Colofon (J) fTlensenUnq.nl dinsdag 12 juni 2012 tVü-^sabsï'iebt* I 33 Flink Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht Flink was jij je hele leven moedig ben je tot het einde gebleven Flink wil je nu dat wij zullen zijn maar afscheid nemen doet ons zo'n pijn In zijn vertrouwde omgeving is weggegleden uit het leven, in het bijzijn van zijn kinderen, onze zorgzame en actieve vader Johannes van der Maas (Wannes) *01-06-1927 Noordwelle t 09-06-2012 Westenschouwen sinds 12 september 2010 weduwnaar van Janna Lena van der Klooster Maijon en Peter Leo, in liefdevolle herinnering Johan Lage weg 23 4328 RR Westenschouwen Wij zullen afscheid nemen van Johannes op 14 juni a.s. om 14 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematie is er gelegenheid om samen te zijn in de ontvangstkamer aldaar. Johannes hield van bloemen. Ieder die zich betrokken voelt bij de familie is van harte welkom Wij willen de medewerkers van Allévo bedanken voor de zorg aan onze vader besteed M Na een kortstondige ziekte is overleden onze zwager en oom Johannes van der Maas C. J van der Klooster L. M. Kooman - van der Klooster neven en nichten. Burgh - Haamstede Vrijdagmiddag bereikte ons het droevige bericht dat onze medewerker en collega Lizie van der Hooft-de Feijter is overleden. Wij zullen haar blijven herinneren als een fijne collega met een grote betrokkenheid voor haar werk als catcringmedewerkster bij DOW Chemical. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar man en kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers Appèl B.V. Het bericht dat onze collega Lizie van der Hooft-de Feijter is overleden heeft ons allemaal diep geraakt. Voor ons was Lizie het zonnetje in huis en een fantastische collega. Wij zullen haar vrolijkheid en enthousiasme missen. Onze gedachten en ons medeleven gaan uit naar Jacko. Bryan en Etienne en naaste familie. Wij wensen hen veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Namens alle collega's bedrijfscatering werkzaam bij DOW Chemical Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van mevrouw Lizie van der Hooft Moeder van onze oud-leerlingen Etienne en Bryan. Wij wensen Etienne, Bryan, de heer Van der Hooft en verdere familie en vrienden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Raad van Toezicht, management, personeel, leerlingen, medezeggenschapsraad en ouderraad van stedelijke scholengemeenschap De Rede Temeuzen Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, door onze liefde omringd, ben je van ons heengegaan. Na een moedige strijd, vol wilskracht, is mijn lieve onvergetelijke man, onze fantastische vader, schoonvader, opa en zoon waardig van ons heengegaan Daan Hamelink echtgenoot van Suus Hamelink - Vermeulen Terneuzen, 1 juni 1947 Temeuzen, 10 juni 2012 Jouw leven moesten wij loslaten, in ons leven houden wij jou altijd vast. Terneuzen: Suus Hamelink-Vermeulen Nathalie en Dennis Jesse, Indy Marvin W. Hamelink Julianastraat 24 4532 AR Terneuzen De afscheidsbijeenkomst, zal plaatsvinden op vrijdag 15 juni om 13.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Vrienden Vrienden zijn als bomen en bomen buigen niet ze wuiven Wij zullen hem heel erg missen Daan Hamelink Eugene en Marijke Alf en Rita kinderen en kleinkinderen Oude mensen hebben soms een mooie leej'tijd als ze steiwen. Alleen je eigen ouders bereiken die leeftijd nooit. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden op 88 jarige leeftijd van mijn lieve man, onze zorgzame vader en fantastische opa Emery Eduardus Petrus Mariman 10 december 1923 s-Hertogenbosch 9juni 2012 Hooge Zwaluwe voormalig gemeentesecretaris Hooge en Lage Zwaluwe echtgenoot van Rosa Mathilda Mariman-Stallaert Piet en Diny Rob Michiel Annette en Jaap Julien en Ankie Lineke 0? en Jeroen Ward en Stephanie Marlies en Adrie Theun en Jona Rosanne en Dave Gijs en Marina Stijn en Nienke Ward Veerle en Sander Huub René Vrijdag 15 juni is de uitvaartmis om 10.30 uur in de Heilige Willibrorduskerk. Kerkdijk 1 a in Hooge Zwaluwe. Aansluitend begeleiden we vader naar zijn laatste rustplaats op het naastgelegen kerkhof. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in Ontmoetingscentrum De Zonzeel, Poolsestraat 13 in Hooge Zwaluwe. Correspondentieadres: Merkske 7, 5032 CG Tilburg. Bloemenadres: Uitvaartzorg Drimmeien, Oud Drimmelen 4.4924 EK Drimmeien. Waarom moet je mij verlaten, we konden niet eens meer praten. Mijn hart doet zo 'n pijn, nu ik alleen moet zijn. Diep bedroefd, nog niet beseffend wat ons is overkomen, delen wij u mede dat plotseling uit ons midden is weggenomen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Magda Reinilda Wijffels echtgenote van Petrus Theophilus Pijcke 16-07- 1936 Waterlandkerkj e Sas van Gent: Sas van Gent: Sas van Gent: Sas van Gent: Sas van Gent: Hengstdijk: Westdorpe: t 10-06-2012 Temeuzen Petrus Pijcke Tonny, Roos en Annelies Willy en Marion Johan en Diana Frankie en Karin Rudy en Carine Peter en Cindy Klein- en achterkleinkinderen Sas van Gent, 10 juni 2012. Poelstraat 29,4551 BP Ma ligt opgebaard in familiehuis De Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u donderdag 14 juni om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 15 juni om 10.30 uur in De Geslootene Boom, waar u na afloop de familie kunt condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. De Ui tvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 G00 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? - Heeft u informatie over terminale zorg? '.W - 0800 - 44 44 000 v T info@sarnu ivMwJscu.nd Stichting Centrum voor UlPraartinformatie amilïeberichten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33