Faasse Fermont BEDRIJFSHUISVESTING Voor ons volledige aanbod kijkt u op Amhachtsweg 16-18 's Heer Arenaskerke Op een zeef fraaie locatie aan de rand van bedrijventerrein Eindewege gelegen grote en lichte woning met een prachtige tuin op 4.062 m2 grond. Tevens: een ruime bedrijfsloods van 526': m2 voorzien van elektriciteit, CV, overheaddeur en inpandige kantine. Daarnaast is er nog een aangebouwde overkapping van ca. 120. m2. Hét perceel is goed omheind en zeer goed bereikbaar. Prijs op aanvraag Frans den Hollanderlaan 12, Goes Telefoon 0113-250 555 bog@faasse-fermont.nl WAVw.faasse-fermont.nl Veilingmeester, Kapelle Op een zeer fraaie locatie, tegenover het stationsgebouw, bieden wij multifunctionele bedrijfsruimte te huur of te koop aan. De ruimten zijn gelegen op de begane grond. Geplande oplevering is voorjaar-zomer 2013. De totale opp. is 644 m2, op te delen in eenheden vanaf 156 m2. Het pand wordt casco opgeleverd met een aantal basisvoorzie- I ningen. Prijzen op aanvraag Amesteinweg 9, Middelburg Op een goede zichflocatie aan de rand van een bloeiend bedrijventerrein ligt dit bedrijfspand op een. perceel van 4.28.3 m2. Het object heeft een BVÖ. van 2.110 m2 en bestaat uit één", bouwlaag. Dit pand is onder meer-zeer geschikt als kantoor/ distributie; Vraagprijs 849.000 k.k. Stationsplein 15, Goes Óp éen fantastische locatie naast hef NS station, aan de rand van het centrum, bie den wij hét voormalig postsorteercentrum met bijbehorende kantoren. De.bestem- ming is breed wat vele mogelijkheden biedt Het: gebouw .omvat 3 bouwlagen en beschikt over een éigen parkeerterrein. De BVO is 1.958 m2. Vraagprijs 1.100,000 k.k. Spoorweg 4Hulst Een modern; multifunctioneel gebouw, gelegen aan de rand van een bedrijven terrein. Hef bouwjaar van hef pand is 2004. Hef totale perceel is 3.410 m2 en de BVD is 1-058 m2 waardoor een groot buifenterrein aanwezig is.Dit' pand biedt: zeer. veel mogelijkheden. Vraagprijs 725.000 k.k. ifl Merwriusweg 19, Vlissingen Aan'de rand van de stad in de directe omgeving van een grootschalig détailhandelscenlrum bieden wij multifunctionele bedrijfsruimte op een perceel van 4.000 m2 Totaal is de bebouwde ruimte 2.65Ö m2 BVO verdeeld over 2 bouwlagen, waarvan ca. 960 m2 op de verdieping. Het geheel is momenfeel ingedeeld als kantoorruimten, werkruimten, opslag en expeditie. Alle ruimten zijn goed geoutilleerd met onder meer !aadperrons/-kuilen, hellingbaan en diverse overheaddeuren met expè- diliesluizen. Een gedeelte van de verdieping bestaat uit een entresolvloer t.b-v. magazijnstellingen. Hét buitenterrein is volledig.bestraat, volledig omheind en v.v. een afsluitbare rolpoort. Prijzen op aanvraag Grevel'mgenstraat 16, Middelburg Op eén uitstékend bereikbare locatie aan de rand van de stad ligt dit complex op een totaal perceel van 21.145 m2. Indeling: kantoorruimten •(ea- 1 .450 m2), productïeruimten (ca. 6.000 m2j, opslag en magazijn (ca. 2.500 m2), werkplaats/dienstruimte (ca. 1.770 m2) en algemene opslagruimte in een separaat gebouw 1.400 m2). Behalve de laatste ruimten zijn alle objecten aan elkaar gekoppeld en bevinden alle metrages op de begane grond. De verschillende ruimten hebben verscheidene vrije hoogten, variërend van 3,5 tot ca. 7 meter. Er zijn 6 overheaddeurenTotale bebouwde oppervlakte is ca. 13.120 m2. Het buitenterrein is volledig bestraat en volledig omheind. Prijzen op aanvraag Winkelruimte te koop op