Gezondheid en Bewegen PZC Ontdek veelzijdig Saksen Voel je zomerfit X Manicure/ Pedicure Set Trilplaat Power FuSS Cosmetica Pijnbehan- Spiegel deling TDP SKRAS.NL '4 vrijdag 15 juni 2012 fWEBWINKEL Voel je fit en vitaal met deze vier aanbiedingen! bon voel je zomerfit Hierbij bestel ik: x Homedics Manicure./ Pedicure Set a 69,95* Laat de nagels schitteren met deze veelzijdige nagelverzor- gingssetvan Homedics. De set wordt geleverd met zeven verschillende opzetstukjes, een stroomsnoer met netadapter en een handige opbergetui. De set draait zowel links-als rechtsom en is in twee snelheden in te stellen voor een perfecte behan deling van de nagels. Normaal 80,05 Lezersprijs 69,95* Verbeter het uithoudings vermogen, versterk de spieren en train voor een strak en fit lichaam! Trainen op de Trilplaat Power Full is makkelijk, leuk en effectief! Met een dagelijkse workout vermindert het vetweefsel en worden spieren sterker en soepeler gemaakt. Keuze uit vijf verschillende standen. Normaal 3,50,05 Lezersprijs 129,95* x lanaform Trilplaat Power Ful a €129.95* x Lanaform Cosmetica Spiegel a 49.50* x Medisana TENS PijnbehandelingTOP a 59.90* Exclusief verzendkosten. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 3 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op pzc.nl treft u nadere informatie aan. Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Gezondheid en Bewegen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. Deze spiegel heeft aan beide zijden een vergrotende werking, ideaal bij het aanbrengen van makeup, bij het scheren of bij het epileren van de wenkbrau wen. Aan de ene zijde vergroot de spiegel tot drie keer, de an dere zijde vergroot tot wel zeven maal. Dankzij de verlichting in de spiegel is ieder plekje op het gezicht goed zichtbaar! 0 25 cm. Gebruik de Medisana TENS Pijnbehandeling TDP voor een natuurlijke verlichting van chronische pijn. Het apparaat is op het gehele lichaam te gebruiken. Kies uit diverse individuele behandelprogram ma's en tussen een TENS, EMS of acupunctuur behan deling. Incl. Vier zelfklevende elektroden. Normaal G7,Q5 Normaal GO,00 Lezersprijs 49,50* Lezersprijs 59,90* Medisana •Prijzen zijn exclusief verzendkosten. Categorie Gezondheid en Bewegen Voor meer informatie en bestellen ga naar de webwinkel ItyftaottaRi 2S--, WEBWINKEL Verblijf in een 4-sterren hotel! Aankomstdata en prijzen Aankomst dagelijks van 23 juni 2012 t/m 31 maart 2013. Normale prijs Lezersprijs 3 dagen vanaf 40,- nü vanaf 39,- 4 dagen vanaf 09,- nu vanaf 59,- 5 dagen vanaf 89,- nuyanaf C 79,- 6 dagen vanaf €109,- nü vanaf 99,- 7 dagen vanaf €129,- 8 dagen vanaf €140,- nü vanaf €139,- Inclusief: 3 t/m 8 dagen (2 t/m 7 nachten) verblijf in Pentahotel Chemnitz met ontbijtbuffet. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden, reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten 19,50 per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking (beide verplicht). Optioneel: 3-gangendiner of dinerbuffet €16 p.p.p.n. Ga voor alle informatie over deze reis naar www.kras.nl/LR17741 Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel, óf bel met KRAS.NL: telefoonnummer 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR17741 en actiecode WEG4Q002 en u ontvangt 10,- korting p.p. Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 15 juli 2012. I waarom zou je meer betalen www.pzc.nl/webwinkel PZC categorie reizen autovakanties 20,- korting bij 2 personen met actiecode WEG40002! 3- t/m 8-daagse autovakantie Duitsland inclusief verblijf en ontbijtbuffet Kom genieten! Wat dacht u van metropool Dresden of de Bachstad Leipzig? Slenter door oude stadjes als Meissen, Freiberg of Görlitz of wandel en fiets in natuurgebieden als Sachsische Schweiz, het Ertsgebergte of langs de Elbe. Kunst, muziek, kastelen, heerlijk eten... In Saksen vindt u het allemaal! Met deze reis verblijft u in een 4-sterren hotel in Chemnitz, dat beoordeeld wordt met een 8+. In Chemnitz, het hart van Saksen, nemen muziek, kunst en vele bezienswaardigheden u mee terug in de tijd. Maar ook winkelliefhebbers komen aan hun trekken in het ver nieuwde centrum van de stad. als lezer van deze krant, ontvangt 10,- korting per persoon! Beleef een reis met de ideale mix tussen cultuur en natuur! Pentahotel Chemnitz**** Dit 4-sterren hotel ligt op de Schlossberg, in een rustige en groene omgeving, op ca. 3 km van het centrum van Chemnitz. Het hotel beschikt over een receptie met gratis kluisjes, 3 liften, bar, restaurant/terras, parkeerplaats, binnenzwembad, sauna, stoombad, fitness, whirlpool en een solarium (alle tegen betaling). Uw kamer is o.a. voorzien van een telefoon, televisie, airconditioning, Wi-Fi (tegen betaling), bad en toilet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 14