<r Goes zoekt: ononis Ter Weel is in bloei Dé Trainee Sport/Bewegen/Gezondheid Goes Stagecoördinator JobTrack.nl Vacature Raad van Commissarissen Voor de.afdeling Personeel, Organisatie en Opleidingen, locatie Goes zijn wij per 1 juli 2012 op zoek naar een: 32 uur per week, bruto jaarsalaris 29.223,00 bij fulltime dienstverband Goes is in beweging! Een professionele en vooruitstre vende gemeente waar mensen graag werken. Het is het kloppend hart van Zeeland qua ligging én voorzieningen. Vanuit deze aantrekkelijke positie kennen we het belang van samen werking en dat brengt inwoners, bedrijven en bezoekers veel goeds! Kom jij onze organisatie versterken? De functie het doel van de functie is uitvoering geven en samenhang aan brengen in diverse activiteiten en projecten op het gebied van sport, bewegen en gezondheid in de gemeente Goes. Ook kunnen nieuwe ontwikkeling en en kansen die er liggen worden opgepakt om de samenwerking te versterken tussen de diverse organi saties die in de gemeente actief zijn op dit gebied. Jij bent net afgestudeerd op hbo- niveau en je bent gespecialiseerd op het werkterrein sport, bewegen en gezondheid. Jij bent zelfstandig, praktisch, leergierig en ondernemend en je bent een uitstekende netwer ker en verbinder en communiceert gemakkelijk op allerlei niveaus. Ook denk je in kansen en mogelijkheden en weet mensen te enthousiasmeren en te stimuleren om zelf en samen met anderen tot actie over te gaan. Voor meer informatie zie www.goes.nl of www.zeelandwerkt.nl Reageren kan tot 20 juni 2012 Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. www.goes.nl 26 uur per week Voor meer informatie kun je de volledige vacature raadplegen op onze website. Algemene informatie over Ter Weel vind je op WWW.tjBjTWeel.nl Werf uw personeel, waar uw toekomstige werknemer zich oriënteert. Het regionale dagblad in combinatie met vacaturesite O JobTrack Bedrijf: Dyna Dental Engineering BV Standplaats: Bergen op Zoom Commerciële Secretaresse m/v Voor 16 uur p.w. op donderdag en vrijdag, (van augustus t/m december 2012 i.v.m. een zwangerschapsverlof 28 tot 40 uur p.w.). Je ondersteunt de directie en management team. Wij zoeken iemand met HBO denk- en werk niveau, minimaal 3 jaar secretariële ervaring in een internationale omgeving. Goede kennis van Duits, Nederlands en Engelse in woord en geschrift en bij voorkeur kennis van het Frans, en/of Italiaans. Commerciële instelling, zelfstandig, resultaat- en klantgericht. Bel voor meer info naar 0164-258980 Voor een uitgebreid functieprofiel zie: www.dynadental. Contact: klaas@dynadental.com JobTrack.nl vacaturenr: 2577430 VVix K- BAKER TILLY BERK Bedrijf: Baker Tilly Berk Standplaats: Goes Servicegerichte receptioniste Ben jij sêrvicegericht en heb je oog voor kwaliteit? Wil jij een belangrijke bijdrage leveren aan onze dienstverlening? Voor onze vestiging in Goes zoeken wij een servicegerichte receptioniste die stevig in haar schoenen staat. Werken bij Baker Tilly Berk betekent werken bij een organisatie met een open en informele cultuur waarin je je snel thuisvoelt en bij wie je profiteert van prima arbeidsvoorwaarden. Enthousiast geworden over deze baan? Kijk dan voor meer informatie en sollicitatie op onze website of neem contact op met Marcel Klootwijk, tel (0113) 24 20 00. Contact: www.werkenbijbakertillyberk.nl JobTrack.nl vacaturenr: 2574505 werkt met u walcheren Orionis Walcheren is op 1 januari 2012 ontstaan uit een fusie tussen LétÉ en de Sociale Dienst Walcheren en is een Gemeenschappelijke Regeling van de gemeenten Middelburg, Veere en Vlissingen. Het ambitieniveau van de organisatie is hoog en het is de uitdaging om dat zo te houden. Orionis Walcheren is per direct op zoek naar twee: werkgeversadviseurs met commerciële daadkracht Beschik jij over (minimaal) een afgeronde HBO opleiding en heb je enkele jaren ervaring met acquisitie en relatiebeheer van (grote) werkgevers? Ben je ondernemend, commercieel ingesteld, representatief en een echte team-player? Zijn termen als lef, doorzettingsvermo gen, wilskracht, overtuigingskracht en ondernemingszin je op je lijf geschreven? Denk je in kansen en creatieve oplossingen? En beschik je over een netwerk binnen de Zeeuwse arbeids markt. Dan zijn wij op zoek naar jou! Voor de volledige vacatu retekst en de wijze van solliciteren verwijzen wij naar www.zeelandwerkt.nl. Solliciteren kan tot 18 juni 2012. Bent u die betrokken commissaris die gelooft in de kracht van samenwerken? Heeft u gevoel voor coöperatief bankieren en weet u wat er leeft in de kanaalzone? Kijk dan op www.rabobank.nl/kanaalzone voor het profiel en de procedure. U kunt reageren tot 22 juni. Onze voorkeur gaat uit naar een kandidaat met agrarische affiniteit.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 57