40 Ifamilieberichten vrijdag 15 juni 2012 'ff| H1ensenlinq.nl Üysrisiisri Enige en Algemene Kennisgeving Heden overleed onze dierbare oom Jacobus Cornelis Wagenaar Sinds 2000 weduwnaar van Jenny Stroo In de leeftijd van 89 jaar Middelburg, 13 juni 2012 Neven en Nichten Correspondentie adres, R. den Engelsman Kastanjelaan 27 4334 ED Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 18 juni van 15.00 tot 15.15 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematie plechtigheid plaats vinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de aula van het crematorium. Degenen die ik lief heb verloot ik. Om degenen die ik lief hod terug te vinden Verdrietig maar met mooie herinneringen geven wij kennis van het overlijden van onze lieve markante vader, super-opa en trotse overgroot opa en vriend. Hij werd 92 jaar. Wij hebben zoveel van hem gehouden en hij van ons. ANTOON JOZEF BALM (Ton) Weduwnaar van Helena Antonia Maria Len) van Etten t 22-02-2006 FONS en THEA Janneke en Gerard Thijs, Rik Annemiek en Robert Emma, Luc, Anna Heieen en Richard Nina, Jens, Nikki AAD en AUKJE Lenneke en Joost Yannick Meike en Bas Leontien, Joséphine Koen en Ritske Joris, Imke MARIJKE en PIET Bart en Jana Lent Robert en Marleen Pieter, Mike Jantien en Peter Roos, Lisa JANNIE Goes, 13 juni 2012 Correspondentieadres: Fam. P. A. M. de Jonge Parallelweg 24 4462AL Goes Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. - Geen bezoek aan huis - Wij zijn mevrouw B. J. M. Schruer, huisarts, en de liefdevolle medewerksters van Allévo zeer veel dank verschuldigd voor de begeleiding en verzorging tijdens de ziekte van onze lieve vader, opa en overgrootopa Antoon Jozef Balm Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Na lang knokken om bij ons te blijven is vredig ingeslapen onze lieve Jens Ivar Bech 25 mei 1960 113 juni 2012 Marleen Amber en Robbert Esme en Ger Joe en verdere familie Nieuwe Haven 133 4301 DL Zierikzee Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen zaterdag 16 juni van 16.00 tot 19.00 uur aan huis. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Na een langdurig ziekbed is overleden Jens Bech We wensen onze collega Marleen, de kinderen Amber en Robbert, Esme en Ger en overige familie veel sterkte met dit grote verlies. Medewerkers van Sportcentrum Onderdak, Zierikzee Met grote droefenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jens Bech partner van onze collega Marleen Bech Wij wensen Marleen en haar naasten veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Burgemeester en wethouders gemeente Schouwen-Duiveland, medewerkers Onderdak En zie, ik ben met u al de dagen tot aan de voleinding der wereld. Mattheüs 28 vers 20 Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Maria de Meester-van de Reepe weduwe van Jacobus Pieter de Meester Hei nkens zand 10 september 1913 t Goes 13 juni 2012 Heinkenszand: Peter en Magda Jacco en Cindy Pieter Robin Onze dank gaat uit naar dokter van Straalen, de Buurtzorg en het verplegend en verzorgend personeel van het ADRZ te Goes, voor de goede en liefdevolle verzorging. Corresponden tieadres Oudekamerseweg 4a, 4451 NC Heinkenszand. De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 19 juni om 14.00 uur in de Dorpskerk, Dorpsstraat 71 te Heinkenszand, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor aanvang van de dienst is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het dienstgebouw achter de kerk. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangenwilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met grote droefheid geven wij u kennis dat na moeitevolle jaren, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde, onvergetelijke man, vader, schoonvader, opa en oudste zoon Huibrecht Geerard de Leeuw in de leeftijd van 63 jaar. Sterke de Heere ons in dit grote verlies. Krabbendijke: J.P. de Leeuw-Tramper Krabbendijke: Peter en Marleen Huib, Elien, Janneke, Mart, Leonard Waarde: Benny en Dianne Janine, Barry, Erwin, Bianca, Ruben Krabbendijke: Rudy en Miranda Mike, Mandy 's-Gravenpolder: Marian en Laurens Lorenzo, Joyce Krabbendijke: Bart (in liefdevolle herinnering) Krabbendijke: Sylvia en John Levi Yerseke: P. de Leeuw-van Velzen 13 juni 2012 Oostweg 26 4413 BT Krabbendijke De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt D.V. maandag 18 juni om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Met dank aan het verplegend personeel van het Admiraal de Ruyterziekenhuis te Goes voor de goede verzorging en begeleiding. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dan verzoeken wij u om deze advertentie als zodanig te beschouwen. In verband met het overlijden van onze lieve vader zijn wij tot en met maandag 18 juni gesloten. De Leeuw reklame- en bedrijfskleding Oostpolderweg 7 4413 NN Krabbendijke Het heeft de Heere behaagd om na een kortstondig ziekbed uit onze familiekring weg te nemen mijn innig geliefde zoon, onze geliefde broer, zwager en oom. Huibrecht Geerard de Leeuw echtgenoot van J.P. Tramper P. de Leeuw-van Velzen G.M. de Leeuw C.A. de Leeuw-Daane M.N. de Leeuw (in liefdevolle herinnering) J.C.K. de Leeuw-Sinke P. de Leeuw N.M. de Leeuw-Dekker G.M. Vos-de Leeuw K.M. Vos M.P. Horne-de Leeuw D.W. Home C. de Leeuw M. de Leeuw-E verse Neven en nichten Geve de Heere genadiglijk Zijn vertroostende ondersteuning aan onze geliefde schoondochter, schoon zuster en tante en haar kinderen en kleinkinderen. Heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Job 1:20-22. Yerseke, 13 juni 2012 Van der Hooft Uitvaartzorg i C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Wwww.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding voor een zorgzame begeleiding UITVAARTVERZORGING 'SCHOUWEN-DUIVELAND' DAG EN NACHT BEREIKBAAR OP Olll 450717 of 0111 462600 Bezoekadres Postadres Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189 Internet 4300 AD Zierikzee www.uitvaartschouwenduiveland.nl Fax info@uitvaartschouwenduiveland.nl 0111 450718

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40