PZC .nl/abonnee Zomerconcerten in Zeeland -|->•€ - PZC m ABONNEE VOORDEEL Abonnees kunnen komende zomer met korting genieten van vier concerten: 2 keer een optreden van de Urker IVlans Formatie en 2 concerten van The Martin Mans band. De concerten worden gegeven in Middelburg en Vlissingen. Twee optredens van de nieuwe Urker Mans Formatie, onder leiding van de ervaren mannenkoordirigent Martin Mans. De Urker zangers bezingen vanouds de zee, de storm, angst en vertrouwen. Echter, Mans put uit een bodemloze hoeveelheid muziek, zoals spirituals en klassieke thema's. Data: - zaterdag 30 juni: Koorkerk (Koorkerkhof) Middelburg, 19.30 uur - zaterdag 1 september: St. Jacobskerk (Oude Markt) Vlissingen, 19.30 uur Toegangsprijs 22,50. Abonnees betalen slechts 15,- .p.p. Kinderen t/m 11 Jaar 5,-. Geniet met korting van concerten Twéé optredens van The Martin Mans Band. Een medley van populair, klassieke muziek wordt afgewisseld door romantische en wereldberoemde melodieën. Door de aangename mix blijft de luisteraar geboeid. Data: - dinsdag 17 juli: St. Jacobskerk (Oude Markt) Vlissingen, 20.00 uur - zaterdag 8 september: Koorkerk^Koorkerkhof) Middelburg, 20.00 uur. Toegangsprijs 15,-. Abonnees betalen slechts 11,- p.p. Kinderen t/m 11 jaar 3,50. Zo profiteren abonnees v Reserveren is aan te bevelen. Dit is mogelijk via www.martinmans.nl of via telefoonnummer 06 25 39 19 03. U kunt de originele, volledig ingevulde bon ook sturen naar: M. Mans Musicus v.o.f., Waardsedijk 48, 3448 HV Woerden. Op de concertavond liggen de kaarten klaar bij de ingang van de kerk, u kunt hier betalen. Voor meer informatie: www.martinmans.nl of www.urkermansformatie.nl of www.themartinmansband.nl Selectie uit Abonneevoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.pzc.nl/abonneevoordeel Bezoek de Fioriade in Venlo! Slechts 59,50 p.p. BON voor zomerconcerten in Zeeland Ik reserveer: entreekaarten voor concert op 30 juni a €15,-p.p.a €5,-(kind. t/m 11 jaar) entreekaarten voor concert op lsept. a €15,-p.p.a €5,-(kind. t/m 11 jaar) entreekaarten voor concert op 17 juli a 11,- p.p. a 3,50 (kind. t/m 11 jaar) entreekaarten voor concert op 8 sept. 11,- p.p.a 3,50 (kind. t/m 11 jaar) Voorlettersvoornaam Naam Om Ov woonplaats Telefoon e-mail 'Alleen originele, volledig ingevulde bonnen worden geaccepteerd. De kaarten liggen op de concertavond vanaf 19.00 uur klaar bij de Ingang van de kerk. kunt hier de kaarten betalen. Maximaal 5 entreebewijzen per bon PZC gaat zorgvuldig om met persoonsggevens. Op alle Informatie die u-aan ons verstrekt Is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op pzc.nl treft u nadere informatie aan. A f www.pzc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen b> Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie, aan. a r Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 Contact Heeft u een vraag over de bezorging van. uw krant, uw abonnement of AbonneeVoordeel? Ga naar www.pzc.nl/aboiniiiiee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 99 10 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20