eén zeer goede zichtlocatie, bestaande uit totaal 3 bouw lagen op éen perceel van totaal 274 m2 grond. Het pand heelt éen moderne uitstraling en is goed geoutilleerd. Het front is circa 9m breed. De begane gfond heeft 175 m2 opp,, het souterrain 150 m2 opp, waarvan T00:m2 Winkelruimte. Op dé verdieping is een pantry, kantine, magazijn en extra kantoorruimte. Aan de achterzijde is een eigen terrein voor 3 parkeerplaatsen. Prijs op aanvraag Industrieweg 16, Yerseke Op een goed bereikbare locatie op bedrijventerrein Burenpolder, een bedrijfsruimte geschikt voor diverse doeleinden. Het totale perceel betreft 2.700 m2. De begane grond bestaat uit kantoorruim te (135 m2), koelcel (120 rri?), vriescel (200 m2), pröduetieruimte (390 m2), overige bedrijfsruimte (490 m2). Op de verdieping is een kantoorruimte (135 m2). De voorkant van het terrein is voorzien van parkeerplaatsen en volledig verhard. Het geheel is zeer geschikt voor bedrijven voor vlees, vis of andere voedingswaren verwerkende industrie/bedrijvigheid. Binnen hef bestemmingsplan zijn hiertoe uitgebreide mogelijkheden. Prijs op aanvraag Van de Spiegelstraat 2, Goes Multifunetionele .kantoorruimte in een kenmerkend gebouw aan de rand/van het centrum van Góes. De bereikbaarheid is optimaal met ruim voldoende pp voor de deur. De beschikbare kantoorruimte is op de eerste verdieping en is circa 422' m2 BVO. Aanwezige voorzieningen zijn o.m. Ëanfry, meerdere toiletgroepen, brand- lusinstallatie, flexibele scheidingswand, klimaatbeheersing, datavóórziening. Huurprijs 99 per m2 per jaar Industrieweg 6, Terneuzen Aan dé rand. van hef centrum, bieden we bedrijfsruimte tè koop én te huur aan, op een perceel van 4.380 m2. Totaal is ca. 980 m2 kantoorruimte beschikbaar incl. kantine ën vergaderzaal. De ruimten zijri opgedeeld in. diverse kamers en kent eén royale balie/entree. Aan de voorzijde is een ruime parking. De werkplaats van cirpb 1150 m2 is opgedeeld in grofweg 3 ruimten met pyerheaddeuren. Verder is er nóg een fietsenstalling en een techni- sché ruimte. Prijzen op aanvraag Olympiastraat 2, Goes Op een goede locatie bieden wij een kantoor/bedrijfsruimte mei een kwalitatief hoogwaardige afwerking. Buitenom ligt een verhard terrein en biedt ruime parkeergelegenheid. De ruimte is totaal ca. 900 m2 BVO en is evenredig verdeeld over begane grond en eerste verdieping. Op de begane grond is er een royale entree met baliefunctie, Daarnaast is er een grote kantoortuin met aangrenzend een direclieruimle. Verder een grote kan tine, die eveneens als grote vergaderruimte kan dienen. Op de verdieping beslaan de ruimten met name uit kantoorruimten van diverse afmetingen, die eveneens ingevuld kunnen worden als (grote) vergaderruimten of bijvoorbeeld en les- en instruclieruimten, Het geheel is zeer hoogwaardig afgewerkt en reeent gemoderniseerd. Huurprijs 50 per m2 per jaar Basse Poort, Westkade/SuikerdijkSas van Gent Een perceel bouwgrond met uitgebreide mogelijkheden tot ontwikkeling. De directe omge ving kenmerkt zich door grofe industriële bedrijven en: is de doorvoerroute richting België en Nederland. Hef totale perceel bedraagt 9,3 hectare en kan aan diverse zijden ontslo ten worden. De bestemming kent mogelijkheden voor woon-/werkcombinaties; bedrijvig heid en industrie. Collegiale samenwerking met DTZ Zadelhoff. Prijzen op aanvraag www.faasse-fermont.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 140