QVSÏJSliSfJ 32 I familieberichten dinsdag 12 juni 2012 (H (IlGnsenlinq.nl Ik heb ervoor gevochten maar niet mogen winnen. Lou Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek-zijn is omgegaan en dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zorgzame man, onze broer, zwager en oom Laurentius Franciscus van der Made echtgenoot van Ineke van der Made-van Dam -Lou - in de leeftijd van 66 jaar. Heinkenszand: Ineke van der Made-van Dam 's-Heerenhoek: Bas en Tna van der Made-Scholten Heinkenszand: Gerard t en Nelly van der Made-Grim Jan t en Sjaan t van der Made-Korshuizen Neven en nichten Met dank aan het team van Harten en Allëvo voor de goede verzorging. 9 juni 2012 Meekrapstraat 28,4451 AM Heinkenszand De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 15 juni om 10.45 uur in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 10.30 tot 10.45 uur gelegenheid om afscheid van Lou te nemen. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. In plaats van bloemen liever een gift aan de KWF kankerbestrijding. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Langzaam zie ik hen gaan die ik nog bij me had, de bocht om van het pad. Wat gouddoorschenen stof, dan wordt hel in de hof nog stiller dan voorheen. De liefsten. Eén voor één. Ida Gerhardt Kort na het overlijden van onze lieve zuster Toop hebben we met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze zeer geliefde zus, schoonzus en tante Eija Beukema Nieuwdorp, 1 september 1928 Goes, 9 juni 2012 'Ik aanvaard de dood zoals ik het leven aanvaard, omdat er geen keuze is. Wie de ene erkent, kan de andere niet afwijzen. Erik Hazelhoff Roelfzema Gorirtchem: A.M. Beukema, in herinnering Rotterdam: R.D. Beukema, in herinnering G. Beukema-Bosselaar Serooskerke: G. de Wolf-Beukema, in herinnering A. de Wolf Santpoort: A.W. Beukema, in herinnering F.A. Beukema-Bezemer, in herinnering Almen: A.C. Stevenhagen-Beukema, in herinnering W. Stevenhagen Den Haag: J. Beukema. in herinnering Goes: D.A. Dekker-Beukema H. Dekker Neven en nichten Correspondentieadres: Mevr. D.A. Dekker-Beukema Bizetlaan 3,4462 JW Goes Onze speciale dank gaat uit naar hel team van woning 405 van 'Ter Valcke'te Goes voor de goede en liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 13 juni van 16.30 tot 17.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de alg. begraafplaats) te Goes. Wij nodigen u uil om de afscheidsdienst bij te wonen, op donderdag 14 juni om 14.00 uur, in de aula van boven genoemd rouwcentrum. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot ontmoeting en condoleance in de koffiekamer van het rouwcentrum. En zie, Ik ben met u al de dagen to t de voleinding der wereld. Maltheüs 28-20 Bedroefd geven wij u kennis dat, na een ziekbed, van ons is heengegaan onze vader, schoonvader, opa en vriend Pieter Braam - Piet - weduwnaar van Wilhelmina Moerdijk vriend van Marietje de Punder 's-Gravenpolder, 21 juli 1955 Kwadendamme, 11 juni 2012 Ovezande: Paula en Ronny Saskia en Simon Mark Sander Wolphaartsdijk: Francis en Michael Patrick JasperenSoraya Leonie Oudelande: Jacco en Marjolein Lisa Nick Kwadendamme: M. de Punder Correspondentieadres: Mooymanstraat 8a, 4441 BC Ovezande Donderdag 14 juni is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 15 juni om 14.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is. er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Wij willen het verzorgend personeel van Allévo en het ADRZ in Goes, bedanken voor de liefdevolle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een ernstig ziekbed is overleden onze broer, en oom Piet Braam zwager Coby en Dick Neven en nichten 's-Gravenpolder, 11 juni 2012 Als leven lijden wordt, is sterven een gewin. Nog vrij plotseling is overleden onze zwager en oom Piet Braam Oudelande: S. van't Veer C. van't Veer-Moerdijk Neven en nichten Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-medewerker }o van Cadsand Wij denken terug aan Jo als een loyale en vakkundige Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe. Bestuur en medewerkers l'escaut woonservice te Vlissingen Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Suzanna Kraak echtgenote van Gerrit Rejack Wolphaartsdijk 7 oktober 1924 fvs Hertogenbosch 8 juni 2012 Wolphaartsdijk: C. Murre-Kraak in herinnering Th. Murre in herinnering Goes: P. Kraak P.M. Kraak-Anthonisse Wolphaartsdijk: N. Kraak in herinnering G.C.J. Kraak-van Loo Wolphaartsdijk: J. Kraak Neven en Nichten Wolphaartsdijk, 8 juni 2012 Vaarwel lieve schat, Bedankt voor de mooie jaren samen. Intens verdrietig hebben wij plotseling onze steun en toeverlaat, mijn allerliefste man, onze vader en opa los moeten laten. Dankbaar voor de allerbeste zorgen en liefde nemen wij met pijn afscheid van hem. Marius van Lagen Garderen, t 's-Heer Arendskerke, 1 juli 1941 10 juni 1012 Carla van Lagen - Dekker Chris (in herinnering) Gerda en Jack Roy en Bibi Brian en Samantha Al co Mik Olaf Wendy en Sylvester Chico Liesbethstraat 12 4458 BT 's-Heer Arendskerke Marius is opgebaard in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 14 juni van 19.00 tot 19.30 uur en vrijdag 15 juni van 12.00 tot 12.45 uur. De herdenkingsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt aansluitend gehouden om 13.00 uur in de aula van het rouwcentrum, waarna de begrafenis zal plaatshebben om ongeveer 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Heer Arendhuis, Torenring 46 te 's-Heer Arendskerke. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Marius Je was als een vader voor ons en opa voor onze kinderen. Dank je wel voor je raad en onvoorwaardelijke liefde. Wat zullen we je missen. Onze steun gaat uit naar je lieve vrouw, geweldige dochtèr en familie. Eddy Meeuwse Laurien Bal, Cyrille, Twan Patrick Meeuwse Monica Smulders, Beau, Vince Bedroefd verwittigen wij u van het overlijden - van onze unieke Jan Abraham Willem Priester Drager van het Ereteken voor Orde en Vrede 1949 1950 's-Gravenzande, 28 juli 1928 t Vlissingen, 7 juni 2012 Vlissingen: Truus Priester-Spuijman Heemstede: Alies Fred Burer-Priester Leiderdorp: Ed Hillian Priester-Bakker Heemstede: Hans Linda Priester-Boer Grootvader van: Janneke Priester Sander Visser, Loreen Burer, Niek Priester, Niels Burer, Tjeerd Priester Correspondentieadres: Mevrouw T. Priester-Spuijman Vredehoflaan 340 4382 CJ Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 15 juni van 15-3:0 tot '17-30 uur in Hotel Arion, Boulevard Bankert 266 te Vlissingen Met grote droefenis vernamen wij dat één van de oprichters van onze Probus Club, de voorzitter van het eerste uur en zeer gewaardeerd lid, op 7 juni is overleden. Jan Priester Wij wensen zijn echtgenote, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Probus Club Honte

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32