lot 50% KORTING 221 zeeland Grenzen FZC Kauterse feesten Faillissement van skipiste Snowbase in Terneuzen laat ook reageerders niet koud almanak Richtinggevoel Homeij StandBy lamp vrijdag 8 juni 2012 msmsawssm Kleine Markt 3,4381 EJ Vlissingen tel. 0118-41 31 66 NIEUW-NAMEN - Nieuw-Namen staat dit weekeinde in het teken van de Kanterse Feesten. Die be ginnen zaterdag met een zeskamp, waarna op groot scherm Neder- land-Denemarken wordt uitgezon den. Een dag later begint om 9 uur een braderie en rommelmarkt, 's Middags treden dweilband Meer- donlc en het duo Patris en Jo op. Voor de kinderen zijn er spelletjes. doöf Raymond de Frel Het lag natuurlijk voor de hand, maar u maak te zich deze week het drukst op onze websi te over het faillissement van ski piste Snowbase in Terneuzen. Dat de sluiting eigenlijk bijna nie mand koud laat, is het gevolg van een opeenstapeling van gebeurte nissen. De reageerders maken zich behoorlijk druk over het nieuws van de sluiting. Het al ja ren voortslepende gedoe over de invulling van winkelruimtes on der de skihelling en de beslagleg ging op de hal door het Openbaar Ministerie vanwege de veronder stelde financiële relatie tussen voormalig eigenaar Meddy Wil- lemsen van coffeeshop Check point en de skipiste zijn daar de bet aan. Vooral die zaken zorgen ervoor dat de piste met regelmaat onder werp van gesprek is. En, in de marge maar wel net zo spraakmakend, een uitzending van het RTL4-programma Knallen in de horeca deed het imago van het horecagedeelte van Snowbase ook geen goed. Hoewel het pro gramma de insteek heeft om res taurants een broodnodige oppep per te geven, bleven bij velen voor al de beelden van de slechte bedie ning op het netvlies gebrand. Het zorgt er allemaal voor dat er, mis schien wel te weinig, wordt ge sproken over een mooie, allesbe halve doorsneevoorziening in Ter- neuzen met aantrekkingskracht tot ver buiten de regio. Op onze website regent het steun betuigingen aan de vijftig perso neelsleden én onvermijdelijke woordgrapjes. 'Hoezo Snowbase, het heet toch Blowbase', hangt 'Hansv' de lolbroek uit Ook 'ber ry' legt een link met wiet. 'Maak er een grote coffeeshop van. Is de binnenstad ook verlost van de el lende', zegt hij, waarbij hij uit het oog verliest dat veel binnenstadbe- Hij is van het type dat satellietnavi- gatie in de auto rekent tot de beste uitvindingen van de eeuw, maar er zelfs mét dat hulpmiddel nog in slaagt te verdwalen. Vooralsnog ver liep het uitstapje naar Paleis het Loo echter zonder problemen. De ingang van het paleis was snel gevonden en hij stiefelde gewapend met platte grond samen met zijn vriendin naar Leerlingen van derde klassen van het Oostburgse Zwin College dachten donderdag na over de vraag: Wat zijn jouw grenzen? Ze volgden een theaterstuk, een workshop en ze discussieerden over onder meer pesten, het gebruik van sociale media en alcoholgebruik. woners juist grote voorstanders zijn van een coffeeshop in het cen trum. 'Gek hè' richt zijn pijlen op de Belgische eigenaar van de pis te, Olivier Beherman. 'Er zal wel een Behereput opengaanZal wel een trucje achter zitten, waar wij het fijne niet van te weten ko men.' Dat zou kunnen, al lichtte Beher man donderdag in de papieren editie wel een tipje van de sluier op. Hij is in gesprek met een nieu we exploitant. En begin mei ver klaarde hij in de PZC al dat hij de drie werkmaatschappijen van Snowbase wilde samenvoegen. 'Daan' concludeert dan ook dat 'er wel een herstart zal komen'. Rea- geerder 'Realist' doet zijn naam geen eer aan. 'Ik citeer de PZC: de werkmaatschappij Snowbase Faci liteiten bleef buiten het faillisse ment Conclusie: alleen het hore cagedeelte gaat (voorlopig) dicht, dus niet de slahal'. 'Beter lezen' tikt 'Realist' op de vingers. 'En hoe gaan ze die ski hal draaien zonder de holding 'personeel'? Gewoon de thermo staat omlaag draaien? Zowel de holding 'Personeel' als 'Horeca' is de nek omgedraaid. Dus alleen het pand is er nog. Meer niet' 'Marcel' vermoedt opzet 'De doos van Pandora is pas geopend, en truqes worden van stal gehaald om daarna weer met een schone lei te beginnen. Alleen weer jam mer voor het personeel, dat weer opnieuw moet beginnen. Het zal niet lang leeg staan. Dan weet je dat het faillissement met voorbe dachte rade is gegaan. Sterkte voor diegene. En succes voor de volgende'. Reageer ook op artikelen op de website van de PZC. Post uw bijdrage on deraan een bericht. Vimbainashe Zimuto heeft moeite om de verlegen, 'stijve' jeugd in beweging te krijgen. foto Mark Neelemans Tip? redactie@pzc.nl binnen, klaar om historisch erfgoed op te snuiven. Bij de eerste deur al werd hij tegengehouden door een sup poost die in de tegenovergestelde rich ting wees. „U moet daar beginnen. En uiteindelijk komt 99,9 procent dan hiér bij de uitgang weer uit." De Zierikzeeënaar toonde zelfkennis. „Het zou zomaar kunnen dat ik die o,i procent ben." De oplaadbare multiwerklamp Deze handige multifunctionele werklamp met instelbare lichthoek kan staan of hangen via een ophangbeugel of magneet en schijnt altijd op de juiste plek. Maar liefst 21 LED's zorgen voor een heldere lichtbundel en de extra spotlight maakt nauwkeurig werken mogelijk. Inclusief oplaadbare Li-ion accu, 220V adapter en 12V auto-adapter. Adviesprijs 49,95 Lezersprijs 39,95* •Exclusief verzendkosten pzc.nl/webwinkel categorie diversen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 74