televisie 139
'Ik ben gefascineerd door de spanning tussen individu en samenleving'
Filmmaker Alexander Oey
donderdag 14 juni 2012
07:15 Droomhuis in de
zon 08:10 Tommy Tele
shopping 13:20 Corona
tion Street 13:55 Burgers'
Zoo: Drukte in de dieren
tuin 14:25 My wife and kids
14:50 Still standing 15:15
Een nieuw huis in 60 minu
ten 16:05 Little house on
the prairie 17:05 Droom
huis in de zon
:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws 09:20
Business-Channel.nl 09:40
RTL Z Nieuws 10:20 De
crisis voorbij 10:40 RTL Z
Nieuws 11:20 RTL Auto-
blog 11:40 RTL Z Nieuws
12:20 Over geld gesproken
12:40 RTL Z Nieuws 13:20
Tulpenrallye 13:40 RTL Z
Nieuws 14:20 Verkiezin
gen VS: Obama vs Romney
14:40 RTL Z Nieuws 15:30
RTL Z opening Wallstreet
15:35 De succesfactor
15:50 RTL Z opening Wall
street 16:00 RTL Z Nieuws
16:20 Watt nu?! 16:40 RTL
Z Nieuws
06:31 RTLTelekids: De
Schatkamer, Bibaboerderij,
Chloe's closet, Sprookjes
boom, Brandweerman Sam,
The adventures of Chuck
and friends, Chuggington,
Ernst, Bobbie en de rest,
Chuggington Medaille race,
Elias, Little people, Wolle-
ke, Jokie, Brandweerman
Sam, Little people, TitaTo-
verfeest, Sprookjes, Biba
boerderij, PipaPanda 10:00
Tel sell 15:01 RTLTelekids:
Chuggington Medaille race,
The adventures of Chuck
and friends, TitaTover-
feest, Sprookjes, De Schat
kamer, Ernst, Bobbie en de
rest, Burgers' Zoo en Waar
om 16:46 Topchef: De 12
provincies
07:00 Disney feest 07:35
Veronica's closet 08:00
Tommy Teleshopping
09:00 Ready steady cook
10:00 Tommy Teleshop
ping 11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping
14:00 Disney feest 14:40
Veronica's closet 15:05
Ons leven met 18 kinderen
16:10 Ready steady cook
17:10 McLeod's daughters
06:01 Disney XD: Zeke
Luther, De Vervangers, Re
cess, The suite life on deck,
Phineas Ferb, Pair of
kings, Zeke Luther, Kic-
kin' it, The proud family,
The suite life on deck, De
Vervangers, Pair of kings,
Het hotelleven van Zack
Cody, Scaredy Squir
rel, Recess, De Vervangers,
Kick Buttowski, Phineas
Ferb, Inazuma Eleven, Re
cess, Zeke Luther, Kickin'
it, Mr. Young, The suite life
on deck
18:00 Huizenjacht,
Woonprogramma
18:00 Helden Van 7: Bil
ly the extermi
nator, Realitypro-
gramma
18:30 Helden Van 7:
Dog the bounty
hunter, R ealitypro-
gramma
18:15 The bold and the
beautiful, Soap
serie
18:45 Dr. Phil, Talkshow
18:05 Will Grace, Co
medy
18:35 Ons leven met 18
kinderen, Reality
18:00 Ren Stimpy
18:10 Friends, Comedy
18:40 Still standing, Co
medy
19:00 Hart van Neder- 19:00 De politie op je 19:40 De Pfaffs, Celebri- 19:30 Bondi rescue. Re- 19:05 Two and a half
land hielen!, Serie repor- tydocusoap ality menComedy
19:20 Shownieuws taqes 19:30 JoeyComedy
20:00 Burgers' Zoo: 20:00 Destroyed in se-
Drukte in de die- conds, Realitypro-
rentuin, Docusoap gramma
20:30 The Mentalist, 20:30 Lost city raiders,
Misdaadserie Actiefilm
20:30 House, Dramaserie 20:30 Out of time, Mis
daadthriller
21:30 House, Ziekenhuis
serie
21:25 Mercy, Dramaserie
22:30 Hart van Neder- 22:45 Star runners, Sf-
land film
22:50 Piets weerbericht
22:55 Postcode Loterij:
De straatprijs
22:20 RTL Boulevard,
Amusement
22:50 Medical exami
ners, Misdaadserie
23:00 Shownieuws
23:20 Tienermoeders,
Realityprogramma
23:15 De Pfaffs, Celebri- 23:50 Cold case, Detecti- 23:10 Passenger 57, Ac-
tydocusoap veserie tiethriller
00:05 Criminelen aan de 00:35 RTL Poker: High
kook
01:05 Nachtmagazine
actualiteiten sport film
TV
stakes poker
01:30 RTL Poker: Euro
pean Poker Tour-
Barcelona
02:30 Teleshop 7
02:31 Sneak preview
05:00 Car tracks
00:00 Hoe schoon is
jouw huis?
