PZC PZC E3 Hampshire Hotel - Avenarius**** Design Berlijn Hampshire Op zoek naar de schatten van de Achterhoek Adviesprijs €139,- .azersprijs €67.25* *Prijs is op basisban-twee personen. Exclusief gemeentelijke heffing: 2,75 p.p.p.n. Bij aankomst op donderdag, vrijdag of zaterdag geldt een toeslag van €7,50 per persoon. Dit arrangement is geldig t/m 30 september 2012 m.u.v. feestdagen, op basis van beschikbaarheid. Wij vragen eenmalig 9,95 reserverïngskosten. Eénpersoonstoeslag: 22,50 per nacht. Een verlengingsnacht boekt u bij voor 50,- per nacht voor 2 personen inclusief ontbijtbuffet. Meer informatie en/of boeken Ga naar onze webwinkel waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor eventuele vragen zijn wij telefonisch bereikbaar op 070- 8919208 (bereikbaar van ma-vrij, tussen 10-13 en 15-17 uur). zaterdag 16 juni 2012 pzc.nl/webwinkel categorie reizen hotelovernachtingen Inhoud arrangement Lekkere verfrissing bij ontvangst 2 X overnachting in comfort kamer (luxere kamertypes zijn mogelijk) 2 x uitgebreid ontbijtbuffet; bij mooi weer op het terras Voucher voor een 4e gang gratis in het a-la-carte restaurant Voucher voor portie Van Dobben bitterballen Verrassingstas voor onderweg bij het fietsen of wandelen Gratis fiets-en wandel routes, informatiepakketje van Ruurlo en omgeving Cadeautje bij vertrek Vier de zomer! Het is zomer en dat is te merken in de Gelderse Achterhoek. Kasteeltuinen in de prachtigste kleuren, historische Hanzesteden met terrasjes langs de IJssel en fietsroutes door het groenste groen. De omgeving leent zich bij uitstek om tijdens een mooie wandeltocht of per fiets te ontdekken. Vanuit het hotel bent u zo in het knusse centrum van Ruurlo en omgeven door de mooiste natuur. Onderweg komt u pittoreske boerderijen tegen maar ook statige landhuizen. In de buurt van Ruurlo kunt u een bij zondere kastelentocht maken. De omgeving biedt u een enorm divers landschap. De echte gastvrijheid is goed te merken in de Achterhoek; een heerlijke plek om er even tussen uit te gaan. Het hotel Hampshire Hotel - Avenarius ligt idyllisch in de Achterhoek direct tegenover de eeuwenoude Orangerie van Kasteel Huize Ruurlo. Een bijzondere en magische plek. Het hotel beschikt over 29 luxe kamers en suites. De sfeervolle hotelkamers zijn onder andere ingericht met comfortabele boxspring bedden. Het hotel heeft een uitstekende keuken waar met streekpro ducten wordt gewerkt. Naast een sfeervol restaurant biedt het hotel ook een gezellig tapas café waar u kunt genieten van talloze heerlijke tapas. Wilt u lekker de omgeving in? De medewerkers staan graag voor u klaar om u te adviseren over de mooiste plekjes en routes in de Achterhoek. Tips in de omgeving Grootste heggendoolhof van Europa staat in Ruurlo Grootste cactus oase staat in Ruurlo Prachtige fiets-,en wandelroutes in hetcoulissenlandschap Hanzesteden zoals Zutphen en Deventer zijn prima met het openbaar vervoer te bereiken via station Ruurlo of met de auto - Fietshuur in het hotel, elektrische fietsen op aanvraag - Spaanse Tapas in ons tapas café lJulit/m31aug 22 t/m 30 juni Vertrek lnov t/m 31 maart lseptt/m31okt 775 jaar Berlijn! 4-daags feest arrangement 152,- 225,- Prijs is per persoon per arrangement, op basis van 2 personen per kamer en eigen vervoer. Prijs is exclusief calamitejtenfonds: 2,50 per boeking en administratiekosten: 15,- per online boeking; 29,50 per telefonische of reisbureauboeking. Prijs inclusief 2de klas treinretour: vanaf 284,- per persoon. Ontdek de unieke wijken, met allen een eigen karakter, monumen ten en winkelaanbod; van de ketens in Mitte, tot verrassende en avontuurlijke adresjes in Friedrichshein. Voor wie van Chocolade houdt is het dubbel feest. Rittersport bestaat 100 jaar en nodigt u uit in de Berlijnse Bunte Choco Welt. Design hier uw chocolade- droom en geniet van de allerlekkerste chocolademelk. Hotel Bleibtreu U verblijft in stijl, in eco-design hotel Bleibtreu, gehuisvest in een prachtig 19de eeuwse herenhuis in een van de mooiste zijstraten van de winkelboulevard Kurfiirstendamm. Het hotel beschikt over een gezellig (ontbijt)restaurant, een espressobar, wellnessruimte en bloemenwinkel. De kamers zijn ingericht met natuurlijke materi alen en voorzien van een kleurige hippe badkamer. Het feest arrangement is inclusief: 3 overnachtingen in het Hotel Bleibtreu 3 x uitgebreid ontbijtbuffet Gratis gebruik van minibar Citymap en CultureShopping guide Gratis koffie met gebak in de Espressobar Gratis Chococreation warme of koude chocomel naar keuze bij Rittersport beleveniswinkel (t.w.v. 7,50 p.p.) Gratis kop koffie of espresso bij aankoop van een gebakje in Kaffeehaus Kuchenrausch Het arrangement is geldig van 22 juni 2012 t/m 31 maart 2013, aankomst op vrijdag, zaterdag en zondag (m.u.v. bepaalde data) Meer informatie en boeken Voor meer informatie en om te boeken gaat u naar de webwinkel. U kunt ook bellen met Arke tel. 0900-8847 (0,15 pm), of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener Berlijn aanbieding. Op deze reis zijn de ANVR/SGR voorwaarden van toepassing. www.pzc.nl/webwinkei categorie reizen (stedenvakanties) Lezersprijs Adviesprijs €124,- 180,- Deze zomer wordt Berlijn 775 jaar jong! Dat wordt gevierd met tal van evenementen en tentoonstellingen. Vier het mee en ge niet met deze aanbieding heel voordelig van de magie van deze metropool, een 4-sterren design hotel en heerlijke traktaties!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 60