alleen getrut 3 zaterdag 16 juni 2012 Schipper. Middelburg: Kevin Antheunisse. Tom van den Berg. Joey van den Broek. Ri chard van Drunen. Hans Gentenaar Vd Landen. Andreas Tsitsinias. William Ver beek. Michael Walhout. Nieuw En St Joosland: Kees van Sluijs. Oost Souburg: Robert Mekelenkamp. Veere: Steven Barentsen. Dirk Noord- mans. Vlissingen: Dylan Graham. Zoutelande: Mathieu Duvekot. Aagtekerke: Colin de Bus. Burgh-Haamstede: Sanneke de Meul- meester. Domburg: Britt Klopmeijer. Grijpskerke: Danïëlle Brouwer. Frances Commelin. Natalie Poppe. Koudekerke: Demi van Aller. Middelburg: Larissa Ashley. Stephanie Baart. Naomi van den Broeke. Mariah Colijn. Ilse van Dongen. Emily Geldhof. Sweta Joosse. Martine Marsman. Sharon Otto. Michelle Sol. Lisette Ver- hage. Manou Verwei. Renske Wind. Oost Souburg: Manon Florusse. Oostkapelle: Renske Ward. Veere: Cylia de Hartog. Vlissingen: Manon de Kramer. Mandy Nijholt. Rosalinde Tolhoek. Vrouwenpolder: Maroucha Verhage. Aagtekerke: Laurence David. Lieke Houmes. Stefan Kodde. Arnemuiden: Cindy Roos. Jonathan Schroevers. Yannick Schroevers. Burgh-Haamstede: Jurgen Kloet. Nic ky Slager. Gapinge: Floris de Kort. Jacco Maas. Grijpskerke: Björn Francke. Shawn Vlie ger. Koudekerke: Frank Molkenboer. Meliskerke: Daniëlle Clarisse. Middelburg: Yannick van Berlo. Ti mothy Besuyen. Jolien van Beveren. Eli- ne Cannoo. Jason Gillissen. Anisha Ha- noeman. Nick Joosse. Lindy van Kloos ter. Demi Koet. Dennis Kovacevic. Kay- leigh Luca. Evy Maas. Natachia de Nood. Eva Patty. Jeroen Timmerman. Arzu Toksöz. Quincy van de Velde. Oost Souburg: Myron de Wit. Oostkapelle: Marlou van Zunderen. Ritthem: Thomas Mesu. Serooskerke: Jeroen Gideonse. Peter Gideonse. Esmay van Kerkvoort. Eve lien Wattel. Veere: Joris Joziasse. Vlissingen: Merlijn Anderiesse. Natasja Brasser. Westkapelle: William Dronkers. Garik Manoekian. Petra van Rooijen. Aagtekerke: Annemarie Tabak. Arnemuiden: Esmé van de Gruiter. Vi vian Schroevers. Biggekerke: Claudia Snoek. Grijpskerke: Danique Eijkelenboom. Milou Francke. Meliskerke: Karlien Duvekot. Middelburg: Lisanne van Eenennaam. Nathanja Francke. Luciènne Klein Gel- tink. Cynthia de Koeijer. Allison van de Kreke. Ivana Sturm. Ashley Verhage. Roosmarijn Versluis. Nieuw En St Joosland: Tessa Wijkhuijs. Serooskerke: Jolien Eshuis. Daphne Francke. Zoutelande: Amber Dingemanse. Middelburg: Steffi tijhuis. Vrouwenpolder: Céline van Putten. Arnemuiden: Dennis Proost. Grijpskerke: Jeffrey Koets. Koudekerke: Bryan Joziasse. Dennis Lampert. Alexander de Vos. Meliskerke: Devin Matthijsse. Middelburg: Sandra Alta. Fernando Hal- lie. Vlissingen: Wilco Kempe. Westkapelle: Kristof Peene. Zoutelande: Mees Leijnse. CSW Van de Perre Middelburg Middelburg: Suzan Cloosterman. Em ma Duvekot. Izhar van Eenennaam. Wil- lemijn Louws. Vrouwenpolder: Cynthia Sipma. Coco: „Het is niet dat we de hele dag op eikaars lip zitten, maar we spre ken eikaar wel meerdere keren op een dag." foto Mechteld Jansen teressants kan vertellen. „Met Co- co is het tenminste niet alleen ge- trut en gezeur." Zo delen de twee bijvoorbeeld hun liefde voor jazzmuziek. Na schooltijd gaan ze vaak even wat drinken of naar de stad. Op het terras hebben de twee vaak de slappe lach. Stijn: „Als we ie mand zien met een gekke broek hebben we aan één blik genoeg. We voelen elkaar gewoon heel goed aan." Bellen, Facebook, Whatsapp en sms'en zorgen ervoor dat ze elk nieuwtje met elkaar kunnen