00:
00:40 McLeod's daugh-
jouw huis? ters (h)
:31 Stoute meiden TV 01:35 Bondi rescue (h)
02:00 Tommy Teleshop- 02:35 Astro TV
ping 03:05 Ghost whisperer
05:30 Woningwijs 03:55 Medical exami
ners
04:45 Cold case (h)
00:55 Ren Stimpy
01:05 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:05 Hart van Neder
land (late editie)
a
20:00 The big bang the
ory, Comedy
20:30 Godzilla, Actiefilm
00
10
O
to
O
Ni
Ni
Ni
O
Ni
w
n
SHOW
Blood, sweat T-shirts
Zes jonge Britten doen 'werkervaring' op in
New Delhi, India. Tijdens het werk staan de
arbeiders onder streng toezicht. Er wordt ge
checkt of de vereiste hoeveelheid kleding per
uur wordt gehaald. Tijdens de lunch eten
mannen en vrouwen gescheiden. Als onge
schoolde arbeiders verdienen ze 1,70 euro per
dag, een normaal basisloon in India.
Nederland 3, 19.30 uur
Art tracks
Musici laten zich inspireren door een schilde
rij, beeldhouwwerk of ander kunstwerk. De
veelzijdige Mike Boddé creëert een composi
tie die als kenmerkend voor deze cabaretier,
muzikant, schrijver en tv-maker geldt. Hij
voert het werk uit met percussionist Frank
Wardenier en violiste Maria-Paula Majoor.
Nederland 2, 19.35 uur
Megafactories
Een Bacardi-cola is een populair mixdrankjel
Deze reportage ontsluiert in de fabriek van
de drankgigant het geheim van de Bacardi
(rum), een van oudsher Cubaans bedrijf. Te
genwoordig staat de fabriek in Puerto Rico.
National Geographic Channel, 21.00 uur
zie onze website: showentv
'Dj Tiësto rijkste dj ter wereld'
Dj Tiësto is volgens het Amerikaanse blad
Urb de rijkste diskjockey ter wereld. De Ne
derlandse plaatjesdraaier, die eigenlijk Tijs
Michiel Verwest heet, zou volgens Urb zo'n
65 miljoen dollar (52 miljoen euro) waard
zijn. Daarmee blijft hij Paul Oakenfold (55
miljoen dollar) en Paul van Dyk (50 miljoen
dollar) voor.
Celine Dion eert Adele
Celine Dion is helemaal weg van haar collega
Adele. Daarom heeft ze het nummer Rolling
in the Deep van de zangeres gezongen tijdens
een optreden in het Caeasars Palace in Las
Vegas. Voordat ze aan het liedje begon, sprak
ze haar publiek toe met de woorden: „Ik hou
zoveel van Adele, ze is fantastisch." Daarop
beginnen de mensen te juichen.
Kim Kardashian wil acteren
Kim Kardashian heeft haar zinnen gezet op
een acteercarrière. Volgens The Sun zou de
reality-ster dolgraag haar opwachting maken
in een Britse soap. „Kim was onder de in
druk van Britse series", vertelt een bron aan
de krant. „Vooral van EastEnders and Corona
tion Street."
