Met Coco is het niet zaterdag 16 juni 2012 Nehalennia Stedelijke Scholengemeen- Domburg: Sara de Pagter. Middelburg: Eva Beekman. Julia Mullié. Willem Tollenaar. Lilian de Visser. Romy Welleman. Mohammed Abdulaziz. Colette van Bo ven. Isaac de Ceuster. Wendy Cheng. Eva Flipse. Claire Habets. Max Ignaczak. Lonneke de Klerk. Anne Terlouw. Nao mi Zuidweg. Oost-Souburg: Valeria Moskalenko. Diana Nabi. Westkapelle: Joël Audenaerde. Koudekerke: Koen van den Berg. Lizzy van Bouman. Middelburg: Joshua Hoek. Steven Stroo. Skyler van Trier. Vlissingen: Martijn Groenier. I HlJT. i Middelburg: Annelien Boutens. Veere: Renate Geelhoed. Aagtekerke: Gijs van Zandbrink. Koudekerke: Tobias Stinenbosch. Middelburg: Gerjo Bommeljé. Liam Bosland. Timo van Dockum. Bram Ger ritsen. Berend Groutars. Atia Ibrahimi. Yannic de Jong. Leandra Joosse. Marjo lein Kole. Vivian Koopmanschap. Koen Kuijpers. Ruben Mondeel. Ivo Siegers. Simone Tas. Paul van der Veen. Joost Visser. Rudy van der Zwan. Nieuw En St. joosland: Wouter van der Jagt. Veere: Teuntje van Es. Rosanne Liek. Vlissingen: Maaike Izeboud. Lotte van Ouwerkerk. Michelle de Ridder. Westkapelle: Jesse Simonse. Midddelburg: Muse Abdi. Tom Ingel- se. Tim Leynse. Michiel Rockx. Middelburg: Isabel Albers. Domburg: Britt Roelse. Middelburg: Lea Belde. Tijmen Patist. Mara Sanders. Olivier Verhaar. Josi van der Weel. Marissa Zweedijk. Serooskerke (wakheren): Kristy Kol- mus. VBissimgen: Dominique Begijn. Lucie Kattenbroek. koudekerke: Myrthe Barentsen. Middelburg: Rachelle Baljeu. Gacinta Koster. Oost-Souburg: Larissa Eikenhout. Westkapelle: Karien Cijsouw. Middelburg: Onne Bosch. Ilian van den Engel. Suzanne Rockx. Yvette Wagens- veld. Maartje Wijnhoven. Vlissingen: Azra Cutic. Simone Even huis. Wijnand Huis In "t Veld. Vicky Venema. Arnemuiden: Christian van der Wal. Middelburg: Sebastiaan Bosscher. Den nis Braam. Max Dagevos. Rik Eckhardt. Duco van Eijkelenburg. Gemma Hage- man. Bob Hamerling. Julia Huijbreghs. Jordi Lievense. Anouschka van der Lin den. Roger Loontjens. Mattanja Oosse. Mandy van Oosten. Vera Sinigaglia. La rissa Smulders. David Vandezande. John ny Vogel. Tim van der Wal. Nieuw En St. Joosland: Ruben de Put ter. Oostburg: Colin Hofmeester. Oostkapeile: Marijn Nederveen. Serooskerke (walcheren): Jannick Wondergem. Vlissingen: Paqui van der Muil. Illja Po- pyuk. lrem Sentürk. Burgh-Haamstede: Merel Buur. Middelburg: Ramon Jansen. Emiel Lous. Anes Skrijelj. Suzanne Wielema- ker. Natascha Wisse. Oost-Souburg: Mitchell Verhage. Oostkapeile: Meggie Dreessen. Westkapelle: Tamar Oranje. Capinge: Cyrilie de Kousemaeker. Koudekerke: Luc Bookelaar. Middelburg: Joeri Bommeljé. Levy van den Boomgaard. Giorgia di Colandrea. Jan van Gorsel. Marissa Heupperman. Kyliana van Hoorn. Jordi Kuylenburg. Oost-Souburg: Renee Kikkert. Vlissingen: Robert Bijvank. Zoë van Vulpen. Westkapelle: Lyn de Pagter. Nick Pou- welse. Mike van Sighem. Aagtekerke: Emma Ötten. Arnemuiden: Thijmen van den Berg. Domburg: Tim Passenier. Ruben Schie- don. Max de Zwaan. Grijpskerke: Yanco Blankers. Koudekerke: Kevin Verdaasdonk. Gino Verhage. Middelburg: Waris