Wij worden samen zaterdag 16 juni 2012 Scheldemond College Vlissingen Arnemuiden: Éiisabeth Sophia van Bel- zen. Breskens: Debby Mookhoek. Meivin Ja cobus Gerard Mullje. Middelburg: Roel Janse. David Willem Kuijs. Nieuw- en sint joosland: Gino Giovan ni van Beers. Oost-Souburg: Saida Bouzambou. De mi Brasser. Stephan Haanstra. Daryl Emanuel Martien. Vlissingen: Seda Arslan. Valentijn Julius Henricus Becks. Tom van Belle. Rachel- la van der Blom. Raoul Edmondo van Dort. Jordi Lee Dronkers. Mohammed Eddai. Laura Melissa van Eenennaam. Yassin Elkaddouri. Wesley Erwich. Edwin Everts. Ingmar Stefan Heugen. Haïtam Kadiri. Lorenzo Koolwijk. Jouraj van der Linden. Renselly Venancia Ga- briela Mathilda. Soumia Mayo. Claudia Alexandra Popa. Nikki van Roo. Debby Schot. Michael Ibrahim Omar Tolen. Thensélo Tennessee Rilancilo Uranie. Jo hanna Maria Wilhelmina van de Ven. Suphanida van Waarde. Daniëlle Weug. Rïcardo Wisse. Wollphaartsdijk: Jelmer Lourens van der Baan. Kapelle: Tom Laureys. Koudekerke: Jochem Mathijs van Bo ven. Middelburg: Jessie Almar Heyms. Anto- nius Hendrikus Norbertus van Nunen. Jaimy Pleijte. Tashira Emmy Sara Ririhe- na. Metuamoeroa Myron Roelofs. Lyan- ca Thienpont. Bibia Wouters. Danitsja Wouters. Jordy Zwart. Oost-Souburg: Meryem Afkir. Mourad Blokpoel. Manuela van Bloppoel. Aron Cevaal. Kristian Dekker. Remy den Hoed. Michelle Naomi Jansen Rivas. Darren Joosse. Silvano van der Maale. Harleyette Minderhout. Björn Oreel. Manon van Unen. Mathijs Hinne de Vries. Terneuzen: Sven Mbikulu. Vlissingen: Dyon Dominique Altena. Akshai Kumar Bhoelai. Meivin Bootsge zel. Oumaima Boukhriss. Kenly van den Brand. Martijn* van den Broeke. Yasmi- ne Buzambu. Konstantina Dourouki. Sherney Edwards. Dennis Efdé. Mark Goedhart. Jessica Gomes Lampreia. As- ja Gzogjan. Nicky van Hecke. Romy van Heese. Farah Isarti. Richard Jenei. Alen- ka Rajsa Kink. Michelle Klomp. André Koets. Hendrikus Johannes Jeffrey Koke laar. Esra Matthijsse. Cynthia van Mee- rendonk. Jeffrey Alexander Meulmees- ter. Kaylee de Nooijer. Céline Ooster- laak. Bram Passchier. Joey van de Pieter man. Marinella Elisabetha Popa. Dani- que Hendrika Gerbediena Stouthamer. Jaïr Efraim Timmer. Nona Verberkmoes. Wemeldinge: Jelle Klap. Wissenkerke: Mariska Catharina Franci- na de Bok. Zierikzee: Sven Heijboer. Breskens: Tessa Margit Kareis. Debo rah de Nooijer. Koudekerke: Angela Meijers. Michelle Smid. Middelburg: Annelies Nicole Diele- man. Jimmy de Reuver. Fabian Johan nes Sunter. Oost-Souburg: Katarina Bagaric. Ilja Be- rendsen. Roumaïsa El Mousaoui. Boy van de Guchte. Manon Koopman. Yas- mina Tran. Sluis: Toon Van Parys. Vlissingen: Bianca Antunes. Jeffrey Bas- tiampillai. Delano Ricardo Boekhoudt. Loes van Bree. Silvan van den Brink. Romy Contant. Grachelle Xaviera Els- kamp. Yakup Eren. Rosa Amanda Gele- ijnse. Angel Geway. Dylan de Graaff. Yverna Ezra Herz. Simone Pascale Heu gen. Quincy Joel Hofland. Carmen Jan- se. Aiieen Jonckman. Gianni Kaijser. Zoë Kallemein. Han Kerbert. Maarten Pieter de Klerk. Katja de Leeuwen. Jelle van Luinen. Nastenka Meerman. Natha lie Meulmeester. Charmelle Natasja Netteb. Annabel Ovaa. Emily van Over- beeke. Graeme Pollock. Kenley Nick Simons. Loïs Joshua Spelier. Mandy Theune. Cynthia Cornelia Maria van Til burg. Monika