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU, Het Weer,
De Zeeuwse Top 40, Over-
Nieuw, Zeeland NU 08:23 Het
Weer, De Zeeuwse Top 40,
OverNieuw 09:00 programme
ring zoals tussen 07:00 en
08:0010:23 programmering
zoals tussen 08:23 en 08:39
11:00 Omroep Zeeland Tekst-
tv 18:00 Zeeland NU.Toos en
Henk, Het Weer, Zeeuws water,
Regioned 18:52 Zeeland in vo
gelvlucht 19:00 programme
ring zoals tussen 18:00 en
18:42 19:52 Zeeland in vogel
vlucht 20:00 programmering
zoals tussen 18:00 en 18:42
20:52 Zeeland in vogelvlucht
21:00 programmering zoals
tussen 18:00 en 18:42 21:52
Zeeland in vogelvlucht 22:00
programmering zoals tussen
18:00 en 18:42 22:52 Zeeland
in vogelvlucht 23:00 program
mering zoals tussen 18:00 en
18:42 23:52 Zeeland in vogel
vlucht
BUITENLAND
Europameisterschaft 2012
23:45 Der Brand
09:00 Lentebeelden 11:50 Rol-
krant 14:00 Villa Politica 16:00
Desperate Housewives 16:40
Rolkrant 17:00 Zalm voor Cor-
leone: II bambino 17:45 Spor-
za: Voetbal EK 2012 20:00 Ter-
Zake 20:30 Sporza: Voetbal EK
2012 22:50 Comedy Casino
23:15 Magazine EK Voetbal
2012 23:50 Villa Politica
07:00 Breakfast 10:15 Crime-
watch Roadshow 11:00 Homes
Underthe Hammer 12:00 Real
Rescues 12:45 Cash in the Attic
13:15 Bargain Hunt 14:00 BBC
News at One 14:30 Regional
News and Weather 14:45 Doc
tors 15:15 Escape to the Coun
try 16:00 BBC News 16:05
Deadly 6016:35 Prank Patrol
Down Under 17:00 Copycats
17:30 OOglies 17:45 MOTD
Live: Italy v Croatia 20:00 BBC
News at Six 20:20 Regional
News and Weather 20:30 East
Enders 21:00 Britain's Lost
Routes with Griff Rhys Jones
22:00 Call the Midwife 23:00
BBC News at Ten 23:25 Region
al News and Weather 23:35
Question Time
07:00 The Pingu Show 07:10
Pinky Dinky Doo 07:25 Timmy
Time 07:35 Chuggington 07:50
Rastamouse 08:00 Roar 08:30
League of Super Evil 08:45
Frankenstein's Cat 08:55 News-
round 09:00 Driving Academy
09:30 Nina and the Neurons: In
the Lab 09:45 Big and Small
09:55 Dipdap 10:00 Tinga Tin-
ga Tales 10:10 Little Charley
Bear 10:20 Raa Raa the Noisy
Lion 10:30 Bob the Builder:
Project Build It 10:40 The Koala
Brothers 10:50 ZingZillas
11:05 Iconicles 11:30 Driver
Dan's Story Train 11:40 Waybu-
loo 12:00 In the Night Garden
12:30 BBC World News 13:00
Daily Politics 14:00 Tennis:
Queen's 18:15 Put Your Money
Where Your Mouth Is 19:00
Eggheads 19:30 Great British
Railway Journeys 20:00 An
tiques Road Trip 21:00 Spring-
watch 2012 22:00 The Men
Who Made Us Fat 23:00 Mock
the Week 23:30 Newsnight
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 ARD-Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Brisant
10:25 HoheTannen 12:00 Ta
gesschau 12:15 ARD-Buffet
13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote
Rosen 15:00 Tagesschau 15:10
Sturm der Liebe 16:00 Tages
schau 16:10 Giraffe, Erdmann-
chen Co. 17:00 Tagesschau
17:10 UEFA Fufêball-Europa-
meisterschaft 2012 20:00 Ta
gesschau 20:15 UEFA FulSball-
09:00 Radio 2 op één 12:00
Lentebeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het Weer 13:35
1000 zonnen 13:55 Venice
24/714:25 Thuis 14:50 Midso-
mer Murders 16:30 One Man
and His Campervan 17:00 Clips
17:05 De topcollectie van...
17:35 Buren 18:00 Het journaal
18:12 Het Weer 18:15 Dage
lijkse Kost 18:30 Blokken 19:00
Het journaal 19:40 1000 zon
nen 20:00 Het Weer 20:05 F.C.