Amanzai. Emre Asil. Richelle Bak. Silvano Bart. Victor Blokpoel. Davor Bradara. Deyvi Cente- no Guzman. Django Colijn. Vojkan Don- evic. Burak Eken. Paula Junaedi. Stijn van Kervinck. Henjo Koppejan. Ashley de Looff. Emile Mens. Mark Minnegal. Marissa Raaijmakers. Joyce Schepens. Fenne Trommelen. Charis van den Vel de. Victor Versluis. Daniel Wenzel. Vale ria Yashchanina. Cindy Yee. Jamei Ziaty. Oost-Souburg: Kevin van Akelijen. Esra Kalayci. Ryone Lefebvre. Oostkapeile: Jesper Maljers. Mayke de Nooijer. Serooskerke (walch.): Maarten Geer- se. Veere: Ram Obeid. Willem Roeland schap.. Vlissingen: Robin van Maaren. Westkapelle: Tessa de Buck. Remco Wondergem. Koudekerke: Sietse van den Boom gaard. Kaylee Deij. Ricky van Sluijs. Oost-Souburg: Naomi Klomp.' Nikola Pollakova. Oostkapeile: Rosanna Louws. Westkapelle: Ariana van Belzen. Arnemuiden: Mark Selen. Koudekerke: Michael Veerhoek. Middelburg: Guido de Neve. Boaz Ra: Terrence Rijborz. Oviëdo Souisa. Oost-Souburg: Rubin Janse. Domburg: Yara van Houten. Middelburg: Carlijn de Gaaij. Esra Gümüs. ^aglar Kog. Chantal Sinke. Büsra Yazici. Oost-Souburg: Bo Castel. Sarah Tuhe- pary. Esmee Winklaar. I WM, fëfüf iH 11SÉSSÜ Vlissingen: Mitchell Martijn. Sebasti aan Verstraeten. Westkapelle: Adaya Jakobsen. ISlffi! Domburg: Lotte Murk. Tamara de Pag ter. Grijpskerke: Walter van Peene. Middelburg: Mounia Erra. Inga Na- nuruw. Odile Provoost. Tanja Studulski. Bryan Wijnands. Oost-Souburg: Maxime Jansen. Middelburg: Davey Buijs. Jurian van der Plank. Vincent Wijtsma. Oost-Souburg: Tanisha Eijkelenboom. Aagtekerke: Melissa Heinisch. Middelburg: Karmi Depasse. Dana Erra. Demi Rosa Mensonides. Kelly Westerweele. Vlissingen: Nadja van Duin. CSW Bestevaer Vlissingen Vlissingen: Youri van der Flier. Middelburg: Lisa Coppejans. Vlissingen: Glenn Louwerse Oost Souburg: Lotte Vader. Lynci Hansen. Floyd van der Land. Amantis Tinggal. Jeffrey Verhelst. Vlissingen: Mohamed Al Hayayi. Kevin van der Broek. Aron Dronkers. Yannick Franse. Thomas van Kemena. Marlon Kewaldar. Pancho van Leeuwen. Jethro Meerman. Sona Milkonian. Sogand Mo- handes. Amber Roelse. Yvar Schmitz. Jaymian Speijer. Timo Versluijs. Oost Souburg: Madeion van der Maas. Daniël Muntjewerf. Vlissingen: Lein Acda. Patrick Jacque- mijns. Meivin Schot. Dimitri Vanbesien. West Souburg: Jesper Rober. Over de vriendschap tus sen deze twee vmbo-leer- lingen valt een heel boek te schrijven. Stijn van Ker vinck (16) uit Middelburg en Coco Bordui (17) uit Burgh-Haamstede steu nen elkaar door dik en dun. Ze hebben de groot ste lol gehad samen op SSG Nehalennia in Mid delburg. door Matthanja Schippers Met niemand kunnen ze zo lachen als met elkaar. Coco en Stijn leerden elkaar kennen toen Coco tweeënhalf jaar geleden van havo naar vmbo ging. Vanaf dat moment werd hun periode op Nehalennia steeds leuker. „Sinds Coco bij mij in de klas zit, is school echt leuk geworden. Daar voor was het allemaal een beetje braaf" Coco maakt zelfs de saaiste lessen leuk. „Als we naast elkaar zitten blijf ik kletsen, ik heb hem ge woon veel te vertellen!" Maar ook als ze aan de andere kant van de klas