Wij zijn klaar! T U INI INI croon De N.V. Westerscheldetunnel is klaar voor de toekomst www.kmw.nl Croon is o.a. verantwoordelijk voor de installatie van de calamiteitenvoorzieningen en het glasvezelnetwerk van ruim 90 km lang. Dit netwerk is deels ter voorbereiding van de Sluiskiltunnel. De intercom- en slagboominstallaties zijn tevens verzorgd door Croon. Zo ook de installatie van de lichtmasten. De aanrijroutes voor de hulpdiensten zijn mede hierdoor zo optimaal mogelijk gemaakt. Croon is sinds 1997 werkzaam aan de Westerscheldetunnel. Vanaf het ontwerp, realisatie tot aan de onderhoudsfase. www.croon.nl WESTERSCHELDE Vev<AiAbbeUv\3 Croon Elektrotechniek feliciteert Westerscheldetunnel TBI techniek Croon Elektrotechniek feliciteert de Westerscheldetunnel met de verdubbeling van de Westerscheldetunnelweg N62. Met de voltooide verdubbeling van dit stukje N62 is succesvol het voortouw genomen in de complete opwaardering van de Zeeuwse N62. De verdubbelde tunnelweg sluit straks mooi aan op de verdubbelde Sloeweg en de toeleidende weg naar de Sluiskiltunnel. De verdubbeling van de weg was noodzakelijk. Niet alleen om de weg mooier, ruimer en veiliger te maken. Ook de verkeersdrukte vroeg er om. De verdubbelde N62 zorgt voor een betere doorstroming tussen de industriehavens van Zeeland; Vlissingen en Terneuzen. Dit versterkt de marktpositie van deze havens, waarvoor een goede verbinding met het achterland van groot belang is. Ondanks de strenge winters en de lastige verkeerstechnische omstandigheden is de verdubbeling van de Westerscheldetunnelweg op tijd en binnen budget voltooid. Met zo min mogelijk overlast voor de tunnelgebruiker en op een veilige manier. Een compliment voor iedereen die hieraan heeft bijgedragen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 35