Corrie Cornelia Maatje Vermaas-Roozemond ÜTdriy/d hbfhfJiï/i Voor betaalbare kwalitêt i^fnlfeuïpj^ Het was ons tot steun dat zoveel mensen hebben meegeleefd na het overlijden van onze geliefde moeder en oma Willemina Martina de Bruine-Lous Wij willen ieder bedanken voor de hartverwarmende belangstelling. Kinderen en kleinkinderen Kamperland juni 2012 Op deze manier willen we laten weten hoe we ons gesteund voelden door jullie aanwezigheid op de begrafenis van Wim Daane Zoveel mensen, zoveel kaarten, zoveel bemoedigende woorden, ook tijdens zijn ziek zijn. We moeten verder en putten kracht uit 't geloof en jullie steun. Heel hartelijk dank. Ella Jordan Huyên Raymond West-Souburg, juni 2012 Catrien Deurwaarder-Duerink Kinderen en kleinkinderen Zaamslag, juni 2012 Het gemis zal altijd blijven,maar voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder, onze oma en overgrootoma Riek den Engelsman-Verweij betuigen wij u onze oprechte dank. Jan M. den Engelsman Riet en Tonnie Hendrikse-den Engelsman Karin Hendrikse en Sander van Gelderen Lisannejesper Middelburg, juni 2012 Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd, in welke vorm dan ook, tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en 'ouwe opa' Piet Dalebout heel hartelijk dankzeggen. Het heeft ons erg goed gedaan. L. Dalebout-Rijn Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, juni 2012 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het vele meeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van Jan Deurwaarder Wij willen graag iedereen hartelijk bedanken voor alle hulp, lieve woorden en steun die wij tijdens het ziekbed en overlijden van onze moeder hebben ontvangen. Het is voor ons een grote steun te weten dat wij niet de enige zijn die haar missen. Dirk en Monique Joke Addie en Peter Middelburg, juni 2012 Onze oprechte dank voor de vele blijken van medeleven die wij hebben ontvangen na het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Johanna Kerkhove-Zwemer -Jo- Het was hartverwarmend en heeft ons erg goed gedaan. J. Kerkhove Kinderen en kleinkinderen Kloetinge, juni 2012 Wij danken iedereen hartelijk voor de belangstelling en blijken van medeleven na het overlijden van Elisabeth Jacoba Adriana de Koeijer-Doeleman De vele reacties hebben ons ven-ast, geroerd en gesteund. Ze vormden een weerklank van wie ze was en wat ze voor veel mensen betekend heeft. Jozien en Niek Joop en Maritha Peter en Nellie Kleinkinderen en achterkleinkinderen Brouwershaven, juni 2012 Het is onmogelijk ieder persoonlijk te bedanken. Het heeft ons ontroerd en gesteund, dat zoveel mensen met ons hebben meegeleefd tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Leo Meijer We willen langs deze weg iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, voor de vele kaarten, bloemen, telefoontjes en bezoekjes. Het doet ons goed te ^eten dat hij er niet alleen voor ons was, maar ook voor zo veel anderen iets heeft betekend. Nel Meijer-de Bruine Sylvia Jimmy Mariska Winort Kleinkinderen Wolphaartsdijk, juni 2012 Voor uw belangstelling en medeleven tijdens haar ziek zijn, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve vrouw, onze (schoon)moeder en oma Wilhelmina Melse-Vos zeggen wij u hartelijk dank. Het doet ons goed dat zo velen aan ons denken en met ons meeleven. L. Melse Kinderen en kleinkinderen Meliskerke, juni 2012 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn man, onze (schoon)vader en (over)grootvader Hendrik Jan Moeliker betuigen wij u onze oprechte dank. M.G. Moeliker-Hamelink Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, juni 2012 Het heeft ons ontroerd en zeer gesteund, dat zoveel mensen met ons hebben mee geleefd na het zo plotseling overlijden van mijn zeer innig geliefde man, papa van Yardy en Dion, onze zoon, schoon zoon, broer, zwager en oom Willem Christiaan Steketee Erwin We willen iedereen bedanken voor deze hartverwarmende belangstelling. Het doet ons goed te weten dat hij niet alleen voor ons veel heeft betekend, maar ook voor vele anderen. Dat wij de kracht mogen ontvangen om verder te gaan. Adriënne Steketee-Goud Fam. C. Steketee-Boei Fam. J. Goud-Meeuwsen Yerseke, juni 2012 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, de vele kaarten, bloemen en telefoontjes die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Theo van Jole Ditbiedt ons troost en geeft ons kracht om verder te gaan. Luus van Jole van Kampen, kinderen en kleinkinderen Vogelwaarde, juni 2012 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook, tijdens het ziek-zijn en na het over lijden van mijn lieve, zorgzame vrouw en onze moeder Jorien van 't Veer-van Oosten willen wij u hartelijk bedanken. Dit heeft ons erg goed gedaan. Maarten van 't Veer Carolien en Bert Maijo en Jos Heinkenszand, juni 2012 jniteniorliW] In liefdevolle herinnering aan onze schattemeid 10-06-2007 10-06-2012 Manon Het meisje waarvan wij houden loopt naast ons iedere dag niet te zien, niet te horen maar altijd daar nog steeds geliefd nog steeds gemist nog steeds zo dierbaar. W Gerard en Corina Wondergem Rick en Rowin. Zomervakantïerooster: Dr. H.P.C. Gevaert 6/7 t/m 29/7 Dr. M.J. Oortman 11/6 t/m 24/6 Dr. E.R.C. Rijken 9/7 t/m 29/7 Dr. J.J.H.G. Schmeitz 30/7 t/m 19/8 Dr. C.M.H. Schoot 23/7 t/m 14/8 Dr. B.J.M. Schruer 2/7 t/m 22/7 Dr. M. v/d Stoep 30/7 t/m 19/8 Herhalingsrecepten a.u.b. tijdig aanvragen bij uw eigen huisarts tussen 08:00 uur en 10:30 uur. De beste service van Nederland. i umwfim Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg mathMa Hugens Uitvaartzorg steunpunt in een emotionele tijd tel.: 0113 - 217 060 06 - 24650772 www.mflrhildahugensuitva0rtz0rg.net

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 47