de len. Coco: „Het is niet dat we de hele dag op eikaars lip zitten, maar we spreken elkaar wel meer dere keren op een dag." Vooral Facebook biedt uitkomst voor de vrienden. Stijn: „Dan zie je met een wie het met wie doet." Voor elkaar vinden ze eigenlijk niemand goed genoeg. Coco: „Die meisjes op wie hij verliefd Schroevers. Célène Simmons. Westkapelle: Mirella van Sluijs. Arnemuiden: Silvano de Nooijer. Na- thasja Voerman. Koudekerke: Marcia Minderhoud. Middelburg: Véronique Dellebeke. Bonno Schotman. Myron Snoek. Mari- lou Veroime. Serooskerke: Wesley den Herder. Kim- berley Riemens. wordt, zijn gewoon niet leuk, dat wordt dan toch niks." Maar ook Stijn twijfelt aan Coco's smaak. „Het zijn meestal haar types niet. Het worden vaak ook niet mijn beste vrienden," bekent hij. Toch zien de twee het niet zitten om samen verder te gaan. Coco: „We hebben wel eens gefanta seerd over een bruiloft. Maar we kennen elkaar te goed om ver liefd te worden." Stijn denkt dat ze dan niet meer aan serieuze dingen toekomen. „Aan gezelligheid zou het niet ontbreken. Dus misschien als we tachtig zijn!" Al wordt er niet alleen maar gela chen samen. Als ze het moeilijk hebben kunnen ze ook bij elkaar terecht. Stijn: „Toen mijn tante overleed was Coco de eerste die ik belde. Ze is de hele week bij me geweest. Andere mensen von den dat raar, maar ik ben haar er echt onwijs dankbaar voor." Arnemuiden: Romy van Dijk. Biggekerke: Dennis Boogaard. Gapinge: Kishan Bakker. Middelburg: Jerry Joe Blommers. Na thalie Larivière. Chunju Man. Kenny Par ent. Nathalie van Stee. Cheng Xu. Oost Souburg: Génaro Langeveld. Oostkapelle: Arjan Dees. Jari Maljaars. Meivin Sturm. Serooskerke: Danny Matenahoru. Vlissingen: Krysanthe Dongen. Aagtekerke: Ron Dekker. Middelburg: Kevin Duden. Burgh-Haamstede: Dennis Coehoorn. Middelburg: Tomas Nolten. Aagtekerke: Joost Maljaars. Daan Rot teveel. Aagtekerke: Richard Geschiere. Jordy van Lambalgen. Arnemuiden: Jesse Janse. Michel de Nooijer. Domburg: Stef Boone. Coen Koppejan. Gapinge: Dirk Harpe. Grijpskerke: Remco Cevaal. Jos Fran cke. Stefan Francke. Koudekerke: Kevin Osté. Moreno Grijpskerke: Job van Hartingsveldt. Middelburg: Thomas Fooij. Boudewijn Schouls. Erik van der Valk. Oost Souburg: Jordy de Nood. Serooskerke (w): Evelien Ton. Vlissingen: Anot Diriye. Westkapelle: Jonathan Koets. Grijpskerke: Nicky Riemens. Middelburg: Esther Beekman. Manye Fan. Melanie Hamans. Lisa den Hamer. Julia Pouwelse. Adriaan Walpot. Oostkapelle: Bryan ten Berge. Serooskerke (w): Marlie Meulenberg. Eliza Wondergem. Veere: Efraïm de Bruin. Westkapelle: Peter Dekker. Binbin Yang. Middelburg: Thomas Mesu. Nathan Westerhuis. Vlissingen: Viola Smit. Westkapelle: Matthijs Verrijzer. Arnemuiden: Bas van de Veen. Gapinge: Wieneke Bil. Middelburg: Gideon de Boks. Mark Hoogedoorn. Josephine Pawsey. Diony Tadema. Joost Vette. Vlissingen: Anne Somers. Arnemuiden: Lynette Sterken. Koudekerke: Christel de Jong. Wille- mijn Kesteloo. Middelburg: Wassim Benali. Serooskerke (w): Jeroen Louwerse. Biggekerke: Mark Roeise. Middelburg: Carmen Cépèro. Laura van Moolenbroek. Rianne Riemens. Eva van Rooijen. Arjan Spaans. Jurriaan Vo gel. Oost Souburg: Madeleen van der De- iji. Veere: Tom de Rijke. Vrouwenpolder: Ivo Kalverboer. Arnemuiden: Stefan Begtheï. Oostkapelle: Marije Albach. Vlissingen: Lisa de Goffau. Biggekerke: Sander Verhage. Koudekerke: Martijn Jansen. Middelburg: Julius Hofman. Jorn