Tomic. Jaimy Vanghel- uwe. Esra Michelle Vermeulen. Robin Joyce Vervaat. Nena de Vries. Sylvana Deborah van "t Westende. Alisha van de Weteringh. Emma van Zweeden. Scheldemond College Vlissingen Vlissingen: Amber Dellebeke. Rianne Merit Guldemond. Marit van Reems. :%ï-»>»x«assss»SBB!9SBSW Daiey van Ruiten. Koudekerke: Nial Myrte van Zijp. Nieuwerkerk: Thijs Cornelis Rentier. Oost-Souburg: Kim Baas. Denise Mar- ckelbach. Vlissingen: Suzanne van Gelderen. Alex Willem van de Steeg. Jesse Verha- ge. Michel Jaques Vermaire. Mandy Verstraeten. Emma Emily van de Vreug de. Sjoerd Willem Wijnen. Koudekerke: Nial AAyrte van Zijp. Vlissingen: Suzanne van Gelderen. Alex Willem van de Steeg. Jesse Verha- ge. Michel Jaques Vermaire. Mandy Verstraeten. Emma Emily van de Vreug de. Sjoerd Willem Wijnen. Koudekerke: Nial Myrte van Zijp. Vlissingen: Suzanne van Gelderen. Alex Willem van de Steeg. Jesse Verha- ge. Michel Jaques Vermaire. Mandy Verstraeten. Ernma Emily van de Vreug de. Sjoerd Willem Wijnen. Vlissingen. Mehari Marcos. Vlissingen. Mehari Marcos. Vlissingen. Mehari Marcos. Vlissingen. Ayia Engels*. Sanne Kame- rik. Loek Willem van der Linde. Milou van der Meer. Marissa Mathilda Rosa Riemens. Joost Rouw. Vlissingen. Ayla Engels. Loek Willem van der Linde. Milou van der Meer. Ma rissa Mathilda Rosa Riemens. Joost Rouw. Vlissingen. Ayla Engels. Loek Wiliem van der Linde. Milou van der Meer. Ma rissa Mathilda Rosa Riemens. Joost Rouw. Koudekerke: Demi Dingemanse. Vlissingen: Radia Bousantouh. Alik Khatsiev. Anne-Britt van Leeuwen. Fem mie Isolde Schets. Sabine Hendrike Tie ten. Oost-Souburg: Shanon Schout. Vlissingen: Maria Louise van den Berg. Kees de Böck. Stijn Casper van Boxtel. Iris van Brummelen. Jordy van Heese. Kyra Hillebrand. Enrico Höweler. Simo ne Jansen. Dennis Jobse. Alik Khatsiev. Dylan van der Linden. Maxime Mallie. Grant Karojevïtsj Milkonian. Kimberley Jennifer Louise Otte. Sytze Posthumus. Floris Provoost. Kimberly van Reijmers- dal. Martijn Schouten. Robin Struik. Sa bine Hendrike Tielen. Ingmar Aaron van Westenbrugge. Alik Khatsiev. Sabine Hendrike Tielen. Middelburg: Mare Willem Poppe. Oost-Souburg: Lana Behr. Vlissingen: Yana Alejandro Perez. Joran van Broekhoven. Lana Daniëlsche. We sley Deelen. Floyd Boudewijn Dijkstra. Swen Hilberdink. Nienke Stephanie Ja gers. Cynthia Johanna Catharina de Jong. Catharina Johanna de Klerk. Iris Kluijfhout. Thomas Marcus Chislain van de Kreke. Vicky Mady Lockefeir. Davey Meerman. Esmée Solange Mes. Dylan Thomas Oosterhuis. Jesse van Rossum. Amar Levien van Sluijs. Petula Michelle de Smit. Steven Uijl. Alessio Giuseppe Zuppelli. Joran van Broekhoven. Cynthia Johanna Catharina de Jong. Jesse van Rossum. Amar Levien van Sluijs. Alessio Giusep pe Zuppelli. Arnemuiden: Ronaldo Meijer. Oost-Souburg: Joey de Hamer. Leon Kuiper. Jeroen Wirtz. Oostkapelle: Sander de Kam. Vlissingen: Joran van Broekhoven. Sjoerd Christiaan Caljouw. Bruce Ro bert Carpenter. Amira Fathi. Mayella Denise Kuizenga. Floor Massink. Tom Ja cobus van Mierlo. Kevin Alexander de Nooijer. Olivier Laurens Bouke de Puit. Jesse van-Rossum. Amar Levien van Marjon Maljaars (18) en Andrea van Keulen (18) uit Oostkapelle zijn eind examenleerlingen havo van het Calvijn College in Goes. Nadat zij het