O üïfömiunte Marco 4e Lang (H (llensenlinq.nl zaterdag 16 juni 2012 chten I 45 God is voor ons een veilige schuilplaats een betrouwbare hulp in de nood. psalm 46:2 Bedroefd om het verlies, delen wij u mede dat geheel onverwacht is overleden onze (schoon-)moeder en oma Johanna Maria Lindenbergh - Stevense Joke gehuwd met M.P. Lindenbergh 7-7-2000) Schore, Goes, 21-1-1938 15-6-2012 Kapelle: Martin en Fennie Lindenbergh - Lepoeter Laura Kalmthout(B): Rein Lindenbergh en Ilse Aernouts Kalmthout(B): Anne-Mie Feyens Ilse Correspondentieadres: Dijkwelsestraat 13, 4421AE Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 19 juni van 19.30-20.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst, waarin voorgaat ds. J.C. van de Putte, wordt gehouden op woensdag 20 juni om 11.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren en ontmoeting in de Koorkerk. Aansluitend zal in besloten kring de crematie plaatsvinden. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid delen wij u mee dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze zwager en oom Huib de Leeuw echtgenoot van Janny Tramper Wij wensen Janny en de (klein-)kinderen voor nu en in de toekomst Gods kracht en troost in dit grote verlies Goes: Nel Tramper Kloetinge: Addy Kramer-Tramper (in liefdevolle herinnering) Cor Kramer Sarienke Kramer-Rommers Neven en nichten Goes, 13 juni 2012 M p* Omdat het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken willen wij op deze manier hartelijk dankzeggen voor de door u getoonde belangstelling en de vele blijken van medeleven, die wij van u mochten ontvangen tijdens zijn kortstondig ziekbed en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Jan Kloet het heeft ons goed gedaan. A. Kloet-Braamse Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, juni 2012 De vele hartverwarmende blijken van medeleven, l; na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, 5 schoonvader en opa Johannes Arie Sinke - Hannes - I hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor i dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Nel Sinke-Karman Kinderen en kleinkinderen Kruiningen, juni 201-2 Langs deze weg willen wij u dankzeggen voor het door u betoonde medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, opa en oud-opa Willem de Jonge De vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen in de vorm van kaarten, telefoontjes en woorden van troost en uw aanwezigheid bij de afscheidsdienst en crematie heeft ons erg goed gedaan. Goes, juni 2012 M.C. de Jonge-Polfliet Kinderen en (achter) kleinkinderen. Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, vader, schoonvader en onze opa Tom Tempelaars betuigen wij u onze oprechte dank. Mieke Tempelaars-Le Due Kinderen en kleinkinderen Middelburg, juni 2012 Het heeft ons ontroerd en gesteund dat zoveel mensen met ons hebben meegeleefd na het overlijden van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Lena Janse - van Nieuwenhuijzen Daarvoor onze hartelijke dank. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Middelburg, juni 2012 Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven hebt getoond -door uw aanwezigheid, kaartjes en telefoontjes- na het overlijden en bij de crematie van mijn lieve man, onze vader en opa Arij Cornelis van Gemert Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zovelen een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht verder te gaan. G. van Gemert - Stroo Kinderen en (achterkleinkinderen Oost-Souburg, juni 2012 Jan van de Velde Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij Het is voor ons niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. We hebben alle warmte, belangstelling en steun tijdens Jan zijn ziekte en na het overlijden als heel bijzonder ervaren. Het doet ons goed te weten, dat hij niet alleen voor ons veel heeft betekend maar ook voor vele anderen. Wij willen iedereen hiervoor dan ook oprecht bedanken. Marjan van de Velde - Moerland Anne Eva Voor de overweldigende belangstelling en medeleven, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Willy Versprille - van den Berge betuigen wij onze hartelijke dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. A. Versprille Martijn en Erna Anna, Jesse Arjan Krabbendijke, juni 2012 Voor uw bezoek, bloemen, gesproken of geschreven woorden van belangstelling na het plotselinge overlijden van mijn innig geliefde zoon en broer betuigen wij u onze welgemeende dank. Jo de Lang - Braai Johnny Burgh-Haamstede, juni 2012 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben mogen ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn dierbare vrouw, onze lieve moeder en oma Maria Johanna Jacobs - de Jonge Daardoor heeft u laten merken, wat zij voor u betekende. Wij zijn u daar erg dankbaar voor, want het geeft ons het gevoel dat we 't gemis delen met velen. Onze oprechte dank voor uw schrijven, uw bloemen, uw aanwezigheid en uw troostende woorden. Goes, juni 2012. Dies Jacobs Kinderen en kleinkinderen. Het heeft ons ontroerd en gesteund dat zoveel mensen met gns hebben meegeleefd na het overlijden van mijn allerliefste vrouw, onze ma en oma. Maria Allegonda Vos - de Buck Rie Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, de vele kaarten, de bloemen en de telefoontjes. Jan Vos kinderen en kleinkinderen Vlissingen, juni 2012 Het gemis zal altijd blijven maar het medeleven en de belangstelling, kaarten en bloemen tijdens haarziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder en oma Laura Karreman-Joosse heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. J.P. Karreman, kinderen, kleinkinderen. Oost-Souburg, juni 2012 UITVAARTZORG DE VLIEGER Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 WWW.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Je bent niet meer daar waar je was maar overal waar wij zijn. Hartverwarmend was het dat zo velen ons bij het ziek zijn en het overlijden van onze lieve moeder en oma Mien Gehrmann-Simonse terzijde stonden. Onze oprechte dank gaat dan ook uit naar een ieder die met ons heeft meegeleefd. kinderen en kleinkinderen Middelburg, juni 2012 Sluiskil, juni 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45