De Kampioenen 20:45 Koppen
XL 21:15 Flikken 22:05 Villa
Vanthilt 23:00 Het journaal laat
23:21 Het Weer 23:25 New
Tricks
09:00 Heute 09:05 Volle Kanne
- Service taglich 10:30 Die Ro-
senheim-Cops 11:15 SOKO
Wismar 12:00 Heute 12:10
Drehscheibe Deutschland
13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht
15:00 Heute 15:05Topfgeldja-
ger 16:00 heute - in Europa
16:15 Wege zum Glück - Spu-
ren im Sand 17:00 Heute 17:10
Hallo Deutschland 17:45 Leute
heute 18:05 SOKO Stuttgart
19:00 heute 19:20 Wetter
19:25 Notruf Hafenkante 20:15
Der Stinkstiefel 21:45 heute-
journal 22:12 Wetter 22:15 Ein
starkes Team 23:45 Markus
Lanz
07:20 Schooltelevisie 08:20
Planet Wissen 09:20 Eins zu
eins - Gesprach aus Düsseldorf
10:00 Lokalzeit 10:30 Aktuelle
Stunde 11:10 Giraffe, Erdmann-
chen Co. 12:00 Eisbar, Affe
Co 12:45 WDRaktuell 13:00
Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 Mord ist ihr
Hobby -10. Jessica in Amt und
Würden 14:58 WDRaktuell
10015:00 Planet Wissen 16:00
WDR aktuell 16:15 daheim
unterwegs 18:00 Lokalzeit
18:05 hier und heute 18:50 Ak
tuelle Stunde 19:30 Lokalzeit
20:00 Tagesschau 20:15 Tatort:
Bildersturm 21:45 WDR aktuell
22:00 frauTV 22:30 Dogtooth
23:30 Die 50 beliebtesten
Neue Deutsche Welle Hits
07:40 Street customs 08:30
Wheeler dealers 09:00 Ameri
can hotrod 09:50 Ice pilots
10:40 Deception with Keith
Barry 11:30 Deadliest catch
13:10 Mythbusters 14:00 How
do they do it? 14:55 Dirty jobs
15:50 Ultimate survival 16:45
Aviators 17:10 Wheeler dealers
18:05 Salvage hunters 19:05
Ice pilots 20:00 American
chopper: Senior vs Junior 21:00
River monsters 22:00 Squeam
ish 23:00 River monsters
07:00 Air crash investigation
08:00 The dog whisperer 09:00
Hooked 10:00 Ancient X files
11:00 Nazi Hunters 12:00 The
dog whisperer 13:00 Seconds
from disaster 14:00 Big, bigger,
biggest 15:00 Air crash investi
gation 16:00 Megafactories
17:00 Ancient X files 18:00
Nazi Hunters 19:00 The dog
whisperer 20:00 Seconds from
disaster 21:00 Megafactories
22:00 Rock stars 23:00 Mega
factories
07:15 Dick 'n' Dom go wild
07:40 Breed all about it 08:05
Extraordinary dogs 08:55 The
animals' guide to survival 09:45
Animal precinct 10:35 Animal
cops Philadelphia: A fresh start
11:30 Wild Africa rescue 12:25
Bondi vet 12:50 Wildlife SOS
13:20 The animals' guide to
survival 14:15 Shamwari: A wild
life 14:45 Dick 'n' Dom go wild
15:15 The planet's funniest ani
mals 16:10 Dogs 101 17:05
Your pet wants this, too! 18:00
Kitchen boss 18:25 Oprah: Be
hind the scenes 19:15 Toddlers
tiaras 20:05 Say yes to the
dress 21:00 My big fat Ameri
can gypsy wedding 22:00
Brides of Beverly Hills 22:30
Happily ever laughter 23:00
Scorned: crimes of passion
06:20 Roary de Racewagen
06:30 Go Diego Go! 06:55
Spongebob Squarepants 07:30
Big time rush 07:50 Lucky Fred
08:15 T.U.F.F. Puppy 08:30
Dora 08:55 Bubble Guppies
09:20 Ben Holly's little king
dom 09:30 Timmy time 09:40
Peppa pig 09:45 De avonturen
van Pirn Pom 09:50 Ni hao kai
Ian 10:15 Team Umizoomiz
10:40 Bobo 10:45 Go Diego
Go! 11:10 Pieter Post 11:25
Thomas and Friends 11:35 My
little pony 12:00 Life with boys
12:25 Wingin' it! 12:50 Deklas
uit! 13:00 T.U.F.F. Puppy 13:40
Back at the barnyard 14:25 My
life as a teenage robot 14:50
