KWS De volgende ondernemingen werkten mee aan de verbeterde verbinding. Van der Straaten Aannemingsmaatschappij B.V. feliciteert N.V. Westerscheldetunnel met de verdubbeling van de Westerscheldetunnelweg. Zichtbaar anders: toeleidende wegen naar de tunnel aan de noordzijde Succesvol verdubbeld tot een uniek eindresultaat! Royal Haskoning: adviseur en ontwerper Westerscheldetunnelweg H4A is trots dat wij als Zeeuwse aannemer de verdubbeling van de Westerscheldetunnelweg, het tracé in Zeeuws- Vlaanderen, hebben mogen realiseren. Met dit project heeft H4A laten zien in staat te zijn een totaalconcept te realiseren, maar ook dat wij met de meerdere disciplines die wij beheersen, complexe werken met ingrijpende verkeersmaatregelen kunnen uitvoeren. KWS infra vestiging Roosendaal/Sas van Gent heeft de toeleidende wegen naar de tunnel aan de noordzijde, oftewel de Bevelandse kant aangepakt. KWS Infra is trots op het resultaat, zichtbaar anders. Een groot project op een prachtige locatie in de provincie Zeeland. Royal Haskoning heeft voor de verdubbeling van de Westerscheldetunnelweg de volgende werkzaamheden verricht: Ten behoeve van de verdubbeling van de Westertunnelweg heeft van der Straaten Aannemingsmaatschappij B.V. de bouw en aanleg van de kunstwerken (betonbruggen) aan de Zuid-Bevelandse en aan de Zeeuws- Vlaamse kant uitgevoerd. Verhardings- en geotechnische adviezen, wegontwerpen en planramingen, opstellen RAW bestekken en tekeningen met begrotingen, begeleiden aanbestedingprocedures, toezicht en directie. KWS Infra kijkt er met heel veel plezier op terug. Het was een prettige samenwerking en KWS Infra is er trots op dat zij heeft mogen meewerken aan zo'n in het oog springend stuk weg. Elke wegbeheerder wil zo min mogelijk hinder voor de weggebruiker, maar bij de Westerscheldetunnel is daar een extra reden voor. Voor de Westerscheldetunnel moeten passanten tol betalen. Klanten verwachten dan ook meer. Volkomen terecht dus dat de NV Westerscheldetunnel extra eisen stelde aan het beperken van hinder voor de weggebruiker tijdens de werkzaamheden en dat is gelukt. H4A is een toonaangevend bedrijf in Zeeland. Onze kracht is het combineren van werkzaamheden uit verschillende disciplines. Stap voor stap heeft H4A gebouwd aan de verschillende elementen die samen het eindresultaat bewerkstelligen. Dit maakt dat de realisatie van de verdubbeling van de Westerscheldetunnelweg aan de zuidzijde heeft geleid tot een uniek eindresultaat. Op Zuid- Beveland, de brug over de Paardegatse watergang en in Zeeuws-Vlaanderen een brug over een leidingtracé met daarin transportleidingen die van groot belang zijn voor de in Zeeuws- Vlaanderen gevestigde industrie. Royal Haskoning is een onafhankelijk, wereldwijd opererend, adviesbureau. Opererend vanuit een technische achtergrond, bestrijken wij met onze adviesdiensten het brede veld van de interactie tussen de mens en zijn omgeving, onder andere op het gebied van ruimte en mobiliteit, water, havens en waterwegen, gebouwen, industrie en energie. Van der Straaten is al meer dan 100 jaar gespecialiseerd in het ontwerpen, realiseren, onderhouden en renoveren van waterbouwkundige en civiele constructies. H4A feliciteert de Westerscheldetunnel NV met de verdubbeling van de Westerscheldetunnelweg Royal Haskoning wenst alle inwoners van Zeeland een prettige en veilige reis! NV Westerscheldetunnel, van harte gefeliciteerd met de officiële opening. Directie en medewerkers KWS Infra bv www.vd-straaten.nl VAN DER STRAATEN AANNEMINGSMAATSCHAPPIJ B.V. www.kws.nl www.h4a.nl ÉT" H4A Uniek in zijn combinatie www.royalhaskoning.com ROYAL HASKONING Enhancing Society

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 34