gebouw van Zeeland 20 JUK «I woensdag 13 juni 2012 van Wittene, die het initiatief namen voor de serie artikelen en tv-documentaires OverNieuw in de PZC en op Omroep Zeeland. De voor de verkiezing geselecteerde gebouwen kwamen eerder dit jaar aan bod in de serie OverNieuw, en zijn aangevuld met suggesties van Zeeuwse architecten. De uitslag wordt bekendgemaakt in de PZC van zaterdag 23 juni. - s-, CT -\- .SH Brede School De Combinatie, Vlissingen ontwerp: Marlies Rohmer, Amsterdam Guesthouse Ensenada, Schoondijke ontwerp: Architecten Alliantie, Goes Adullam kerk, Waarde ontwerp: Architecten Alliantie, Goes Het Gors, Kruiningen ontwerp: Architectenbureau Fierloos, Goes Huys ter Schelde, Koudekerke ontwerp: Laboratorium voor Architek- tuur, Middelburg Woonhuis, Lombardstraat, Middelburg ontwerp: Rothuizen architecten, Middelburg Mortiere Boulevard, Middelburg ontwerp: Studio Acht, Rotterdam Nieuw Sandenburgh, Veere ontwerp: Archikon, Goes Kerk Nieuwdorp, Nieuwdorp ontwerp: Rothuizen architecten, Middelburg Odyzee school, Goes ontwerp: Rothuizen architecten, Middelburg 29 *222 Strandhuisjes Slaapzand, Westkapelle ontwerp: WTS architecten, Vlissingen Woning Storimans, Dishoek ontwerp: Storimans Wijffels architecten, Tilburg Garagebedrijf Murre, Middelburg ontwerp: Joos Nijsse architectuur, Middelburg Watersnoodmuseum, Ouwerkerk ontwerp: Nellie van den Boorn-Huijsman, 's Heer Arendskerke Woningen Gaudipark, Vlissingen ontwerp: DOKarchitecten, Amsterdam Waterwijk kadehuizen, Zierikzee ontwerp: Kingma Roorda architecten, Rotterdam Woning Altena, Heinkenszand ontwerp: Ton Altena, Heinkenszand Wozoco Arnemuiden, Arnemuiden ontwerp: Brink arcitectuur en stedebouw, Rotterdam Arendslot, 's Heer Arendskerke ontwerp: aannemingsbedrijf Fraanje, Lewedorp Gemeentehuis Goes, Goes Gemeentehuis Zierikzee, Zierikzee ontwerp: Rudy Uytenhaak architectenbu- ontwerp: architectenbureau Rau reau, Amsterdam Partners, Amsterdam Het Hooghe Duyn, Domburg ontwerp: Harmonische Architectuur, Voorschoten Woning Zonnehoekje, Grijpskerke ontwerp: Laboratorium voor Architek- tuur, Middelburg U kunt ook schriftelijk stemmen, door een briefkaart met uw voorkeur te sturen naar: PZC, Postbus 91,4330 AB Middelburg. Er liggen tevens stemformulieren in Middelburg: Centrum voor Beeldende Kunst aan de Balans, Laboratorium voor Architektuur aan de Lange Noordstraat 46, de Touristshop in boekhandel de Drvkkery op de Markt en de Zeeuwse Bibliotheek aan de Kousteensedijk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 29