ko- lijn. Laura di Sipio. Richeline Storm. Elii- ne van der Werf. Kirsten de Witte. Axel: Joey Fassaert. Xander Kers. Ro wan Koekkoek. Bernd van Noordenne. Biervliet: Jordi Hol. Hoek: Remco Steurrïjs. Terneuzen: Jeffrey Caessens. Elmar Pij- pelink. Axel: Nick van de Velde. Hoek: Gido Ponte. Ossenisse: Mina van Hooijdonk. Philippine: Laura van Hoecke. Iris de Reu. Jordy Weeda. Terneuzen: Irene Abrahamse. Rowan de Bruijne. Thibault de Croocq. Richard Hoek: Kevin van Vliet. Terhole: Douwe Kouijzer. Biervliet: Brian de Haan. Sas Van Gent: Marijn Dezutter. Bert Sa- mijn. Terneuzen: Mitchel van den Berge. Ma rijn Donze. Bart van Es. Floris Rot. Nick Verplanke. Vogelwaarde: Fenno Alewijnse. Zaamslag: Jelle van Boom. Biervliet: Aron de Vilder. Hengstdijk: Kelsey van de Velde. Terneuzen: Annemée van den Bran den. Sanne Dieleman. Giovanni Hardjo- dikromo. Sophieke van den Heuvel. Noah Kerskes. Britt Lauret. Gwendoline Neels. Sanne Schipper. Westdorpe: Manon van Steenberge. Terneuzen: Ëlise de jong. Hulst: Rafael Roozenburg. Sas Van Gent: Danny Koevoets. Terneuzen: Wouter Klopmeijer. Axel: Michael de Dobbelaere. Hoek: Thijs van Leuven. Philippine: Mark van de Luijster. Terneuzen: Leander de Kraker. Thïjssen. Vogelwaarde: Jorny Alewijnse. Zaamslag: Cheryl Hage. Axel: Michael de Dobbelaere. Valentijn de Ronde. Philippine: Mark van de Luijster. Terneuzen: Leander de Kraker. Nick Thijssen. Vogelwaarde: Jorny Alewijnse. Terneuzen: Naomi Gokke. Naomi Gok- ke. Westdorpe: Tessa van Bedaf. Terneuzen: Buket Avci. Bas Dalmeijer. Robert Peeters. Westdorpe: Tessa van Bedaf. Terneuzen: Bas Dalmeijer. Robert Peet ers. Biervliet: Linda de Rycke. Eline Slinger land. Philippine: Eva Salomon. Sluiskil: Liza Kint. Terneuzen: Jonne Acke. Ylana Groot. Fleur de Jong. Axel: Nigel Bakker. Didie Battermann. Kim Giele. René Tadros. Roy Wortman. Biervliet: Linda de Rycke. Hoek: Mitchell Braafhart. Kioosterzande: Kristie Mechielsen. Philippine: Eva Salomon. Gijs van de Velde. Sas Van Gent: Nikki de Kind. Terneuzen: Jesse de Booij. Sebastiaan Bouterse. Bastiaan Broere. Martika van Dierendonck. Jeroen Duininck. Ylana Groot. Marthijn van Ham. Julius de Jong. Maxim Jurrij. Milou de Leeuw. An ouk Molewijk. Aron Platteeuw. Davey Poppe. Jasper Riemens. Robin Ver boom. EBBöEiEBBsgeeei Biervliet: Anne van Strien. Hoek: Bradley Braafhart. Jennifer Diele man. Philippine: Anke van den Akker. Esmee Jurriëns. Terneuzen: Stefan Dees. Sjoerd Hame- lïnk. Ivana van der Heiden. Lisanne van Herk. Mariska Herrebout. Nando Lau ret. Tim Scheele. Daphne de Vos. Luuc van der Zee. Vogelwaarde: Jorian van den E Hoek: Jennifer Dieleman. Ijzendijke: Daan van der Plas. Philippine: Esmee Jurriëns. Terneuzen: Siu Cheung. Lisanne van Herk. Tim Scheele. Robert Sprenkels. Zuiddorpe: Bas Dekker. Ingo D'hont. Hengstdijk: Jurgen Vink. Al vanaf groep 1 van de basisschool zitten ze bij el kaar in de klas. Ze zijn al veertien jaar hartsvrien dinnen. Nu, na hun eind examens, scheiden hun wegen. De