Jan Stins Wethouder blijft hopen op super in centrum Hulst Havendagen Terneuzen L zaterdag 16 juni 2012 BRESKENS Annabel Boeckhout wint scholierendictee Annabel Boeckhout uit Breskens heeft vrijdag het basisscholieren- dictee van taalvirtuoos Rein Leent- faar gewonnen. Evy Buitendijk werd tweede, Youri Vermeulen der de. Het dictee was moeilijk: de win nares had vijftien van de vijftig woorden fout. Struikelblokken wa ren bosschages, vergeet-mij-niet- jes, Retranchement en tezamen. TERNEUZEN Show met Corvettes en muziek op Markt Horecabedrijven aan de Markt in Terneuzen houden zondag vanaf 14.00 uur op de Markt een Corvette- show. Een Belgische club komt met allerlei modellen Chevrolet Corvettes naar Terneuzen. Corvet tes zijn klassieke sportwagens. De Terneuzense band The Glitz treedt vanaf 15.00 uur op. The Glitz speelt rockabilly-muziek uit de jaren vijf tig, onder meer van Cliff (Richard) The Shadows. uurwerkmaker/ instrumentmaker Voor al uw uurwerk restauraties Lid^Reshauratoren Nederland" w>or*mensen die vakwerk kunnen waarderen t. 0118-636635 (707) www.janstins.nl TERNEUZEN Zeeuws Jeugdorkest speelt in Grote Kerk Het Zeeuws Jeugdorkest, onder leiding van Carlo Nabbe, geeft vandaag een concert in de Grote Kerk aan de Noordstraat in Terneu zen. Thema van de voorstelling, die on derdeel is van een 'Rondje Zee land' die deze maand plaatsvindt, is Stokoud-Splinternieuw. Naast groepsarrangementen spelen ook acht muzikanten solo. Het concert begint om 20.00 uur. Toegang kost acht euro; kinderen betalen de helft. HULST - Wethouder Diana van Damme-Fassaert heeft nog steeds hoop op de komst van een super markt in de Hulster binnenstad, zei ze in de commissie ruimte. De ze week zijn weer onderhandelin gen met een kandidaat gevoerd. In het plan Nieuwe Bierkaai is vesti ging van een supermarkt van 700 vierkante meter mogelijk. De wet houder bevestigde dat, toen Albert Heijn vorig jaar verhuisde naar het Stationsplein, afspraken zijn ge maakt over de grootte van een nieuwe supermarkt in de binnen stad. Volgens Van Damme gelden die afspraken niet voor de locatie waar de winkel nu gepland is. ALLE OPTREDENS GRATIS TOEGANKELIJK mi e 22,1s To~w, Bcpae 11,10

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 157