44 Ifamilieberichten woensdag 13 juni 2012 ID Hlensenlinq.nl Geborgen in Góds hand Niet te bevatten is het dat zondagavond, zo onverwacht, mijn lieve vrouw, onze-lieve zorgzame moeder en o zo trotse oma, is gestorven. De periode van angst, hoop en vertrouwen, brak na een maand abrupt af. Coby Kloet-Slabbekoorn geboren in Biezeünge op 21 november 1946 gestonken in Goes op 10 juni 2012 Goes: Ko Kloet Zierikzee: Marco en Nadja Mels en Renger Dordrecht: Erica Beethovenlaan 6 4462 JG Goes Vrijdag 15 juni is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om van Coby afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De dankdienst voor haar leven wordt gehouden zaterdag 16 juni om 11.00 uur in de Grote of Maria Magdalenakerk aan de Singelstraat te Goes, waarna aansluitend de crematie plechtigheid in besloten kring zal plaatsvinden. Plotseling is onze lieve zus overleden Coby Kloet-Slabbekoorn Matty en Mar de Jager-Slabbekoom Cees en Nelly Slabbekoom-de longe Addie en Jan Boone-Slabbekoorn Hènny Slabbekoom neven en nichten 10 juni 2012 We zijn verdrietig dat Coby Kloet-Slabbekoorn er plotseling niet meer is. We wensen Ko, zijn kinderen Marco, Nadja, Erica en de kleinkinderen de kracht van de Eeuwige toe. Veenendaal: Kees en Wilma Kloet Kapelle: Jan en Hannie Kloet Almere: Ria en Peter van Dolderen-Kloet Kerkwerve: Tante Ad® Berrevoets-Kloet 10 juni 2012 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Marius van Lagen echtgenoot van Carla van Lagen-Dekker, vrijwilliger van SVRZ, locaties Borsele. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Carla en verdere familie. Laat de goede herinneringen een steun zijn bij het verwer ken van dit verlies. Namens directie, medewerkers, vrijwilligers en cliënten SVRZ locaties Borsele. Dick Gorsse, locatiemanager SVRZ locaties Borsele Gabrielle Davits en Rien Heijboer, directie SVRZ We hebben veel van je geleerd Je leerde ons alleen niet, wat het is om je te moeten missen. Intens bedroefd om zijn afscheid maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader Willem Carel Davinus van Staveren Wim Hellevoetsluis 14 mei 1933 Middelburg 11 juni 2012 Middelburg: Anny van Staveren - 't Mannetje Middelburg: Barend (in liefdevolle herinnering) Annet en Jelle Lianne en Stefan Sven Nikita Emily Veere: Mario en Jacqueline Danny Michael en Dominique MiddelburgWillem en Marjolein Britte Bente Siem Middelburg: Julia en Mario V 0 jg Correspondentieadres: Belfort 13, 4336 JK Middelburg. Vrijdag 15 juni is er van 15.30 tot 16.00 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden om 16.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wij willen het team van Dr Verbiest van het ADRZ in Goes bedanken voor de liefdevolle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wim van Staveren Wim was al zeer lang een enthousiaste, sportieve petanque- speler binnen onze vereniging en daardoor zeer geliefd. Wij wensen Annie en naaste familie veel sterkte toe met dit verlies. Leden en Bestuur Club Jeu de Boules Middelburg Alles wat we zien zal voorbijgaan maar het Licht dat blijft en wij zullen eens geborgen zijn in dat Licht Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goedheid, zorgzaamheid, wilskracht en ijver, hebben wij tot onze diepe droefheid onverwacht, afscheid moeten nemen van onze geliefde vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Jan Wolfert sinds 2004 weduwnaar van Catharina Jozina de Visser A 4 oktober 1919 11 juni 2012 Betsie en Jan Philipsen-Wolfert Arjan Jürgen en Colinda Justin, Lynn Ineke en Chris t Wisse-Wolfert Gerard en Mary-Louise Thomas Erik-Jan en Tonny Thijs, Sophie Annemarie t en Wilfred Uytter hoeven-Wo If ert Carinhaen Eric Maarten Michiko Jan en Margreet Wolfert-van Lare Naomi Boas Zorgcentrum "Bachten Dieke", K223 Correspondentieadres: O. Corbaultstraat 5 4336 AW Middelburg Onze vader en opa ligt opgebaard in het uitvaart centrum aan de Hughersluys 22 te Terneuzen, alwaar u nog persoonlijk afscheid kunt nemen op donderdag 14 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 15 juni om 13.00 uur in de Protestantse kerk aan de Louisastraat te Sluiskil. Na afloop van de dienst kunt u de naaste familie persoonlijk condoleren in de kerk. De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden. Onze dankgaa t uit naar het verzorgendpersoneel van "Bach ten bieke voor alle goede zorgen. Wilt u, indien ugeen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. J ouden 2:8a) I Want door genade zijt gij behouden (Efeze 2:8a) De HERE heeft tot zich genomen, Zijn kind, onze lieve man, vader en opa Pieter Roose 15 april 1936 te Biervliet 112 juni 2012 te Axel AxelIna Roose - de Putter Zaamslag Riny en Gijs BrusselLia en Christian f Emmeloord Anthonie en Bianca Ermelo Jan en Ingrid DordrechtFranciske en Mare SpuiSuzanne en Gerhard Kleinkinderen Pieter, Hannah, Christine, Jonatan, Maarten, Bram, Sanne, Ellis, Gideon, Antoin, Ton, Wilmer, Anika, Matthias, Jesse en Danielle.' Aendijkestraat 18 I 4571TD Axel 1 Zaterdag 16 juni is er van 9.30 -10.20 uur gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel, jj waarna om 10.30 uur de samenkomst aanvangt. 5 Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie j ontmoeten in de kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 44