Fairly odd parents 15:30 Winx
club 15:55 De klas uit! 16:05
Planet Sheen 16:30 Mia Me
17:00 Spongebob Squarepants
17:25 Avatar 17:55 Big time
rush 18:20 Wingin'it! 18:45
Het Huis Anubis 19:10 Life with
boys 19:35 iCarly 20:05 Spon-
gebob Squarepants 21:00 Vic
torious 21:25 iCarly 21:50 Win
gin' it! 22:15 Big time rush
22:40 Degrassi: The next gene
ration 23:00 Naked Brothers
Band 23:25 Saved by the bell
23:50 True Jackson 00:15 Vic
torious
08:00 Get the video 10:00 Rate
the video 11:00 Top 11 at 11
12:00 Brand new chart 13:00
Made 13:50 16 and pregnant
14:40 Degrassi: The next gen
eration 15:05 MTV at the mov
ies 15:301 Used to be Fat 16:25
Made 17:20 Degrassi: The next
generation 17:45 16 and preg
nant 19:05 True life 2 20:00
Caged 20:55 Jersey shore
21:50 Crash canyon 22:15
Mike Judge's Beavis Butt-
head 22:40 Pranked 23:05 Ri
diculousness 23:30 Punk'd
23:55 The Pauly D project
06:30 Télématin 08:00 Journal
télévisé Radio Canada 08:25
TV5Monde, le journal 08:40
Méditerranéo 09:05 Flash
09:10 L'épicerie 09:35 Jardins
et loisirs 10:00 Flash 10:05
Chroniques d'en haut 10:30
Nec plus ultra 11:00 Flash
11:05 Petits déballages entre
amis 11:30 Plus belle la vie
12:00 Flash 12:05 Recettes de
chefs 12:30 Streetosphere
13:30 Journal télévisé de la
RTBF 14:00 Ni plus ni moi
15:35 Flash 15:40 Les plus bel
les Ties du littoral franqais 16:00
TV5Monde, le journal 16:25
Questions pour un champion
17:00 Flash 17:05 Envoyé spé
cial, la suite 18:00 TV5Monde,
le journal 18:20 L'invité 18:35
Petite fille 20:10 Flash 20:15
Les plus belles Ties du littoral
franqais 20:30 Journal de Fran
ce 2 21:00 Le candidat 22:35
Micha Mouse 23:00 TV-
5Monde, le journal 23:10 Jour
nal de la RTS 23:40 TV5Monde,
le journal Afrique 23:55 La
grande librairie
07:00 Maja de Bij 07:25 Dobus
07:35 Alfred J Kwak 08:00
Snorkels 08:20 My little pony
08:40 Big Betsy 09:05 Sam
son Gert 09:55 Wizzy
Woppy 10:00 Nils Holgersson
10:25 Wickie de Viking 11:10
Heidi 12:00 Dommel 12:20
Boes 12:35 Alfred J Kwak 12:55
Lucky Luke 13:25 David de Ka
bouter 13:45 Wickie de Viking
14:10 Dommel 14:35 Boes
14:45 AbraKOdabra 15:00
Dharma Greg 15:25 Two guys
and a girl 16:15 Seinfeld 17:05
Psych 17:50 Family guy 18:25
South Park 18:45 Psych 19:35
Family guy 20:05 The Cleveland
show 20:35 South Park 21:00
Melissa Joey 21:25 Two guys
and a girl 22:15 That 70s Show
23:05 Seinfeld
08:30 Fitness: The box 08:45
Paardensport: Horse racing
time 09:00 Voetbal: EK in Poz-
nan (Polen) (lerland-KroatTe)
11:00 Voetbal: EK in Gdansk
(Polen) (Spanje-ltalië) 13:00
Voetbal: Euro 2012 Flash 13:10
Olympische Spelen: Together
to London 13:30 Tennis 20:00
Voetbal: Euro 2012 Show 20:30
Tennis 21:30 Autosport: Le
Mans 24 minutes 22:00 Auto-
sport
07:00 World Report 09:00
World Sport 09:30 The CNN
Freedom Project 10:00 World
Business Today 11:00 Aman-
pour 11:30 Open Court 12:00
World One 13:00 Piers Morgan
Tonight 14:00 News Stream
15:00 World Business Today
16:00 International Desk 17:00
Global Exchange 17:45 CNN
Marketplace Middle East 18:00
World Sport 18:30 Open Court
19:00 International Desk 20:00
Quest Means Business 20:45
CNN Marketplace Europe
21:00 Amanpour 21:30 CNN
NewsCenter 22:00 Connect
the World with Becky Ander
son 23:00 Amanpour 23:30
World Sport