3 6 I familieberichten donderdag 14 juni 2012 O [llensenlinq.nl In plaats van kaarten. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder. Mina Adriana Haan Mina echtgenote van Piet Westdorp Middelburg, Vlissingen, 15 augustus 1939 12 juni 2012 Piet Westdorp Marco Bianca Correspondentieadres: p/a Monuta de Voorzorg Industrieweg 20, 4382NA Vlissingen De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigt, zal plaatsvinden op maandag 18 juni om 11.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Een mengeling van pijn en tranen sCecttS af en koe een sprankje hoop gedreven door een sterke ivifskracht hoewefhet onheiCnader stoop Je gedachtenis zat immer Wijven te vroeg hen je van ons heengegaan We houden van je en zijn je dankbaar 'Voor a des wat je voor ons heht gedaan Na een moedige maar oneerlijke strijd is van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jo van der Straate echtgenoot van Jannie Dieleman Goes, 11-1-1942 t Terneuzen, 12-6-2012 Jannie van der Straate-Dieleman Marco en Els van der Straate-Steur Catharina Miranda en Wilfred Hulsman-van der Straate Dwayne, Daimy Mascagnistraat 50 4536 EJ Terneuzen De crematieplechtigheid waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 16 juni om 10.30 uür in uitvaartcentrum 'de Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te ontmoeten in Restaurant 't Vijverhof, Fred, van Eedenstraat 2, Terneuzen. Op vrijdag 15 juni is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in voornoemd uitvaartcentrum. 't Is stil geworden in ons hart. Moegestreden, omringd door liefde, ben je kalm van ons weggegaan. Met onzichtbare draden blijven wij met elkaar verbonden. We koesteren alle mooie momenten die we samen met jou deelden. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Cornelis de Regt Kees Vlissingen t Goes 2 augustus 1957 9 juni 2012 Gillis de Regt (in liefdevolle herinnering) Ina de Regt-Simpelaar Ellen Marco Stephen Verkuyl Quakkelaarstraat 203 4381 NT Vlissingen Correspondentieadres: Boulevard Bankert 328 4382 AC Vlissingen De begrafenis vindt in besloten kring plaats. Rust Zacht Tante Mien Dikke Kus Bianca De kaarsvlam ging steeds zwakker branden en is langzaam uitgegaan. Verdrietig maar dankbaar voor al het mooie dat we met haar hebben beleefd, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Leijntje Jannetje Vinke - Kunst Sinds 24 april 1998 weduwe van Jan Cornelis Vinke In de leeftijd van 93 jaar. Middelburg: Kees en Adrie Jan en Angelique Annet Lydia Zierikzee: Ineke en Kees Daniëlle Marjolein Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Allévo zorgcentrum "Borrendamme" voor de goede en liefdevolle verzorging. Zierikzee, 12 juni 2012 Allévo zorgcentrum Borrendamme Correspondentieadres: Fam. Bimmel Slabberswerf 15 4301 GN Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 18 juni om 12.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Na een ernstig ziekbed is overleden onze buurman Rinus de Jonge Wij wensen Rina heel veel sterkte toe. Heinkenszand: Wim en Emma Martin en Mirjam John Rick en Celine en kinderen Geen wind meer in de zeilen, het water één groot spiegelend meer, in deze oneindigheid liet jij voor het laatst je anker neer. Iets meer dan 10 weken na het overlijden van onze zus Paulien moeten wij afscheid nemen van onze broer, Jo van der Straate Wij wensen Janny, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Broers, zus, schoonzussen en zwagers Neven en nichten Goes, 13 juni 2012 Omringd met liefdevolle verzorging in verpleeghuis Weyevliet, is in de gezegende leeftijd van 94 jaar ingeslapen onze geliefde tante en oudtante Christina Johanna Leemhuis-van de Velde sinds 20 januari 1995 weduwe van Johannes (Jins) Leemhuis Vlissingen: Marion Ekering-van de Velde Tom Ekering Vlissingen: Frans van de Velde Conny Seijbel Leiden: Daphne Ekering-Broersen Paul Broer sen Stella en Robin Lisse: Petra Ekering Romano Hagen Vlissingen, 7 juni 2012 correspondentieadres: Kenau Hasselaarstraat 403 4382 AS Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaats vinden, maandag 18 juni om 14.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er mogelijkheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwkaart ontvangen heeft, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve neef Kees de Regt Biggekerke: Biggekerke: Peter en Netty Simpelaar en kinderen René en Elian Simpelaar en kinderen Langzaam heeft hij afscheid genomen van het leven. Nu neemt het leven afscheid van hem. Helaas is op 9 juni 2012, op veel te jonge leeftijd overleden onze neef Kees de Regt Wij wensen Ina, Ellen, Marco en Stephen heel veel sterkte toe met dit verlies. Kees en Ria Serge Vivian Daan, een mens heel gewoon, heel bijzonder, gewoon, een bijzonder mens. Na een liefdevolle verzorging in Hospice De Regenboog te Eindhoven is op 78-jarige leeftijd overleden onze lieve broer, zwager, neef, (oud)oom en vriend Daan Meeusen Vlissingen, 28 september 1933 t Eindhoven, 9 juni 2012 Jo en Humphrey van Zalm - Meeusen Sandra, Xiomara Winnie, Linda Adrie van Belzen Adrie den Hollander Correspondentieadres Adrie van Belzen Lange Zelke 34 4381 GA Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36