Bedrijven zijn met Nishoek blij Fm 4R Gebr. Niewenhuijse m deOndernemer 16 juni 2012 Het bedrijventerrein Nishoek langs de A58 ter hoogte van Kruiningen, is een bijzonder bedrijventerrein. Welke gemeente kan zeggen dat in deze economische malaise de verkoop van bedrijfsterrein loopt als een tierelier? Welke eigenaar van industriegrond kan bogen op een hon derd procent score als het gaat om tevredenheid? Reimerswaal heeft Nishoek, een van de weinige bedrijventerreinen in ons land waar ze nog vechten om een stukje grond en waar de bedrijvigheid welig tiert. Tekst: Ron Gregoor REIMERSWAAL - Er heem volop bedrijvigheid op Nishoek. Er wordt volop gebouwd aan bedrijfsgebou wen, bestemd voor bedrijven die bin nenkort naar Nishoek komen. Het verkeer rijdt af en aan, Niet alleen het bouwverkeer, ook de vrachtwagens die producten komen leveren of afha len. Het grootschalige bedrijventerrein Nishoek ligt ten noorden van Krui ningen aan de A58 en de spoorlijn Vlissingen- Roosendaal. Nishoek is een grootschalig gemengd bedrijven terrein. Er zijn vestigingsmogelijkhe den voor diverse bedrijven. Momen teel zijn vooral bedrijven gevestigd met het accent op hoofdactiviteit op slag, verwerking, handel en transport van agrarische producten. Er is daar mee sprake van een concentratie van agribusiness activiteiten. Dat komt tot uitdrukking door ver schillende aan deze specifieke bedrijfs sector gerelateerde bedrijfsvestigingen zoals uienhandelsbedrijven, aardappel- verwerkende industrie en koel- en vriesveembedrijven. Verder zijn erop Nishoek diverse lo kale bedrijven gevestigd, afkomstig uit Kruiningen en Waarde. Het be drijventerrein heeft evenwel geen spe cifieke etikettering. deOndernemer heeft de bedrijven op Nishoek aangeschreven- en hen ge vraagd naar hun ervaringen. Ze rea geerden massaal positief. Ze kozen voor de geweldige ligging en die stel de hen niet teleur. Iedereen, die rea geerde, is tevreden. Zeventien formu lieren werden gestuurd, acht reageer den er. Dat is bijna de helft. Bedrijven en hun mening over Nis hoek Sinkegroep Adres: Nishoek 38a 27 26 28/33 Wat doet het bedrijf: grondver zet sloop aanneming gww transport recycling Aantal werknemers: >65 Hoe lang al gevestigd op Nis hoek: vanaf 1996 Waarom gekozen voor Nis hoek: waren het eerste bedrijf en hebben door kunnen groeien Bent u tevreden op bedrijven terrein: als we door kunnen groeien blijven we tevreden Waar is bedrijf trots op: veelzij digheid daadkracht flexibiliteit Hendrickx Holding BV Adres: Postbus 57 4640 AB OSS- ENDRECHT Wat doet het bedrijf: oa. Verhuren van onroerend goed Aantal werknemers: 2 Hoe lang al gevestigd op Nis hoek: nog niet, gaat er zich vestigen Waarom heeft u gekozen voor Nishoek: vanwege de locatie Bent u tevreden over bedrijven terrein: Kan daar nog niets over zeg gen Bouwbedrijf Van Baalen-Poley bv. Adres: Nishoek 35 Wat doet het bedrijf: Nieuw bouw, verbouw, renovatie, restau ratie en onderhoud van wonin gen, bedrijfsgebouwen, scholen, winkels en kantoren. Industriële service en onderhoud. Aantal werknemers: 13 Hoe lang al gevestigd op Nis hoek: Sinds 2000 Waarom heeft u gekozen voor Nishoek: Wegens bedrijft ver- plaatsing uit woongebied Bent u tevreden over bedrij venterrein: ja Waar is bedrijf trots op: Mooie pand en goede bereikbaarheid keukens badkamers - sanitair Adres Raadhuisstraat 16 4414 AJ Waarde Tel. 0113 - 53 32 20 B.g.g. 0113 - 50 10 80 Fax 0113 - 50 39 26 E-mail j.nieuwenhuise@kliksafe.nl Dier en Verblijf van der Poel Adres: Weihoek 16, 4416PX Krui ningen Wat doet het bedrijf: In de uitge breide dierenspeciaalzaak-XL ver kopen Dier en Verbhjf Van der Poel alles voor huisdieren. Aantal werknemers: 9 Hoe lang al gevestigd op Nis hoek: Wij zijn sinds 3 jaar geves tigd in de Nishoek Waarom heeft u gekozen voor Nishoek: De strategische ligging sprak ons aan. Voor iedereen zijn wij makkelijk bereikbaar en een voudig te vinden. Bent u tevreden over bedrijven terrein: Wij zijn helemaal tevre den met het bedrijven terrein. Waar is bedrijf trots op: Wij zijn blij met de centrale ligging in. Zee land. Zowel voor leveranciers als voor onze klanten zijn wij goed be reikbaar. Door de ruim 1000m2 winkelplezier kunnen wij een ruim aanbod bieden in dierenverblijven en accessoires in alle prijsklassen. T 0113340220 info@merkwAAArdig.nlinfo@benihzichtbaar.nl ben ifc ZIChtb00 nl buitengewoon aanwezig MERKWAAARDIG WAT VORMEN WE NIET! De luchtfoto van Nishoek II uit 2009. Met nog maar twee bedrij ven. Nu is het terrein nagenoeg volgebouwd. Voor Uw totale leveling en montage vim sanitair, houtwerken, witgoed. Ook reparatie van witgoed

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 134