6l Anouks hebben veel zaterdag 16 juni 2012 Calvijn College Goes Borssele: Marja van de Graaf. Jan de Muynck. Kloetinge: Mima van den Berge. Lewedorp: Arjen Boeder. S-Gravenpolder: Jurian van der Hart. Bruinisse: Remco Bogert. Dick van der Meer. Goes: Aard-Jan Dieleman. Lewedorp: Wilbert Marinissen. Jordi Markwat. Oosterland: Christian van Trierum. Temeuzen: Willfam Kolijn. Ard-Jan van Langevelde. Wolphaartsdijk: Gerard Hoogerland. Borssele: Carina van den Énüe. Goes: Geertje Antheunisse. Annelies de Hamer. Kapelle: Nicole den Hollander. Kerkwerve: Gerard de Jonge. S-Gravenpolder: Hilde Nijsse. An- ne-Lien van de Vreede. Terneuzen: Henriëtte Goudzwaard. Ma ria Weststrate. Burgh-Haamstede: Klaas-Jan van der Maas. Goes: Niels Eggebeen. Kamperland: Kristel Romijn. Kapelle: Coen de Braai. Tabitha Joosse. Eliane Lamper. Arion van der Maas. Ben jamin Moerenhout. Vincent Schreuder. Nieuwdorp: Robbert de Visser. Nieuwerkerk: Romina Verton. S-Gravenpolder: Rick van Halum. Erik-Jan Kooijman. Jonathan Murre. Terneuzen: Bram Eikelboom. Caroline Klaassen. Burgh-Haamstede: jonathan den Boer. Goes: And ré de-Groot. Kapelle: Niels Goedegebuure. Gert-Jan Verschuure. Nieuwdorp: Joan Weststrate. Oosterland: Hanne Hout. S-Gravenpolder: Hanno Jacobusse. Pim van der Maas. Baarland: José Élenbaas. Borssele: Caroline Mol. Goes: Marije van Belzen. Thirza van Mourik. Anne Murre. Rianne Zwanen burg. Hoedekenskerke: Janneke Hoekman. Kapelle: Clara Dieleman. Martijn Last. Nieuwdorp: Carly Harthoorn. Nieuwerkerk: Pieter Verhaar. S-Gravenpolder: Jan Willem Dingeman- se. Jacolien Geluk. Gerjanne Hoekman. Terneuzen: Thirza Weststrate. Anton Wisse. Wemeldinge: Vivian Slabbekoorn. Wilhelminadorp: Daniëlle Klaassen. Zaamslag: Kirsten de Kraker. Calvijn College Goes Amemuiden: Marjolein van Belzen. Car men Wisse. Goes: Marlien Bakker. Maartje Blok. Fe lipe Guiljam. Nadine van der Maas. Kapelle: Joanne Karkdijk. Kerkwerve: Evelien de Ruijter. Kruiningen: Marieke Lokerse. Meliskerke: Aline Kodde. Middelburg: Lisette Kruis. Oostkapelle: Marjon Maljaars. Frances Ruit. Willemarïj Wisse. Vlissingen: Annemieke van der Jagt. Waarde: Rosemarie Butijn. Westkapelle: Esmeralda Quist. Wolphaartsdijk: Wendy Ottervanger. Yerseke: Jeanieke Goud. Oostkapelle: Elleke Dees. S-Gravenpolder: Maurice de Korne. Harmen Markus. Mariëlle de Visser. Mieke van de Wege. Sint Annaland: Arjen Zoon. Sint Philipsland: Jasmijn Kunst. Stavenisse: Peter Roozemond. Tholen: Lisanne van der Male. Sietse Maljaars. Vlissingen: Tom Rottier. Waarde: Anne de Bat. Willemijn van Damme. Wolphaartsdijk: Robbert Ottervanger Yerseke: Rhode Krijger. Arnemuiden: Janieke Flikweert. Kloetinge: William Everse. Middelburg: Nelleke Peene. Nieuwerkerk: Zilla Dooge. Oostkapelle: Andrea van Keulen. Terneuzen: Marja Kolijn. Aagtekerke: Sanne Faasse. janneke Jeroense. Arnemuiden: Jozua Cornelisse. Goes: Dies Flikweert. Willemijn Mole naar. Kapelle: Sandra van Iwaarden. Jacobie- ne Paul. Kruiningen: Roselien Jansen. Meliskerke: Savannah Vos. Middelburg: Rosemarie Bouterse. Daniëlle Geschiere. Willemijn