synergyhealth J. Knieriem b.v. Technisch Specialisten (Electriciteit en Gas/Water) 8 banen zaterdag 9 juni 2012 «p: our work protects your world Synergy Health, met in Nederland in totaal ca. 1700 medewerkers, is gespecialiseerd in de verzorging van (textiel-)goederen evenals het steriliseren van (medische) producten en instrumenten voor ondermeer de gezondheidszorg. Zij maakt onderdeel uit van Synergy Healthcare plc., een beursgenoteerde Engelse onderneming. Voor onze vestiging in Goes met ca. 100 medewerkers zijn wij op zoek naar kandidaten (m/v) voor de functie van: PRODUCTIELEIDER m/v De functie: U bent verantwoordelijk voor het dagelijkse productieproces in de wasserij. Naast het aansturen van een groep medewerkers bent u medeverantwoordelijk voor de veiligheid, orde, netheid en kwaliteitsborging. U draagt samen met de bedrijfsmanager zorg voor de organisatie en planning zodat de leveringen aan onze klanten conform de gemaakte afspraken worden uitgevoerd. U vervangt de bedrijfsmanager bij diens afwezigheid. Gevraagd wordt: MB0+ werk- en denkniveau; Meerjarige ervaring met dynamische productietechnische en logistieke processen; Een 'people' manager met uitstekende sociale vaardigheden; Ervaring/affiniteit met techniek; Teamspeler; Gedreven, resultaatgerichte en klantgerichte instelling. Geboden wordt: Een uitdagende en afwisselende functie binnen een dynamische onderneming waar 'de mens' centraal staat. Informatie en sollicitatie: Heeft u belangstelling voor deze functie richt dan uw sollicitatie, met C.V., binnen 10 dagen aan Lips Goes B.V., ter attentie van de heer M. de Brouwer, bedrijfsmanager, Verrijn Stuartweg 30, 4462 GE. Goes, of per email aan goes@synergyhealthplc.com. Voor meer informatie kunt u ook contact met hem opnemen, telefoonnummer 0113-2331 50, of onze website www.synergyhealthplc.com bezoeken. Kandidaten die al eerder hebben gesolliciteerd op deze functie hoeven niet opnieuw te reageren. Acquisitie door derden wordt niet op prijs gesteld. Als je bereid bent om te investeren in jouw eigen toekomst en in die van ons, dan kun je als werknemer van DELTA profiteren van een volledig trainings- en opleidingspakket. Bij DELTA Infra kun je werken, leren en groeien. Divisie Infra, afdeling Technische Infrastructuur Zes divisies maken deel uit van DELTA N.V.: OTS, AD&.0 Consument Zakelijk, Indaver, Infra en DNWB. De divisie Infra zorgt voor aanleg, beheer en onderhoud van de verschillende net werken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. Voorde afdeling Technische Infrastructuur, onderdeel van de divisie Infra, zijn wij op zoek naar fulltime: Kerntaken - Waarborgen van een veilige en optimale uitvoe ring van werkzaamheden van jouw team, opstellen van werkplannen, kwaliteitscontrole van het uitbesteed werk aan aannemers en werkzaamheden in het net. - Uitvoering van complexe gas of elektriciteits schakelingen, uitvoeren van veiligheids handelingen bij werkzaamheden in de gas- en elektriciteitsnetten. - Je treedt op als werkverantwoordelijke (volgens de BEI-BS/VIAG norm) en je voert kabelbeproe ving en -selectie uit. Ookvoer je metingen uit in de netten. Om in aanmerking te komen voor deze veelzijdige functie verwachten wij ook wat van jou. Voldoe je aan de onderstaande kwalificaties dan zien we jouw sollicitatie graag tegemoet: Profiel - Je bent resultaat- en klantgericht. - Je hebtMBO-niveau 4 Energietechniek, of werktuigbouwkunde installatietechniek (uiterlijk 1 januari 2014 behaald). - Je bent