één gaat stude ren in Leiden, de ander in Rotterdam. Eva van Rooi- jen en Carmen Cépèro gaan, zo zeggen ze zelf, 'voor het eerst uit elkaar'. door Carla van de Merbel Ach, Leiden-Rotterdam. „Het is maar een. half uurtje met de trein", re lativeert Eva. „Dat wist ik, dat je dat zou gaan zeggen", rea geert Carmen. En Eva: „Ja, zo pro beer ik het goed te praten." Hun vriendschap is er zeker tegen be stand, dat weten ze allebei. „We blijven ook straks nog veel met el kaar optrekken. Het zal wat min der zijn, maar daar kunnen we wel tegen." Eva van Rooijen en Carmen Cépèro (beiden 18) waren vier toen ze elkaar leerden kennen, op de Cederhof in Middelburg. De herinnering aan die eerste ontmoe ting is weg. „Het was misschien er gens in de poppenhoek." Ze we ten nog wel dat het meteen klikte. Carmen: „Het was heel logisch, het moest zo zijn." Eva en Carmen kennen elkaar in middels door en door. Ze weten hoe de ander is, zien het als er iets aan de hand is. Eva: „Ik zie het als Carmen kortaf is." Carmen: „Ik zie het als Eva bijvoorbeeld weg wil op een feestje." Ze kunnen met ei kaar lezen en schrijven. „Er zijn wel eens irritaties, maar we heb ben nooit ruzie." De enige ruzie die ze zich kunnen herinneren, was toen ze in groep 5 zaten. Eva: „Ik had doorverteld op wie Car men verliefd was." Na de Cederhof ging de vriend schap door op Christelijke Scholen gemeenschap Walcheren in Mid delburg. Ook daar kwamen ze elk jaar weer bij elkaar in de klas. Al leen het afgelopen examenjaar za ten ze niet in dezelfde hoofdklas. Maar bij de vakken die ze allebei in hun pakket hadden, kwamen ze toch weer bij elkaar. Ook op de CSW deelden ze veel lief en soms wat leed. „Feesten, maar ook liefdesverdriet. We heb ben allebei vriendjes gehad om wie we echt verdrietig zijn ge weest." Axel: Bart-Monsieurs. I.;-.,-.,.;-::;.;.:;:::;, Hoek: Niels Kruithof. Terneuzen: Ramon Lansman. Antoine Rijnberg. Philippine: Marc Smit. Terneuzen: Roy Pieters. Zenzi Bouterse. Michel Jonkman. Jordi Maas. Ramona Maas. Philippine: Kay Tournois. Sluiskil: Arjan Westerhout. Terneuzen: Kimberly Dekker. Kim- berley van Marrewijk. Shandro Neyt. Yannick Ollebek. Ashley Seitllari. Hoek: Marc van Pamelen. Sas Van Gert: Gert-Jan van Ballegoói- jen. Terneuzen: Niels de Bruijn. Jurgen Goossens. Nihat Kaptan. Zaamslag: Kevin Wissel. Philippine: Delano Souadi. Terneuzen: John Constansia. Randy Crombeen. Vogelwaarde: Jelle Jonkman. Axel: Vishalr Bahora. Vincent Schelle man. Hoek: Joeri Maas. Ijzendijke: Ivan Dellaert. Sluiskil: Jo Netten. Terneuzen: Leendert Born. Bas de Doel- der. Jan Peter Jansen Van Rosendaal. Yu- nus Wm Zaamslag: Mike de Ruijter. Zuiddorpe: William Allonsius. Hoek: Micheiie Hoving. Terneuzen: Patrick Versluis. Zaamslag: Lana van der Zalm. EEaEBSBSB Terneuzen: Ron de Bruijne. Axel: jens de Vries. Terneuzen: Izak van Binsbergen. Laura de Jong. Tim Vroegop. Axel: Kayleigh Segers. Terneuzen: Casey Wegman.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 68