de Visser. Oosterland: Adriana Bouwman. Oud-Vossemeer: Coraline Duine. S-Gravenpolder: Elly Jacobusse. Anne lies Lokerse. Esmeralda Paauwe. Marije van der Plas. Spui: Rineke van den Berg. Tholen: Elly Bout. René Bout. Waarde: Annemarie van der Hart. Wissenkerke: Maritgen Jol. Wolphaartsdijk: Esther Bijnagte. Yerseke: Marten van den Berge. Jorin- da van Stee. Zoutelande: Harriet Peene. Aagtekerke: Hans Minderhoud. Bruinisse: Julian Slingerland. Rick Slin gerland. Goes: Bauke van der Woude. Matthias van Zweeden. Grijpkerke: Laurens Geluk. Kapelle: Christian Kersten. Willem Wes- terbeke. Krabbendijke: Albert van den Berge. Kruiningen: Sander Jansen. Middelburg: Gerhard Schrijver. Oostdijk: Dennis Fieret. S-Gravenpolder: Hanneke Hoogerhei- de. Jacco van der Knijff. Stavenisse: Geert-Jan van Dijke. Tholen: Jan Vader. Wolphaartsdijk: Siewart Driece. Borssele: Carolien Hoorweg. Kapelle: Annemarijn Boot. Middelburg: Robin Geschiere. Rick Ha gen. Rilland: Martin van Koeveringe. Roel van Koeveringe. S-Gravenpolder: Sjors Koeman. Else- marie Walhout. Westkapelle: Hanna Lievense. Calvijn College Goes Aagtekerke: Andera Jobse. Marjolein Maljaars. Goes: Melissa van der Hart. Judy Zan- dee. Krabbendijke: Elsbeth den Braber. Middelburg: Esther van de Panne. Nieuw En Sint Joosland: Maartje van Pagee. Oosterland: Heieen Capelle. Oostkapelle: Marie-Jeanne Harinck. S-Gravenpolder: Annet Hirdes Tholen: Anne van der Dussen. door Lilian Dominicus Dat ze meer gemeen heb ben dan alleen hun voor naam Anouk, daar kwa men de twee vriendinnen achter toen ze in 3-vwo naast elkaar in de klas kwamen te zitten. Daar voor korfbalden ze alleen maar tegen elkaar. Maar daar komt volgend jaar verandering in: dan wil len ze in hetzelfde team. Eigenlijk kennen Anouk Pouwelse (17) uit Rilland en Anouk Ponjee (donder dag 18 jaar oud geworden) uit Goes elkaar al heel lang, van de tijd dat ze nog kleine meisjes wa ren. „We moesten tegen elkaar korfballen", zegt Anouk Pouwelse. Maar ze zochten op dat moment geen toenadering. Wisten zij veel dat ze zoveel met elkaar gemeen hebben! Daar kwamen ze pas ja ren later achter, toen ze -in 3-vwo van het Ostrea Lyceum in Goes naast elkaar in de klas kwamen te zitten. Sindsdien zijn ze, zoals dat heet, onafscheidelijk. Naast de voorliefde voor het korf ballen, houden ze beide van piano spelen en zingen. Ze merkten dat ze zelfs hun vriendengroep ge meen hadden met elkaar. Ze delen dezelfde voornaam. „We zeggen vaak hetzelfde, zitten op hetzelfde niveau qua humor", zegt Anouk Pouwelse. „Die humor is moeilijk te om schrijven", vult de andere Anouk aan. „Als een van ons een grap maakt, heeft de ander de clou di rect door. Het is op het sarcasti sche af Als mensen ons horen pra ten, denken ze misschien dat we een hekel aan elkaar hebben. Het tegendeel is waar." Ponjee: „We zijn ook op identieke wijze door onze ouders opgevoed. We worden allebei vrijgelaten, we moeten zelf keuzes maken, waar door we heel zelfstandig zijn ge worden. Bij anderen worden de teugels misschien wat strakker aan getrokken, is