Cees en Janny Vader (D inenseniinq.nl zaterdag 9 juni 2012 jubilstwj Wegens familie omstandigheden kan de 50-jarige bruiloft van op zaterdag 9 juni NIET doorgaan. Middelburg Familievader OysrJsdsri Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, opa en overgrootvader Johannes Levinus van Cadsand ~Jo~ echtgenoot van Maria Lena Poortvliet 28 mei 1935 17 juni 2012 Rie van Cadsand - Poortvliet Leny en Paul Muller - van Cadsand Tamara en Renzo, Tim Stefan Kees en Conny van Cadsand - Elve Hans van Cadsand Jamie Stuart Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van "Ter Reede", verpleegafdeling Vondellaan voor de liefdevolle verzorging. Van de Spiegelstraat 72 4381 VC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Jo op maandag 11 juni van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Monuta ;i De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag i 12 juni om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man. Dag lieve opa van Cadsand Tamara en Renzo, Tim Stefan Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn zwager en onze oom Jo van Cadsand C. de Priester C.M. de Priester - Poortvliet (in herinnering) Lenie en Karei Ina (in herinnering) en Leen Oost-Souburg, 7 juni 2012 Enige en algemene kennisgeving Verdrietig zijn wij door het overlijden van Pieter Coppoolse "buurman Piet" 12 november 1927 7 juni 2012 Nella en André Boogaard Leni en Wim Dekker Jellie Idzerda Gea en André Kappert Annie en Pieter Sanderse en kinderen We nemen afscheid op maandag 12 juni 2012 van 10.30 tot 11.00 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 te Middelburg, waarna aldaar een korte gedachtenis zal worden gehouden. De begrafenis zal aansluitend om 12.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. A.F.D. Kappert, executeur testamentair Tot onze droefheid is overleden onze neef Pieter Coppoolse in de leeftijd van 84 jaar. Serooskerke, 12 november 1927 Middelburg, 7 juni 2012 namens neven en nichten, J. Bernouw-Coppoolse correspondentieadres: Ghandistraat 30 4336 LD Middelburg Bedroefd, maar dankbaar voor alle goede zorgen en liefde die wij van hem ontvangen hebben, stellen wij u er van in kennis dat door de Heere, na een kortstondig ziekbed, uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa en mijn zoon Jan Machiel Guiljam echtgenoot van Arendje Guiljam-Dijke in de leeftijd van 71 jaar. Sint-Annaland: Hoogerheide: Sint-Annaland: Sint-Annaland: Sint-Annaland: A. Guiljam-Dijke Rianne van Loenhout-Guiljam Jan van Loenhout Leen Guiljam Rianne Guiljam-van der Hoeven Marinde, John, Roos André Guiljam Simone Guiljam-Verhage Naomi, Esther, Melanie Jolande Heijboer-Guiljam Marcel Heijboer Anne Sint-Annaland: J. Guiljam-den Haan 6 juni 2012 Hoenderweg 45 4697 BG Sint-Annaland Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 11 juni van 19.30 tot 20.30 uur in het rouwcentrum, F.M. Boogaardweg 17 te Sint-Annaland. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woensdag 13 juni om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Weststraat 25 te Sint-Annaland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sint-Annaland. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. 1 45 Met bedroefd gevoel, vernam ik, dat is overleden; Pieternella Maria Buijze - van Gilst Moeder Ella zal altijd in mijn herinnering zijn. Ik wens de familie veel sterkte toe met dit verlies. Wies Burgel Er bestaan geen troostende woorden, voor dit grote verlies, Onze oprechte innige deelneming Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het, na een kort ziekbed, overlijden van Lizie van der Hooft Echtgenote van onze collega Jack Collega's AT&T en IBM Terneuzen, 8 juni 2012 Daarom, ziet, Ik zal haar lokken, en zal haar voeren in de woestijn; en Ik zal naar haar hart spreken. Hosea 2 13 Bedroefd om haar heengaan, maar ook dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de Heere tot Zich genomen heeft mijn geliefde zuster en onze zorgzame tante Jozina Hugense Tante Sien Draagster van de Eremedaille in zilver verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. in de leeftijd van 85 jaar. Meliskerke M. Dingemanse-Hugense Corrie en Lou Dekker Piet en Ineke Louws Aamout Louws Thijs en Addie Matthijsse Piet en Francien Matthijsse Hans Matthijsse Adrie en Nel Matthijsse Wim Matthijsse Huib en Hiske Matthijsse Ria en Klaas van de Vlag Wannie en Wim van Dijk Piet en Marja Schouten Agatha Schouten Ina en Frits Swier Piet en Annemarie Hugense. Adrie Hugense Huib Hugense Anja Hugense Onze dank gaat uit naar mevrouw Van Pel en de medewerl<ers van RST voor de liefdevolle verzorging van tante Sien. Domburg, 8 juni 2012 Correspondentieadres M. Dingemanse-Hugense Dorpsstraat 11 4365 AL Meliskerke Er is op dinsdag 12 juni van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. In deze kerk zal ook de rouwdienst gehouden worden op D.V. woensdag 13 juni om 13.15 uur. Aansluitend zal om 14-30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke. Ook na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de kerk. Als wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45