Marianne Johnson-van Keulen 01ensenlinq.nl woensdag 13 juni 2012 familieberichten I 43 Ad van Dijk 13-06-1927 - 13-06-2012 Van harte gefeliciteerd Dankbaar dat ze niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat in haar vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma, mijn dochter, zus en onze tante 20-10-1951 07-06-2012 Nieuw en Sint Joosland: Pete Johnson Middelburg: Calgary (Canada): Jacqueline en Roy Methorst-Johnson Gino Linda en Rens Vader-Johnson Owen Amy Ian Jans van Keulen-Bosch Liesbeth en Bob Klay-van Keulen Daniel en Amanda Abigale Achter de kerk 14 4339 AN Nieuw en Sint Joosland Wij hebben met eerbied gevolg gegeven aan haar laatste wens om in besloten kring afscheid van haar te nemen. Op donderdag 14 juni is er tussen 17.30 en 19.00 uur gelegenheid tot condoleren en informeel samen te zijn bij Bowling de Kruitmolen, Kruitmolenlaan 129 te Middelburg. "Geborgen in Gocls hand" Verdrietig, maar met mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en omie Wilhelmina Jakobsen-Boone (Mina Boone) Serooskerke 1 september 1921 t Goes 11 juni 2012 sinds 15 juni 1973 weduwe van Bartel Jakobsen Serooskerke: Jan en Joke Jakobsen-Dingemanse Wilma en Willem Femke, Emma Ellen en Marcel Kevin, Ilse Serooskerke: Wim Jakobsen en Gretha Begthel Marieke en Marijn Bart Erik en Emy Anne C orrespondenti e-adres Noordweg 14, 4353 AW Serooskerke De afscheidsdienst vindt plaats op vrijdag 15 juni om 13.00 uur in de Petruskerk, Ds. Van Wouwestraat 41 te Serooskerke. Tussen 12.15 en 12.45 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen in het bijgebouw van de kerk. Na de afscheidsdienst wordt moeder begraven op de Algemene Begraafplaats van Serooskerke. Aansluitend bent u van harte welkom in voornoemde kerk, waar u de familie kunt condoleren. Ieder die zich betrokken voelt bij de familie is van harte welkom Al Diep bedroefd door haar overlijden, maar met grote dankbaarheid voor alles wat zij voor onze familie heeft betekend, zullen we Tante Mina Jakobsen-Boone enorm gaan missen. Haar doorzettingsvermogen en belangstelling voor een ieder zullen we blijven herinneren. We wensen haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Grijpskerke: Lenie Serooskerke (W): Ad en Wilma Hannie en Jan Wim en Liesbeth Nieuw-Beijerland: Heieen en Ed kinderen en kleinkinderen 11 juni 2012 Wij ontvingen het verdrietige bericht dat onze altijd opgewekte en meelevende buurvrouw is overleden. Bure Mina Bram en Netty Renco Stefan en Dingena Piet Marco en Han'neke Bert en Janke Jean Paul en Irma Gert en Svetlana en kinderen Serooskerke (w), 11 juni 2012 Tot het laatste toe wilde hij leven, door een sterke wil gedreven, zijn geest nog op volle kracht, maar over zijn lichaam had hij geen macht. Beda nkt voor al je liefde en geven, 't' zal zwaar zijn zonder jou te leven. Mijn lieve man is heengegaan Rinus de Jonge Rina de Jonge-Traas 11 juni 2012 Dorpsstraat 137 4451 KD Heinkenszand De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 15 juni om 15.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u hierbij wil zijn nodigen wij u uit om 15.20 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. In plaats van bloemen liever een gift schenken aan de K. W.F. Kankerbestrijding, in de aula van het crematorium is hien'oor een collectebus aanwezig. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Op 11 juni hebben wij na een langdurig ziekbed afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom. Rinus de Jonge Fam. de Jonge Na een ernstig ziekbed is overleden onze zwager en oom Rinus de Jonge namens Familie Traas, neven en nichten 't Is stil geworden in ons hart... Moegestreden, omringd door liefde, ben je kalm van ons weggegaan. Met onzichtbare draden blijven wij met elkaar verbonden. We koesteren alle mooie momenten die we samen met jou deelden. Intens verdrietig hebben wij afscheid .moeten nemen van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Cornelis de Regt Kees Vlissingen 2 augustus 1957 t Goes 9 juni 2012 Gillis de Regt (in liefdevolle herinnering) Ina de Regt-Simpelaar Ellen Marco Stephen Verkuyl Quakkelaarstraat 203 4381 NT Vlissingen Correspondentieadres: Boulevard Bankert 328 4382 AC Vlissingen De begrafenis vindt in besloten kring plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 43