I OyarJa dan Ronnie Gustaf Magdalena Maria de Mul 20 I maandag 11 juni 2012 (H (Densenlinq.nl De Deer zorg/ voor eenvoudige mensen; hoe zwak ik ook was, toch heeft Hij mij bevrijd. Psalm 116:6 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij ons heeft gegeven en dat zij voor verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat op 91-jarige leeftijd is overleden onze lieve moeder, oma en omaatje Elisabeth Buteijn-Meerman Sinds 25 oktober 1981 weduwe van Pieter Buteijn sf- 5 mei 1921 - f9 juni 2012 Boskoop: Hannie en Wessel Annelies en Rob, Karijn, Jelmer Peteren Bianca Marjon en Léon, Jari, Alyssa Menno en Kim, Thijs, Daan Vlissingen: Paul en Joke Ramona en Michaël Olaf en Floor Annet en Robert Kapelle: André en Corrie Monique en Hubert, Mika Nistelrode: Leni en Sjaak Dennis en Jolanda, Sem, Finn Ralph en Floor Wij willen het verzorgend personeel van St. Maarten in de Groe hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Goes. St. Maarten in de Groe Correspondentieadres: Paalhoofd 5,4386 HB Vlissingen Dinsdag 12 juni is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gra venpolder. De dankdienst voor haar leven wordt gehouden donder dag 14 juni om 13.00 uur in de 'Bethelkerk' te Nieuwdorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de kerkelijke begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Zaterdag 9 juni 2012 ontvingen wij het droevige bericht dat onze tante Bet, mevrouw E. Buteijn-Meerman is overleden. Haar leven was nauw verbonden met dat van ons gezin. Nieuwdorp: Paul Meerman en Willy van Liere (in herinnering) Goes: Toob en Anja Meerman Goes: Marleen Meerman en Margreet Weisfeit Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mee dat onverwacht is overleden onze innig geliefde vader, opa en baasje. LEENDERT BOUWMAN Weduwnaar van Angelique Drijvers Leiden, 17 oktober 1936 Middelburg, 8 juni 2012 Ronald en Saïda Monique en Rory Danny-John en Dinja en kleinkinderen Lady Rachid en Karima en kinderen Liesbeth Statenlaan 216 4336 CP Middelburg Onze vader en opa is thuis. U bent welkom om afscheid van hem te nemen dagelijks tot en met woensdag 13 juni van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. Wij zullen hem naar zijn laatste rustplaats begeleiden op vrijdag 15 juni a.s. om 13.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. "Zonder jou is alles anders" Verdrietig maar met mooie herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Ing. Jan Cornelis van Dalsen echtgenoot van M.W. van Dalsen - Johannisse Drager van het Ereteken van Orde en Vrede het Bijzondere onderscheidingsteken Oorlogsvrijwilliger het Draaginsigne Veteranen Yerseke 24 juli 1928 Vlissingen 6juni 2012 Den Haag Jan Kees en Anne Wil Chris Suzanne Paul Ulvenhout Den Haag Zwolle Willemstad (Cur) Pim en Ingrid Pieter Fleur Frans en Annemarie Annerie Mathijs Laurens - Christiaan Annette en Brian Vicky Charlotte Tom Philip en Claire Britt Tijl Det Ole Correspondentieadres Jan Kees van Dalsen Houtrustlaan 36 2566 ZV Den Haag De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden op 9 juni 2012 te Middelburg. Met verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van onze geliefde buurman Ing. Jan Cornelis van Dalsen Greta en Wim Hirdes Vlissingen Waarom al dat vechten waarom al die pijn? je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en helemaal niet terecht. Je wilde nog graag verder maar verloor dit gevecht. Met droefheid, maar dankbaar voor al het goede wat hij voor ons heeft gedaan, geven wij kennis, dat van ons is heengegaan, mijn innig geliefde man, mijn lieve zorgzame vader, schoonvader en lieve opa Ronnie echtgenoot van Maria Louise van Rattingen Marja Philippine, 17 februari 1946 t Wouw, 8 juni 2012 Wouw: Marja de Mui-van Rattingen Wouw: Georgina de Mul en Cesar de Graaf Damita Correspondentieadres: Bernardlaan 3 4724 BR Wouw. Ronnie is thuis, alwaar geen bezoek. De uitvaartdienst zal plaatsvinden woensdag 13 juni om 14.00 uur in de H. Lambertuskerk te Wouw, waarna aansluitend de crematie volgt in het crematorium Zoomstede aan de'Mastendreef te Bergen op Zoom. Samenkomst in de kerk. Schriftelijke condoleances voor aanvang van beide diensten en persoonlijk na de crematie in zaal 't Appeltje aan de Balsedreef 5 te Bergen op Zoom. Heeft u geen rouwbrief ontvangen, dan mag u dit als persoonlijke uitnodiging beschouwen. Tot ons groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn moegestreden, allerliefste maatje en onze lieve pap Hubertus Karei Kögeler -Bert - 31 januari 1932 t 7 juni 2012 Wij zijn vol bewondering voor de manier waarop hij met zijn langdurige ziekte is omgegaan. Hij heeft dit gevecht helaas verloren. F.M. Kögeler-Boucherie M.J.C. Kögeler R.D. Kögeler Johan van Reigersbergstraat 135 4336 XE Middelburg Bert is overgebracht naar het uitvaartcentrum aan de Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen, dinsdag 12 juni van 19.30 tot 20.15 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats in crematorium Middelburg, Westelijke Oudehavendijk 3 te Middelburg, woensdag 13 juni om 12.00 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren en samenzijn in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor ons is toch nog onverwachts overleden onze lieve zwager en oom Hubertus Karei Kögeler Bert Vlissingen: Max van Eekhout Matty van Eekhout-Boucherie Oost-Souburg: Kees Boucherie Ria Boucherie-Zuidema Neven en Nichten Wij zullen hem erg missen. Vlissingen, 11 juni 2012 Ik heb het leven liefgehad zo omarm ik ook het eeuwige, wie mij liefheeft, heeft ook het leven lief Heb verdriet, maar vindt het plezier weer terug, alleen om mij dat plezier te doen. Na een leven vol liefde en hartelijkheid voor allen die zij kende is na een korte strijd van ons heengegaan, onze lieve moeder en oma Corry van der Ruijt-de Haan gehuwd geweest met Kees van der Ruijt 11998 in de leeftijd van 68 jaar. Leontine en Christjan Bram Anouk Michiel Brouwershaven, 8 juni 2012 Kromwal 23 Correspondentieadres: Veerweg 19 4471 BJ Wolphaartsdijk Woensdag 13 juni willen we om 14.00 uur het leven van Corry gedenken tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren 'in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Bedroefd zijn wij door het overlijden van Corry van der Ruijt Corry heeft tot haar pensioen bij ons gewerkt. Wij wensen Michiel, Leontine, Christjan, Bram en Anouk veel sterkte. Namens alle medewerkers van huisartsenpraktijk de Waag te Brouwershaven, Hans, Monique en Hanneke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20