besluitvaardig, een teamplayer en goed in plannen organiseren. - Jewordttezijnertijd ingezet als hoofdwacht in de storrngswachtdienst. - Je hebt leidinggevende capaciteiten. Wat bieden wij? t Uitdaging in een veelzijdige functie. - Werken in de veelzijdige provincie Zeeland. - Marktconform salaris. - Professionele en persoonlijke groei. - Besteding arbeidsvoorwaarden naar keuze door Benefit Budget. - Personeelsvoorzieningen met aantrekkelijke kortingen. - Collectieve ziektekostenverzekering. - Ouderschapsverlofregeling met gedeeltelijke doorbetaling van je loon. Wil je solliciteren? Voor meer informatie over deze vacature in Zeeuws- Vlaanderen of Walcheren neem contact op met Henk den Engelse, Regiomanager Zuid-West, 0115-885042. Voor de vacature in de regio Zuid-Beveland/Noord- Beveland kun je contact opnemen met Martin van Dijk, Regiomanager Noord-Oost, 0113 - 88 45 98. Heb je interesse in deze vacature, stuur dan je sollicitatie, samen met je CV voor 25 juni 2012 per e-mail naarvacatures@DELTA.nl. Niet vergeten: Vermeld in je brief om welke functie het gaat en in welk advertentiemedium je de vacature voor het eerst gezien of erover gehoord hebt. DELTA N.V. levert energie, Infra- en milieudiensten én digitale services, zoals internet, telefonie, radii tv-signolen. Door deze diensten in één uniek pakket aan te bieden, kunnen we met recht zeggen dot 1 een nuttig bedrijf zijn. In Zeeland, onze thuisbasis, is een groot deel van de Zeeuwen onze klant. Op de zakelijke marktzijn we actiefin binnen- en buitenland in ofvalmanagement, milieu, energieopwekking en -verkoop. Bij DELTA werken in Zeeland en daarbuiten zo'n 3.000 professionals. DELTA N.V. Postbus 502,8 4330 KAMiddelburg T (0118) 88 20 00 E vacaturesGpDELTA.nl Medewerker TECHNISCHE DIENST J. Knieriem b.v. maakt samen met Gepal Fabrieken nv en Naamplaat Bewegwijzering bv deel uit van de H3-Groep. Deze organisatie met circa 50 medewerkers ontwikkelt en produceert alle soorten bewegwijzering, kentekenplaten, voertuigmarkeringen en spuitgietartikelen. Tevens ontwerpt en bouwt zij machines voor de branche van kentekenplaten. De groep is een toonaangevende partij binnen de sector van verkeerssignalisatie in Nederland. Daarnaast is zij actief in Europa en ver daarbuiten. Zeer recent heeft de organisatie haar strategische koers voor de komende jaren bepaald. Deze koers heeft ook zijn weerslag op de technische dienst. De uitdaging Binnen het team van J. Knieriem bv geef je samen met een collega uitvoering aan het routi nematige klein en middelgroot onderhoud. Daarnaast is het de uitdaging om bij optredende storingen (mechanisch, elektrisch, pneumatisch en hydraulisch), deze snel en adequaat op te lossen. Je doet voorstellen tot verbeteringen en voert deze ook uit. Naast het onderhoud vind je het bouwen van proefopstellingen voor de machinebouw en het testen van prototypen leuk en uitdagend. Met enige regelmaat voer je onderhoud en reparatie uit bij klanten op locatie, waarbij dit incidenteel plaatsvindt in het buitenland. Naast een grote mate van betrokkenheid met de klanten, vergt dit ook een intensieve samenwerking met je collega's van verschillende afdelin gen. Om specifieke kennis toe te kunnen passen op klantlocaties functioneer je als back-up op één van de geavanceerde productielijnen. Uw profiel: Je beschikt over een mbo opleiding (werktuigbouw, mechatronica of vergelijkbaar) en hebt bij voorkeur enige jaren werkervaring binnen een industriële omgeving. Het behalen van