zaterdag 9 juni 2012 fT1ensenUrq.nl Stel dat u een engel heeft die van u houdt en om u geeft. Die vamen met u bidt, en naast u op een bankje zit. Een engel waar u alles aan kunt vragen, die probeert ook uw verdriet te dragen. Stel dat een engel bij u is alv u vterven gaat, een engel die u dan ook niet verlaat. Stel..het h echt waar, dan lijkt het leven minder zwaar. Ineke Rozemond. Verlangend naar het einde h zacht en kalm van ono heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Pieternella Levuia Alar in u<je - Hoebeke -Nellte- Oost-en-West Souburg 11 maart 19-10 f Middelburg 8juni 2012 Rinus Marinisse Andre en Elly Marinisse-Parent Gert Jan en Eveline Marinhse-Roozeboom Daphne Riek Marcel Marinisse Kanaalstraat 95, -1588BL Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal gehouden worden op dinsdag 12 juni om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg Na afloop h er gelegenheid de familie te condoleren ui de koffiekamer. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Eindelijk die zo sterk verlangde rust! Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Nellie Marin 'uve-Hoebeke Jan en Elly Hoebeke Gerard en Conny Hoebeke Ineke en Tom van Gemert Neven en Nichten Oost-Souburg8 juni 2012. Rust zacht Nellie Ton en Jopie Elly Ron en Marjolein Ella en Piet Gerry Altijd zichzelf gebleven Johan Pel 19 november 1962 6 juni 2012 Mijn lieve man, onze lieve vader, zoon, broer, schoon zoon, zwager en oom is thuis in alle rust overleden. Wij zullen hem ontzettend missen Paulien Bröcker Jan Judith Jan Pel en Hannie Pel-Meilink Willem Pel en Trix van Ankeren Machteld Pel en Gijs van Ooijen Maria Pel Bregje Pel Henny van Sleen en Louis Schoewert Winnie Bröcker en Hans Meerman Boudewijn Schoewert en Gerdie Snellers Menno Schoewert neven en nichten Amsterdamseweg 236 1182 HM Amstelveen Johan is thuis. Bezoek is mogelijk op zaterdag en zondag van 14.00-16.00 uur. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 13 juni om 12.30 uur in het Transformatorhuis van de Westergasfabriek, Klönneplein 2, Amsterdam. Aansluitend zal om 15.00 uur de bijzetting in het familiegraf plaatsvinden op de begraafplaats Zorgvlied, Amsteldijk 273, Amsterdam. Bloemen kunnen worden bezorgd bij Uitvaartcentrum Bouwens, Startbaan 7, Amstelveen. Voor altijd in ons hart. Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat ten gevolge van een tragisch ongeval, plotseling door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma Jannetje Slotboom-Lamper Janny in de leeftijd van 74 jaar. Yerseke: H. Slotboom Yerseke: Leen en Petra Eindhoven: Johan en Karen en kleinkinderen 8 juni 2012 Dahlialaan 51 4401 GZ Yerseke De rouwdienst wordt D.V. woensdag 13 juni om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan 1 a te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in genoemd gebouw gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Verbijsterd hebben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze buurvrouw Janny Slotboom-Lamper We wensen onze buurman met zijn kinderen en klein kinderen heel veel kracht en sterkte toe. Fam. v.d. Plasse-van Belzen Fam. C. Hollebrandse-Huissen Fam. van Gastel-Kodde Fam. v.d. Jagt-v.d. Kruisweg Gerda Vaes Fam. J. van Paasschen Fam. G. Beneden Fam. W. deMunck Niko Borgesius Herman Kievit Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de Heere toch nog onverwachts uit ons midden wegnam mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Truitje van Paasschen-Ruissen in de leeftijd van 81 jaar. Kruiningen: J.W. van Paasschen Krabbendijke: Jaap van Paasschen (in liefdevolle herinnering) Hannie van Paasschen-van de Vreede Jacco en Mariëlle Janneke en Jan, Naomi Maurice Kruiningen: Connie van den Berge-van Paasschen Henk van den Berge Arno, Julian Jeroen Gerlinde en Francois, Maylin Lennard Yerseke: Ineke van der Jagt-van Paasschen Sjaak van der Jagt Adryan Anouk Kruiningen: Manneke Dek-van Paasschen Marco Dek Melanie Chantal Goes, 7 juni 2012 Zorgcentrum Ter Weel. Correspondentieadres: Henry Dunantstraat 77 4416 CM Kruiningen Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis opgebaard, alwaar zaterdag 9 juni van 16.00 tot 17.00 uur gelegen heid is tot condoleren. De rouwdienst wordt D.V. maandag 11 juni om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hansweertsestraat- weg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in genoemd gebouw gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel Goes, unit 5, voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed onze geliefde schoonzus en tante, mevrouw T. van Paasschen-Ruissen C.C. van Paasschen t D. van Paasschen-Bom t C.H.R. van Paasschen C. van Paasschen-Zeevaart J. Poleij t T. Poleij-van Paasschen t Neven en nichten ICruiningen, 7-6-2012 Met heel veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van mijn zorgzame man, lieve vader en opa Jacob Pieter van de Vijver (Jaap) 3 juni 1922 t 6 juni 2012 Annie van de Vijver-Daniëlse Kees en Kora Versluis Mare Versluis en Corinne van der Heijden Christian Versluis Walstraat 234,4381 GW Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden; maandag 11 juni om 14.30 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de plechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het crematorium. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Familieberichten E-mail J pzcfamilieberichten@wëgenerrnedia.nl Telefoon 088 -013 9999 Internet wwvv.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 46