dat anders en dat merk je: die hebben een heel ande re achtergrond." Ook het vakkenpakket van de twee hartsvriendinnen is nage noeg gelijk: ze doen beide examen in Nederlands, Engels, wiskunde, economie, geschiedenis en Duits. Anouk Ponjee doet verder Frans en muziek, Anouke Pouwelse koos voor beeldende vorming en Spaans. Aagtekerke: Gabriëlla Dekker. Fransine Verhage. Arnemuiden: Sharon de Ridder. Borssele: William Krijger. Bruinisse: Jessica Giljam. Eversdijk: Eline Berman. Goes: Niels van der Maas. Jelmer Vis ser. Kamperland: Marcia Romijn. Kapelle: Quirijn Kleppe. Gerdine van Mourik. Anco Schreuder. Krabbendijke: Jeanine Boone. Rick de Goffau. Mirjam Houtekamer. Carolien Weststrate. Kruiningen: Corné de Goffau. Arjen van de Velde. Meliskerke: Lotte Houterman. Sanne Wisse. Marlon Wouters. Middelburg: Angela Louws. Rianne van der Maas. Hannah van Moolenbroek. Nieuwdorp: Aart-Jan Witte. Oostburg: Corné Fieret. Oostdijk: Mathieu Hirdes. Aagtekerke: Dorianne Verhage. Amemuiden: Rudi van de Ketterij. Hoek: Mathilde Klaassen. Kapelle: Nicole Bostelaar. Remco Kop pelaar. Ruud Niewenhuijse. Middelburg: Arianne Janse. Sharon Matthijsse. Gerlinde Overbeeke. S-Gravenpolder: Jan-Joost Hoekman. Peter van der Maas. Yerseke: John van der Have. Ilse de Wolf. Arnemuiden: Julia Marteijn. Borssele: Marius de Kok. Goes: Nadine Evers. Nynke Jobse. Kapelle: Jan-Willem Dek. Middelburg: Mariska van der Vgen. Oostkapelle: Joanne Maljaars. Oud-Vossemeer: Jacolien Verloop. Terneuzen: Jolanda Dieleman. Yerseke: Bertijn van der Steenhoven. Goes: Anthonie Bastiaanse. Kapelle: Jorden Blok. Ilse Janse. Nieuwerkerk: Caroline den Boer. Oosterland: Maarten Kik. S-Gravenpolder: Andrina de Leeuw. Tholen: Judith van den Dorpel. l'HIUWmaHMM Arnemuiden: jason van Belzen. Alex Lievense. Goes: Wim Westenberg. Kruiningen: Josefien Verschuure. Nieuwdorp: Leonard van Gurp. Rilland: Jeremy Aarts. S-Gravenpolder: Daan Beudeker. S-Heer hendrikskinderen: Daan West maas. Temeuzen: Johan Boone. Lianne Ver- helst. Tholen: Martijn Nouwen. Yerseke: Leander Oostdijk. Aagtekerke: Hanna de Visser. Goes: Thomas Dingemanse. Matthijs van Duijn. Tabitha van Ginkel. Kapelle: Laurens van Kleef. Jacolinde de Visser. Anita Wisse. Koudekerke: Esther Kaljouw. Krabbendijke: Marnix van Koeveringe. Middelburg: Adjan Witte. Nieuw En Sint Joosland: Nathalie Pop- pe. Rilland: Clarize de Korne. S-Gravenpolder: Werner van den Dor pel. Cornell" van Ruitenburg. Yerseke: Bernard van den Dorpel. Ma riska van Huizen. Arnemuiden: Paul Roos. Krabbendijke: Angeline Luteijn. Kruiningen: Theunis Boeder. Kees Kot. Middelburg: Iwan Allemekinders. Sint-Maartensdijk: Jan-Cees Lingen. Tholen: Bas van de Merbel. Johan Zwa- gemaker. s-Gravenpolder: Nelline Bouwens. Kruiningen: Marnix Knuist. Heidi Lind- hout. Sandra Mieras. Alida Poppe. Oostdijk: Ricardo Scheele. Rilland: Jesper de Goffau. Yerseke: Leander Baaij. Jadira Cornelis se. Kathy Dominicus. Jorn Hoogesteger. Mellanie Markusse. Annique Nieuwen- huize. Caroline van der Poel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 66