Marinus Meertens fnensenlinq.nl maandag 11 juni 2012 familieberichten I Je was een man van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een man, vader en opa waar je op kunt bouwen met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Zo bescheiden als je hebt geleefd zo bescheiden ben je gestorven. Vandaag is overleden in zijn vertrouwde omgeving mijn geliefde man, onze lieve Pa en Opa Herman van Loon echtgenoot van Will van Loon - Wanrooij Papendrecht, 21-1-1930 t Terneuzen, 9-6-2012 Terneuzen: Arnhem: Amersfoort: Will van Loon - Wanrooij Wilko en Anita Kors Wilma Pieter Erik en Anneke Ymke Inge Jeroen en Suzan Luca Nina Churchilllaan 1150 4532 JK Terneuzen Gelegenheid tot afscheid nemen is op donderdag 14 juni van 12.30 -13.15 uur in het uitvaartcentrum Bellamystraat 28c in Terneuzen. De uitvaartdienst is op donderdag 14 juni om 14.00 uur in de Emmauskerk, Alb. Thijmstraat 2 in Terneuzen. Aansluitend vindt om 15.30 uur de crematie plaats in het crematorium naast het uitvaartcentrum. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. De vogels trekken weg de bladeren ruisen in de wind de storm steekt even op ...en toen werd het stil. Kort na zijn 80ste verjaardag is totaal onverwacht overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Martinus van Oosten weduwnaar van Mien van Oosten-Reinhoudt A 31 mei 1932 i* 8 juni 2012 Kloetinge: Cathrien van Oosten Rob Kotzebue Dominique en Joyce St. Jansteen: Els van Oosten Albert Blommaert Danielle Schoolstraat 8,4431 AL 's-Gravenpolder Correspondentieadres: Jan Wolkerslaan 30,4481 DZ Kloetinge De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 14 juni om 10.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkens- zandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Voor aanvang van de dienst is er van 9.30 tot 9.55 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Als u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd door het onverwacht overlijden van onze broei en oom in de leeftijd van 80 jaar. M. van Oosten G. van Oosten t A.D. van Oosten-Nijsse t S.P. van de Repe-van Oosten t J. van de Repe t P. Traas-van Oosten t L.W. Traas t L. Lansen-van Oosten J. Lansen t L.P. van Oosten J. van Oosten-Baljeu t M. La Grand-van Oosten La Grand t J. van Oosten G. Kruithof-van Oosten P. Kruithof Neven en nichten 's-Gravenpolder, 8 juni 2012 Veel gelukkige jaren waren we samen, samen waren wij één. Maar nu jij er niet meer bent, moet ik zonder jou verder....dus alleen. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, deel ik u mede dat, toch nog onverwacht, van mij is heengegaan mijn lieve zorgzame man Gerardus Johannes Jan Schoenmakers Jan "31 -01 - 1934 Heerlen t 08-06-2012 Sas van Gent Sas van Gent: Ria Schoenmakers-Hoff Sas van Gent, 8 juni 2012. Stevenstraat 3, 4551 CK Jan ligt opgebaard in familiehuis De Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u woensdag 13 juni om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Dankbaar voor her leven dat haar gegeven is, geven wij u kennis, dar op 97-jarige leeftijd is overleden onze tante en oudtante Johanna la Gasse van Loenen - Tanté Jo - weduwe van Jacob la Gasse Vlissingen, 10 januari 1915 f Goes, 8 juni 2012 Uit aller naam: E.P. Goedbloed-de Rijke Correspondentieadres: Wilgenhof 94 4388 LJ Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 13 juni van 9-30 tot 10.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst, waarin wij haar willen gedenken, zal om 11.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het team van thuiszorg Werkt voor Ouderen, 1-ocatie Ter Reede, voor de goede zorg en begeleiding Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze schoondochter, schoonzus en tante Lizie van der Hooft - de Feijter Pa v.d.Hooft in herinnering Ma v.d Hooft Marga Jan Erwin Mireille Stefan Sylvia Mika Rinke Justin Robert Jan Petra Rini Petra Angeliek Martijn Nicole Joeri Daphne Thijmen Terneuzen, 8 juni 2012 Vrijdag 8 juni kregen We de trieste mededeling dat Lizie van der Hooft is overleden. Ze was een vrijwilliger waar je altijd van op aan kon. je moest haar niet wagen om te komen helpen het was geregeld. Een extra traktatie bij de koffie, wat Lizie meestal deed, gaan we nu toch wel missen. We hebben er geen woorden voor, Lizie we missen je nu al. Wij wensen Jack, Bryan, Etienne en familie veel sterkte. fk1 Vrijwilligers Buurthuis de kameleon a Na een kortstondige ziekte is plotseling van ons heen gegaan ons lieve nichtje Lizie Tante Lien Tante Liesbeth Bram en Patricia Pamela, Corné, Danny en Joey Ziedy Inat Theo en Francient Jeroen, Hanneke, Senna en Luca Martijn, Linda en Stef Wij wensen Jacko en de jongens veel sterkte toe Fijne Tijd Goede Tijd Altijd Uit onze "Hattem" tijd is weggerukt Lizie de Feijter (echtgenote van Jack van der Hooft) We wensen Jack, Bryan en Etienne veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Mentoren van basisschool "De Oude Vaart" Nationaal Kamp Hattem Adri Lejo Marianne Marieke Joop Nelly Ineke Floris Marina Theo Alex Edwin Nadine Harro Carlo Bianca Bert Marlot Anne Dennis Debbie Nadia Ivana My r the Boy Marco Terneuzen, 8 juni 2012 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat, na een liefdevolle verzorging in Ter Weel. unit 5 te Goes is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en overgroot moeder Anna Gerdina Koster-Koekkoek Rotterdam, 13 juli 1921 Goes, 4 juni 2012 A.L. Koster Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Ring 1 4471 PS Oud-Sabbinge De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Oud-Sabbinge. Onze dank gaat uit naar allen die haar verzorgden. Je hart heeft voor ons geklopt, je handen hebben voor ons gewerkt. Met verdriet in ons hart hebben we afscheid genomen van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Anna Gerdina Koster-Koekkoek Ze is 90 jaar geworden. Borssele: Ineke en Han de Bue-Koster Remco en Katarzyna, Chenoa, Dylana Andrea en Martin, Livia, Philine Borssele: Jopie en Jan de Muijnck-Koster Kees en Arianne Annelies Goes: Henny Koster en Piet Zijlstra Lennart Matthijs Goes, 4 juni 2012 0'% Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, na het overlijden van onze lieve en zorgzame vader en opa Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Adri en Yvonne Meertens-Bommelijn Martin Terneuzen, juni 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 21