deadlines is een belangrijke drijfveer voor jou. Dit- bereik je ondermeer door zowel zelf als naar het management het initiatief te nemen. Je weet je mening en ideeën helder te formuleren en je gaat methodisch te werk. Je beheerst programma's als Autocad of Inventor. Gezien het internationale speelveld waarin het bedrijf opereert is beheersing van de Engelse taal in woord en schrift een pre. Het aanbod: Je krijgt de kans om jezelf verder te ontplooien in een gevarieerde functie en een belangrijke bijdrage te leveren bij een organisatie die in een fase zit van zich nog verder ontwikkelen en verbeteren. Je werkt zelfstandig in een informele bedrijfscultuur. Daarnaast biedt het bedrijf goede arbeidsvoorwaarden. Uw brief met CV en referenties aan kunt u richten aan: Directie J. Knieriem bv, Anthony Fokkerstraat 20, 4462 ET Goes. Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen met dhr M. Harinck. 0113-250 500 of via email naar directie@jknieriem.nl EURO-MIT STAAL B.V. is een dochtermaatschappij van het Japanse handelshuis Mitsui Co. Ltd. met als mede aandeelhouder Verbrugge Zeeland Terminals B.V. Het bedrijf is in 1991 opgericht als Service Center gespecialiseerd in het snijden van hoofdzakelijk dun transformatorstaai op maat ten behoeve van de diverse transformatorfabrikanten in Europa. Wij zijn ISO 9001 en ISO 14001 gecertificeerd. Euro-Mit Staal B.V. is in december 2011 gestart met het realiseren van een uitbreiding van de productie. Om het productieproces verder te optimaliseren, zijn wij op zoek naar een SUPERVISOR PRODUCTION (dagdienst functie) die d.m.v. opleiding en een aantal jaren werkervaring in een productie-omgeving op HBO niveau kan functioneren een aantal jaren ervaring heeft in een leidinggevende functie beschikt over goede communicatieve vaardigheden beschikt over overredingskracht eenanalytischvermogenheeft(bijv.SPC)endatakanomzettennaarinformatiet.b.v. rapportages een technisch en rekenkundig inzicht heeft zichzowel mondeling als schriftelijkgoed kan uitdrukken in zowel de Nederlandse als Engelse taal zorg voor veiligheid en milieu hoog in het vaandel hee'ft staan Beschrijving van de functie: Als medewerker in deze functie bent u verantwoordelijk voor het coördineren van de werkzaamheden van de productieorganisatie. Aan de hand van de planning coördineert u de inzet van machines en personeel. Om de doelstellingen te realiseren geeft u direct leiding aan de teamleaders en indirect aan de medewerkers van de productieorganisatie (ongeveer 45 medewerkers). Hierbij draagt u zorg voor een juist en evenwichtig kennis- en opleidingsniveau binnen de teams, waarbij u toeziet op de begeleiding van nieuwe medewerkers. U bevordert de kwaliteit van het productieproces, brengt knelpunten in kaart en adviseert hieromtrent. U rapporteert aan de Plant Manager. Wij bieden: een zelfstandige functie afwisselende werkzaamheden binnen de functie goede salariëring (gebaseerd op de CAO van het Metaalbewerkingsbedrijf) Een psychologische test kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Indien u denkt dat u de juiste persoon bent voor deze functie, stuurt u dan uw sollicitatie en C.V. binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar: Euro-Mit Staal B.V., Postbus 535, 4380 AM Vlissingen, t.a.v. mevr. S.C. Gordijn. Per e-mail heeft de voorkeur: s.gordijn@euro-mit-staal.com Euro-Mit Staal B.V. is gevestigd aan de Duitslandweg 7 in Vlissingen-oost (Havennr. 1153) Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 56