zit hoeft Stijn haar niet te mis sen: ze smst en seint erop af. „Co- co staat nooit stil. Tijdens de les gooit ze ook vaak briefjes. En al sms ik haar midden in de nacht, ze stuurt altijd wat terug." Sinds de reisweek naar Londen zijn de twee onafscheidelijk. Coco: „Het was zo leuk daar! Ik heb nog nog nooit zoveel gelachen." Van een bezoek aan de musical tot een flinke wandeltocht, samen was al les leuk. Stijn: „De docent had er de hele dag flink de vaart in. Maar Coco en ik hadden het vooral heel gezellig. We hobbelden er maar een beetje achteraan."' Een aantal momenten op de mid delbare school waren erg bijzon der voor de twee. Zo was Stijn ja rig tijdens de opening van de nieu we school. „We hebben toen eerst opgetreden met de kunst- en cul tuurklas en daarna zijn we met z'n allen uit eten geweest." Coco herinnert zich vooral het uitje naar de schouwburg: „We zijn er bijna uitgeschopt omdat we niet meer bijkwamen van het la chen." Stijn vertelt over de bijzondere klik tussen hem en Coco. „Niet ie dereen snapt het. Anderen vinden ons misschien flauw en kinderach tig, maar wij hebben het leuk." Coco is blij dat ze Stijn heeft: om al les mee te delen: „Iedereen vindt me anders, of soms zelfs raar. Ik kan het altijd al beter vinden met jongens dan met meisjes." Stijn vindt het leuk dat Coco ook iets in- Koudekerke: Yrla Jacobs. Oost Souburg: Zoraïda van Sorge. Li- sanne van de Velde. Manon Wille- boordse. Vlissingen: Rutger de Baan. Anissa Bou- frabi. Gladys Hollaers. Lisa Liebregts. Noël Middelhoek. Arenda Stam. CSW Toorop Middelburg Arnemuiden: Brian Derby. Middelburg: Raishree Bisoen. Amir Boujemaa. Jenna Melse. Kamel Moha- reb. Marvin Tange. Glen Telepary. Oost Souburg: Stephan Boks. Naomïe de Ruiter. Samir Sami. Vlissingen: Cemil Kaynarca. Kimberly van Kimmenaede. Jessie Lorier. Vrouwenpolder: Robin Corbijn. Westkapelle: llana Dronkers. Vlissingen: Leigh Smulders. Arnemuiden: Garlo Maljers. Benjamin Roos. Arjen Schroevers. Gapinge: Denny Dingemanse. Koudekerke: Martijn Diender. Meliskerke: Mark Louwes. Mike Min- derhoud. Middelburg: Wesley Blaauw. Bedran Gelik. Coen Cramer. Glenn .Geijp. Michiel Haegens. Mitchell Hamelink. Mike Kooi. Elroy van der Stap. Patrick Vermeule. Mark Vink. Dylan Wijtsma. Terence Willeboordse. Nieuw En St Joosland: Raoul Slinger. Oost Souburg: Jordy Blom. Tony Gian- nakos. Emiel de Rijke. Vlissingen: Mitchell Boers. Jordy van Duin. Pelle Jacobsen. Raoul Loof. Jere- mie de Ridder. Milazim Sadiku. Sander Vereecke. Zoutelande: Ron Hendrikse. Jannes Roelse. EnEssmsspnai Arnemuiden: Joey van Belzen. Lenneke Nijsse. Nick Selen. Grijpskerke: Mitchell Maljers. Middelburg: Danny Baan. Sara van Boeijen. Rachel van den Broeke. Dion Burgs. Simone Cornelisse. Celino David- se. Cheyenne Kuiper. Rachel Leewens. Alayah Leijting. Kimberly Lukas. Kaylee Minnaar. Habbon Nour. Masha Poort vliet. Iris de Pundert. Kimberley de Roos. Melissa Vogel. Vlissingen: Jennifer Bakker. Sencey Deelen. Jasmijn Felius. Jennifer van de Kerkhof. Melanie van Leerdam. Saskia de Looff. Demy van Schaik. Daphne

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 62