Witte- Arnemuiden: Christine Roeiofsen. Grijpskerke: Marissa Vos. Inge de Wolf. Koudekerke: Mirjam Bok. Mireille Koole. Middelburg: Freija Geldof. Eva Ge schiere. Eunice Kasse. Maarten Mooij. Anpaulien van Noppen. Oost Souburg: Romana Oostdijk. Oostkapelle: Patricia Peijer. Vlissingen: Monique van Belzen. Iris La- feber. Zoutelande: Tuulia Vinke. Arnemuiden: Ruben Bouwens. Bregje van Mal. Grijpskerke: Rowena Gest. Middelburg: Merel Hietkamp. Em- ma-Jalien Hoftijzer. Céline Lavën. Em ma Roberts. Dave Willeboordse. Oost Souburg: Denise Bukkens. Oostkapelle: Patrick de Visser. Veere: Marloes Gideonse. Vlissingen: Saskia van der Eijk. Melissa van Eijzeren. Razita de Jonge. Nadja de Ridder. Westkapelle: Iris Flipse. Arnemuiden: Jurriaan Bouwens. Daph ne Haaze. Guus van Hecke. Marrit Wub- ben. Biggekerke: Maas Boogaard. Niek Da- men. Koudekerke: Alex van Daalen. Saman- tha van de Voorde. Middelburg: Abdullah Al Baldawi. Reo- na Bal. Quinten Buijs. Bas Burger. Robin Duim. Rachelle Geschiere. Arthur Gillis sen. Tristan Koper. Dennis van Laarho ven. Charlotte van Leerzem. Joyce Lu ca. Dimphy Luitwieler. Jonathan Pleijte. Bouke Schrik. Nikita van Staveren. Mare Steenbergen. Arwin Willemsen. Nieuw En St Joosland: Maja de Looff. Oost Souburg: Hou Yu Chen. Cheyen ne Jungk. Aycan Özen. Simone Walra ven. Ritthem: Stephan den Boer. Serooskerke (w): Steven Aarnoutse. Tommie Joziasse. Vlissingen: Rogier Kerbert. Jemima Pat- tianakotta. Jacqueline Snoek. Aimé We ber. Vrouwenpolder: Martijn Joziasse. Westkapelle: Frank Lievense. Zoutelande: Maud Maljaars. Arnemuiden: Emmelie Bouwens. Koudekerke: Margriet Meijers. Thijs Rentier. Marente Smit. Middelburg: Linda de Brauwer. Nazli- can Gedlec. Eva Geldof. Celine Ingelse. Maren van Noppen. Jahja Telussa. Cha- rella Tupanwel. Evi Vogel. Oost Souburg: Susmita Harinandan- singh. Oostkapelle: Luciëlle Beije. Monica Lous. Vlissingen: Annelies Christiaanse. Sar- min Lok. Dieuwertje Mallie. Ilona Tier- sen. Zoutelande: Shannon van "t Westen- de. Arnemuiden: jurgen janse. Carole Traas. Meliskerke: Lisanne Geschiere. Middelburg: Pascal de Brauwer. Olivier Gerretsen. Mitchel Lodder. Timo Ren- ne. Hugo Rijken. Matthijs Sturm. Joost Swiers. Bas Verschoor. Eva Weststrate. Nieuw En St Joosland: Nadine Crucq. Oost Souburg: Alicia Gabriëlse. Denise Meulbroek. Serooskerke (w): Jeanine Nieuwen- huis. Vlissingen: Andrea den Boeft. Rowena de Pagter. Alexandra Vissers. Natasha Wattel. Westkapelle: Milène Houmes. Arnemuiden: Stefan Meulmeester. Gapinge: Ron Sturm. Grijpskerke: Berend Dekker. Adriaan Wouters. Middelburg: David van Berlo. Dennis van den Bos. Arthur van den Driest. Stephan Koole. Mark Reijniers. Han de Ridder. Stefan Wiskerke. Mark Wisse. Oost Souburg: Mariska Bosselaar. Vlissingen: Fabian Murre. Westkapelle: Jasper Flipse. Lauren Peene. Aagtekerke: Roel Brouwer. Arnemuiden: Jovanni van Belzen. Jimin Kunnen. Daniël Zorg. Biggekerke: Jordan Francke. Burgh-Haamstede: Amiëtte Boot. Middelburg: Rutger van Boeijen. Anis- sa de .Bree. Christian Hoff. Boudewijn Hooykaas. Kirke Tadema. Sarah Verg eer. Kyra Wielart. Nieuw En St Joosland: Natascha Me su. Oost Souburg: Julia van Bloois. Sylvana Jobse. Ritthem: Jesse Koppejan. Serooskerke (w): Ramon Francke. Vlissingen: Willem Bouwman. Wytze Idzerda. Michelle Meulmeester. Westkapelle: Edger Minnaard. Zoutelande: Joël Kemp. Jesse Kerkho- ve. el£) NeHaLeTiNia

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 63