ALE zeeland i 25 Elektrische 'fluisterkar' rijdt nu ook in Cadzand zaterdag 9 juni 2012 HULST Open trainingsdag bij circus Reinardi Jeugdcircus Reinardi houdt van daag een open trainingsdag. Vanaf half tien kunnen kinderen vanaf zes jaar vrijblijvend komen oefe nen en hun kunsten vertonen. Het circus kampt met een dalend aan tal leden en probeert zo nieuwe 'ar tiesten' warm te maken voor deel name. KOEWACHT Schutters strijden om kampioenschappen Acht kwartetten en zes individuele schutters strijden morgen, zondag, op het schuttersterrein in Koe wacht om de titels handboogschie- ten staande wip voor de kampioen schappen van de Zeeuws-Vlaamse bond. De deelnemers plaatsten zich na diverse voorrondes. CADZAND-BAD - In het naburige Knokke zijn de elektrische golfkar retjes al behoorlijk ingeburgerd. Vanaf vandaag, zaterdag, zijn ook in Cadzand-Bad 'fluisterkarren' te huur. Het elektrische open autootje mag van de Rijksdienst voor het Weg verkeer op de openbare weg rond rijden, zodat niets het gebruik van de producten van Park 8c Drive in de weg staat. Het autootje heeft een maximumsnelheid van 35 kilo meter per uur. Met een volle accu kan het karre tje ook zo'n 35 kilometer vooruit. Bij bijvoorbeeld een horecagelegen heid kan de accu tussentijds wor den opgeladen. Mochten mensen de grens over willen dan kunnen ze in Knokke ook de lege accu inle veren en op een nieuwe terugrij den, werft Park 8c Drive. Het Knokse bedrijf laat de karre tjes in onderdelen (chassis, op bouw en accessoires) uit Amerika komen. Een bedrijf in Eede assem bleert de autootjes vervolgens. De Electric Move Shop, verhuurder van de autootjes, bivakkeert in Cadzand aan Boulevard de Wielin gen 78-80. Het bedrijfje hoopt de elektrische karretjes aan dagjes mensen en toeristen die een week of langer blijven, te verhuren. De karretjes zijn ook te koop. LAMSWAARDE Jaarlijks dorpsfeest kleurt helemaal oranje Het dorpsfeest in Lamswaarde kleurt vandaag en morgen oranje. Het festijn begint vanmiddag in de oranje feesttent op het Waike van Babs met een dorpsmaaltijd. Direct erna wordt op een groot scherm naar het voetbal gekeken. Daarna is het feest. Net als zondagmiddag trouwens: vermaak voor iedereen. OOSTBURG Dansante Vorming houdt een open dag Welzijn West-Zeeuws-Vlaanderen houdt vandaag van 10.00 tot 14.45 uur in Den Hoekzak een open dag van Dansante Vorming. Dansleer- lingen geven demonstraties. Boven dien wordt werk getoond van leer lingen van het Kinderatelier van de afdeling Kunsteducatie. De open dag is de afsluiting van het seizoen KLOOSTERZANDE Swim for Freedom met demonstraties Onder het motto Swim for Freedom wordt vandaag in zwem bad de Honte in Kloosterzande een zwemfestijn gehouden. Het begint om 10.00 uur met een korte de monstratie reddend zwemmen. Daarna kan op tal van afstanden worden gezwommen. De op brengst gaat naar Childcry.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 109