Special item Nishoek 16 juni 2012 deOndernemer m ZuidWest Bedrijfsadviseurs B.V. Adres: Weihoek 15 Wat doet het bedrijf: Advise ring en begeleiding op het gebied van bedrijfsovernames, reorganisa ties en complexe onroerend goed structuren. Tevens optredend als investeerder in diverse bedrijven en onroerend goed. Aantal werknemers: 8 mede werkers Hoe lang al gevestigd op Nis- hoek: Sinds december 2010 Waarom heeft u gekozen voor Nishoek: Uitstekende locatie. Bent u tevreden over bedrij venterrein: Ja erg tevreden. Waar is bedrijf trots op: Uitstra ling en bereikbaarheid. BURG MACHINEFABRIEK B.V Techno West Services Waarom heeft u gekozen voor Nishoek: Het is de mooiste loca tie van Zeeland Bent u tevreden over bedrij venterrein: Ja Waar is bedrijf trots op: Onze snelle service en perfecte vakman schap Adres: Weihoek 6 Wat doet het bedrijf: Handel, verhuur en reparatie van vorkhef trucks en machines Aantal werknemers: 12 Hoe lang al gevestigd op Nis- hoek: Nog niet begonnen, de bouw is begonnen in de zomer 2011. PWR Trading Extrosiun BV Adres: Weihoek 11 Wat doet het bedrijf: Het ver vaardigt machines en totaalprojec ten in de AGF en aanverwante sectoren Aantal werknemers: 35 Hoe lang al gevestigd op Nis- hoek: Sinds december 2011 Waarom heeft u gekozen voor Nishoek: Voor ons de beste plek in Reimerswaal en unieke ligging zo kort aan de snelweg Bent u tevreden over bedrij venterrein: Zeer zeker Waar is bedrijf trots op: We zijn blij dat we op deze plaats zo'n mooi en functioneel gebouw hebben kunnen neerzetten Adres: Weihoek lb Wat doet het bedrijf: re-gra nuleren van kunststoffen Aantal werknemers: 4 Hoe lang al gevestigd op Nishoek: Sinds begin dit jaar Waarom heeft u gekozen voor Nishoek: We hebben gekozen voor Nishoek vanwe ge de superligging. We heb ben een directe ontsluiting aan de A58, ons pand ligt op 45 minuten rijden van de ha ven van Antwerpen en dicht bij het woonadres van de men sen die hier werken. Bent u tevreden over be drijventerrein: We zijn te vreden over Nishoek. Hoewel we soms wel last hebben van stankover last. Waar is bedrijf trots op: Op de kwaliteit van onze producten en de uitstraling van ons pand.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 135