Christoffel Brouwer Yvonne van Persie Rig Kesteloo - c|e Vlgming 44 I familieberichten zaterdag 16 juni 2012 <D H1ensenlinq.nl luimen Berend Willem geboren op 7 juni 2012 te Leiden zoon van Annemieke Huibregtse en Jasper Haverkamp kleinzoon van Wim en Ineke Huibregtse li» Wij zijn dankbaar en blij u, mede namens onze ouders, te kunnen meedelen dat wij op D.V. vrijdag 22 juni 2012 om 12.30 uur gaan trouwen in het gemeentehuis van Hendrik Ido Ambacht. Gods zegen over ons huwelijk willen wij vragen in een dienst die begint om 14.00 uur in de Petrakerk te Hendrik Ido Ambacht. Deze dienst zal geleid worden door Ds. M. Joosse. U bent van harte welkom op onze receptie van 20.00 tot 22.00 uur in Restaurant Partycentrum 't Stammineeke, Brabersweg 10 te Mijnsheerenland. Ons adres wordt: Sint Jan ten Heereweg 2 4363 NM Aagtekerke Telefoon: 0118- 581420 I- 't\ v ffjM Jubffèum Mede namens onze kinderen willen we u heel hartelijk bedanken voor de vele kaartjes, bloemen en cadeau's die we bij ons 50 jarig huwelijk hebben gekregen. H. Dekker DM, Dekker- Sanderse Aagtekerke, juni 2012 Üvsr ledsn Op 12 juni ging rustig en kalm van ons heen onze moeder, oma en over-oma Johanna Schroevers-Wattel weduwe van Pieter Schroevers in de leeftijd van 91 jaar. Middelburg Middelburg: Rina en Jan Menno en Sandra Mike,Yoeri Esther en Maarten Julia Peter Wij zijn de medewerkers van Verpleeghuis Quarleshaven te Nieuw en Sint Joosland dankbaar voor hun goede zorgen. Middelburg, 12 juni 2012 I Correspondentieadres: i Rijnstraat 30 4388 TV Oost - Souburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. You'll never walk alone Hand in hand liepen we naar de drempel, daar moesten we je loslaten... Intens verdrietig, maar met de mooiste liefdevolle herinneringen aan haar geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve vrouw Ria, onze fantastische en zorgzame moeder en oma In de leeftijd van 54 jaar. De mooiste bloemen worden het eerst geplukt... Lieve schat, lieve mama en oma, jij was voor ons de allermooiste bloem, die we ons ooit konden wensen. Jeroen Patricia en Pascal Isabel Michael Kelly Dyanne en Jos Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van de longafdeling van het Admiraal De Ruyter ziekenhuis te Goes en de Huisartsenpraktijk van Nieuwerkerk voor de goede zorg die jullie aan Ria hebben gegeven. 14 juni 2012 d' Heule 9, 4306 EA Nieuwerkerk De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 19 juni om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. "Alles van waarde is weerloos" Verdrietig nemen we afscheid van onze geliefde schoondochter, schoonzus en tante Ria Kesteloo-de Vlaming Haar warmte en lach zullen we erg missen. Nieuwerkerk: Wim Kesteloo Bea kesteloo-Ginsel Brouwershaven: Jan-Willem Kesteloo Cora Kesteloo-Peter Lars Pronk Rotterdam: Colin Kesteloo Carola Kesteloo-Luijsterburg Rotterdam:.Lotte Pronk Maarten van de Veer Na een moedige strijd is van ons heengegaan onze Lieve vriendin Ria Kesteloo We zullen je missen... Nieuwerkerk 14-06-2012 Hans en Nel Tierie Bertus Dalebout Herinner mij, maar niet in sombere dagen als wolkenluchten licht verjagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar vervuld van dankbaarheid en mooie i herinneringen aan haar, nemen wij afscheid van onze immer meelevende lieve moeder en oma Catharina Nicoletta Johanna Oreel - de Troije "Toos" sinds 7 januari 2004 weduwe van Comelis Oreel in de leeftijd van 85 jaar. Biggekerke: Hanneke van Keulen - Oreel Lou van Keulen Thijs Maarten en Sabrina Astrid Koudekerk©: Nico Oreel Middelburg, 9 juni 2012 Correspondentieadres: Martinus Nijhoffstraat 18 4373 BC Biggekerke De begrafenis heeft in op vrijdag 15 juni j.l. besloten kring plaatsgevonden Onze zus, schoonzus en tante Toos de Troije is overleden. Dat zij in vrede rust. Jennij Hennij en Richard Herrij, Els en Janneke Kees en Jo Elise, Jan en Corrie Verdrietig, maar met goede herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve tante Toos Oreel - de Troije Onze gedachten gaan uit naar Hanneke, Lou, Nico en kinderen. Gapinge: Debora Oreel Anton Ringenaldus Met groot verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve echtgenoot, onze lieve vader en opa Egbert Geluk 6 december 1939 14 juni 2012 Burgh-Haamstede L.W.D. Geluk-Poortvliet Amstelveen Coco Geluk Maritha Werther Max Liesje Eva Zeist Diana Geluk Peter Blankestijn 5 Daniël Thomas Felix Dordrecht Annette Boer-Geluk Dirk Boer Anna Kloosterweg 53 4328 GH Burgh-Haamstede De herdenkingsdienst wordt gehouden op donderdag 21 juni om 13.30 uur in de kerk in Burgh, Burghsering 33. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Na de dienst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in "De Schouwse Hoeve", Daleboutseweg 2b in Burgh.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 44