PZC .nl/abonr .nl/abonnee Begin de zomer in Zeeland op Concert at SEA, 29 30 juni! abSEA Speciaal Vaderdagcadeau: Antislipcursus 481 zaterdag 9 juni 2012 ABONNEE VOORDEEL Abonnees kunnen meeloten voor 2 gratis kaarten Concert at SEA voor vrijdag 29 juni a.s. Met vrienden naar het Zeeuwse strand. Vooraan staan bij je favoriete artiest. Liggend op de dam met een biertje en lekker eten. Een rondje in het reuzenrad en met een cocktail in de hand kijken naar de zonsondergang. Het zijn de ingrediënten van Concert at SEA: het festival wat georganiseerd wordt door BL0F op de Brouwersdam in Zeeland. De unieke locatie met uitzicht op de Noordzee, de lage toegangsprijs en de gezellige sfeer is voor veel mensen reden om een weekend naar Zeeland te komen. Met dit jaar een vol programma van DJ's, straattheater en artiesten als Trijntje Oosterhuis, Golden Earring, Acda en de Munnik, BL0F, Go Back To The Zoo, Ilse DeLange, De Dijk, Waylon, Wipneus en Pirn, The Baseballs en Van Velzen. Doe mee! Het festival Concert at SEA is het festival van BL0F en de band organiseert het dit jaar voor de zevende keer. "We zijn erg trots op wat we de afgelopen jaren op de Brouwersdam hebben neergezet," vertelt Paskal Jakobsen. Concert at SEA wordt door de bezoekers geroemd om de gezellige en ontspannen sfeer op het festivalterrein. Doe mee! Ga naar www.pzc.nl/abonneevoordeel en vul vóór donderdag 14 juni het formulier in en je loot automatisch mee naar twee gratis tickets voor Concert at SEA op vrijdag 29 juni a.s. Er worden 50 x 2 kaarten onder abonnees verloot. Vanaf dinsdag 19 juni staan de namen van de winnaars op www.pzc.nl/abonneevoordeel Het festivalterrein is op vrijdag open van 16.00 uur tot 01.00 uur. rxr— i!l¥J Kijk voor meer informatie op www.concertatsea.nl Deze leerzame en leuke training is het perfecte cadeau. Bereid u voor op onverwachte omstandigheden in het verkeer. 3 uur praktijktraining Op het Safety Experience Center op het terrein van Autotron in Rosmalen oefent u de belangrijkste lessen in een ongevalsituatie. U leert om veilige uitwijkmanoeuvres uit te voeren tijdens een noodstopsituatie. U wordt begeleid door de beste instructeurs van Nederland. Highlights Algemene voertuigbeheersing Rem- en uitwijkoefeningen Over- en onderstuurtraïning Noodstopoefening Ijsbaan Gripcirkel Y-oefening Vaderdagcadeau Antislipcursus op het Safety Experience Center Normaal 129 euro (incl. auto en btw) Aanbieding 1 persoon 59 euro Aanbieding 2 personen 99 euro U koopt een (cadeau)Voucher dat een jaar geldig is, of u kunt direct een trainingsdatum boeken. Voor meer informatie en boekingen kunt u terecht op: www.pzc.nl/abonneevoordeel Safety Experience Center Graafsebaan 133, 5248 NL Rosmalen telefoon 073 - 523 12 22 www.sec-rosmalen.nl 'SafetyüExperience Center ABONNEE VOORDEEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 48