FZC Oorlog in woord en beeld Genieten in het noorden van Nederland KRAS I Ja, ik vyil een Sportabonnement op de PZC! 481 zaterdag 16 juni 2012 2- t/m 5-daagse autovakantie incl. verblijf, ontbijt en dagticket overtocht Schiermonnikoog Aankomstdata en prijzen Voor meer informatie en boekingen: pZC.nl/W6bwink68 Voor meer informatie kunt u terecht in onze webwinkel. "Prijzen exclusief verzendkosten. Lieveling Voor liefhebbers van de streekroman in de stijl van Dr. Vlimmen en Beekman Beekman, maar ook voor lezers met een interesse voor de periode 1932-1945 is de debuutroman 'Lieveling' van ondernemer/columnist Jan van Beurden een aanrader. De 440 pagina dikke vertelling verhaalt over de jeugd van diens vader Piet van Beurden en over zijn ervaringen als sergeant/tolk bij het Engelse leger, waarvoor hij de Britse "Military Medal for bravoury in the field" kreeg opgespeld door Montgo mery. (met 70 originele liefdesbrieven vanaf het front van hoofdpersoon Piet aan zijn lieveling). Lezersprijs 12,95* - Typ in de adresbalk www.kras.nl/LR21162 Kies uw datum, prijs en klik op BOEK NU. Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR21162 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 10 waarom zou je meer betalen Speciaal voor alle sportliefhebbers heeft de PZC het sportabonnement; iedere zaterdag en maandag de krant boordevol voorbeschouwingen, wedstrijdverslagen, interviews, standen, achtergrondverhalen en nog veel meer bij jou in de bus. Stuur nu de bon op, bel 088 - 013 9910 of geef je op via www.pzc.nl/abonneren Ik neem een sportabonnement op proef: O ik ontvang 13 zater- en maandagen de krant voor €30,-. (zamap13) Ik neem een doorlopend sportabonnement: O ik ontvang de eerste 13 zater- en maandagen de krant voor maar €30,- Daarna betaal ik per: O halfjaar automatisch 83,60 (De_zamap13) O halfjaar accept 86,25 (De_zamap13) Ik kies ingangsdatum: O zo spoedig mogelijk O per - 2012 Adres: Telefoon:fo.a. voor bezorgcontrole) Telefoon mobiel: E-mailadres: Geboortedatum: Ik verleen éénmalig/tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven van mijn Bank-/girorekening:Handtekening: Stuur deze bon naar: PZC, Afdeling lezersservice, Antwoordnummer 54050, 5004 VC Tilburg of kijk op www.pzc.nl/abonneren Deze aanbieding is geldig als u de laatste drie maanden geen proefabonnement heeft gehad, Prijswijzigingen voorbehouden. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In hel colofon van de krant treft u nadere informatie aan. Aankomst op zo., ma., di. en wo. van 19/06 t/m 29/10. Lezersprijs Lezersprijs 2 dagen vanaf 49 4 dagen vanaf 99 3 dagen vanaf 75 5 dagen vanaf 125 Prijzen zijp p.ét persoon o.b.v 2 personen v Inclusief. 2 t/m 5 dagen (1 t/m 4 nachten) verblijf in. Postillion Haren, ontbijtbuffet, 1 dagticket p.p. voor overtocht naar Schiermonnikoog v.v. op dag naar keuzè, 1 glas Prosecco p.p., 10% korting op a la carte diner in het hotel en lunchpakket indien u vóór 8.30 uur het hotel verlaat. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden, reis- en annuleringsverzekering, meenemen van fietsen tijdens overtocht ca. 7.25, toeristenbelasting 2,30 p.p.p.n. (verplicht, ter plaatse te betalen) en reserveringskosten 19,50 per boeking (verplicht), Ga voor allé informatie naar www.kras.nl/LR21162 Ga er even heerlijk tussenuit naar het prachtige noorden van Nederland. U verblijft in Haren, dat omringd wordt door een prachtige natuur. Uw dagticket voor een overtocht naar het natuurrijke Waddeneiland Schiermonnikoog, waar u kunt wandelen of fietsen, is al inbegrepen! Bezoek ook de culturele stad Groningen, met haar vele winkels, restaurants en bezienswaardigheden zoals de Martinitoren. Bij deze reis profiteert u in de maanden september en oktober van de actie 5=4, dus u verblijft 5 dagen in Haren voor de prijs van 4. In de zomermaanden juli en augustus verblijft u zelfs 4 dagen voor de prijs van 3! Postillion Hotel Haren*** Dit 3-sterren hotel ligt op enkele minuten rijden van Groningen. Het is een ideale uitvalsbasis om het Noorden en de Wadden te ontdekken. Natuurgebied het Hoornse Meer ligt vlakbij. Het hotel beschikt over een receptie met gratis kluisjes en gratis Wi-FL, liften, een gezellige bar, restaurant, terras én gratis parkeergelegenheid. Tevens zijn bij de receptie wandel- en fietskaarten te verkrijgen. Uw kamer is voorzien van een telefoon, televisie, radio, draadloos internet (gratis) en een bad of douche en tollet. Noord-Brabant/Gelderland in de Tweede wereldoorlog Lezersprijs 19,95 per box* Deze 3DVD-boxen gaan over de oorlogsjaren in Noord-Brabant en Gelderland. De originele filmopnamen die op deze DVD-boxen zijn opgenomen, zijn afkomstig uit verschillende archieven en bevatten uniek en nooit eerder vertoond beeldmateriaal! vanaf 2 dagen Exclusief boeken t

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 48