lange tijd zonder elkaar moes ten stellen op de middel bare school, kwamen ze onverwachts toch nog bij elkaar in de klas en dat heeft de school geweten. Sluijs. Laura Carmen Tjodikromo. Ales sio Giuseppe Zuppelli. Zwin College hoofdlocatie Oostburg Ijzendijke: Kilian Haers. Oostburg: Kevin Martens. Aardenburg: Andro Martis. Breskens: Martijn CThoore. Rik Eras mus. Giovanni Keijmel. Oostburg: Izaak Nortier. Waterlandkerkje: Erik Walhout. Ijzendijke: Michéle Fonteijne. Frederi- que de Hulster. door Adriënne Vlasbergen De twee meiden zijn al vijftien jaar beste vrien dinnen, vanaf de peu terspeelzaal. Of mis schien zelfs nog wel eerder, denkt Marjon. „Onze moeders liepen vroeger met de kinderwagen over het dorp en zijn elkaar tegengeko men. Ze maakte toen een praatje over hoe oud wij waren. Onbe wust kenden we elkaar dus zelfs nog eerder." Het geheim van hun vriendschap is dat ze elkaar alles kunnen vertel len. „We kletsen vaak uren bij el kaar thuis. Misschien klikt het zo goed omdat we tegenpolen zijn; ik ben veel voorzichtiger en Andrea is heel direct, ze komt altijd voor haar mening uit", zegt Marjon. Marjon is na de basisschool het vmbo op het Calvijn College in Middelburg gaan volgen. Andrea ging naar de havo. Omdat de Mid delburgse locatie alleen vmbo aan biedt, moest Andrea daarom na het tweede jaar naar het Calvijn Oostburg: Demelsah van Beek. Retranchement: Devika Blaauw. Terneuzen: Ayse Atmaca. Zuidzande: Karsten van Broekhoven. Oostburg: Michaël Verlaan. Schoondijke: William de Jonge. Breskens: RacFielie Heijenrath. lïona Vrolijk. Ijzendijke: Cheraine van der Heiden. Nieuwvliet: Silke Houtekier. Oostburg: Linsey Hol. Kim Otte. Schoondijke: Kristy van den Bossche. Waterlandkerkje: Dirk Walhout. Breskens: Manda van Óosterbosch. Cadzand: Romy Voerman. College in Goes. „Ik vond het in Goes meteen veel leuker. De eerste twee jaar in Middelburg kon ik mijn draai in de klas niet echt vin den. In Goes maakte ik al snel vriendinnen, maar Marjon zag ik alleen in de weekeinden en vakan ties." Marjon beweerde altijd stellig dat ze nooit de havo zou gaan volgen. „Op het vmbo haalde ik alles op mijn sloffen." Op haar zestiende was ze klaar met het vmbo. „Ik wil de de grafische kant op, maar was nog te jong om in Rotterdam op kamers te gaan. Dus uiteindelijk ben ik daarna toch de havo gaan volgen." Marjon kwam toen in ha vo vier op het Calvijn College in Goes, Andrea zat in de vijfde. „We zagen elkaar al wat meer. Elke pauze stonden we in de garderobe van het vwo, terwijl dat niet mag. We werden altijd weggestuurd door de conciërge, maar de docen ten zeiden er niks van", zegt Mar jon. „We werden dan vaak naar de deelteamleider gestuurd, maar hal verwege draaiden we gewoon Eeklo (b): Ashley Keulers. Groede: Sander Pladdet. Oostburg: Mandy Brouwers. Antonio Karagyozov. Zuidzande: Manon Nooren. Aardenburg: Dewald de Korne. Breskens: Niek Brouwer. Frans Roets. Sluis: John Spelier. Aardenburg: Maartje van de Vijver. Breskens: Shannon Calon. Mitchell den Hamer. Kimberly van Poucke. Me lissa Schets. Groede: Mike Simpelaar. Hoofdplaat: Roxanne Cornelis. Jennifer Simonse. Ijzendijke: Anne-Wil Hirdes. Oostburg: Maria van Weynsbergen. Sluis: Saphira Focke. Nienke Slits.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 64