2 wonen ITALIAANSE EXTRA HOGE KORTINGEN! vrijdag 8 juni 2012 Eerste sleutel eengezinswoning 'Alliance' in Vlissingen overhandigd l'Escaut woon- service uit Vlis singen heeft af gelopen maan dag de eerste sleutel overhan digd aan de be woners van één van de eenge zinswoningen van wooncomplex 'Alliance' in Vlis singen. De gelukkigen waren Anca de Bree en haar vriend. De eengezinswoningen worden de komende weken opgeleverd aan hun toekomstige bewoners. Alle eengezinswoningen hebben een zon neboiler. Naast de 24 eengezinswo ningen, zijn er in het complex ook 16 appartemen ten. Deze bewo ners krijgen van af medio juli hun sleutel. Alle woningen zijn inmiddels ver huurd. Alliance ligt in de wijk Nieuw Bonedijke in Vlissingen, die een wa re metamorfose ondergaat. l'Escaut woonservice heeft in samen werking met de gemeente Vlissin gen veel geïnvesteerd in de wijk. In de wijk is het afgelopen jaar on der meer het nieuwbouwproject Ini- cio opgeleverd met 42 woningen in de koop- en huursector. IN STYLE DESIGNKEUKENS WWW.LIVINSTYLE.NU MIDDELBURG s^ssisssssmimBstmszsssssa^^sisammm^Jsmsw^smmmisssm^mssgemss^tss^ssssst Gratis zonnepanelen - inclusief montage - tijdens de AM Summer Sale Gebieds- en vastgoedontwikkelaar AM Zeeland houdt tot en met 1 sep tember een Summersale actie. Ko pers die tijdens deze periode een woning kopen, krijgen zes zonnepa nelen gratis. Ook de montage neemt AM voor haar rekening. De actie geldt voor alle projecten van AM Zeeland, zoals bijvoorbeeld de projecten Mortiere in Middel burg en Othene in Temeuzen. AM ontwikkelt in Zeeland op diver se locaties nieuwe woningen. Investeren in duurzaamheid hoort daarbij, vindt de ontwikkelaar. Directeur van Driessche zegt dat hij met deze actie kopers de kans wil bieden een bijdrage te leveren aan een duurzaam Zeeland. „Bovendien profiteren de kopers met deze zon nepanelen direct van een lagere energierekening." Nieuwbouwwoningen zijn duurza mer, omdat ze het milieu minder be lasten en minder C02 uitstoten. Dat is onder meer te danken aan de goe de isolatie en aan het gebruik van duurzame technieken. .met de doordachte Honda tuinmachines bijvoorbeeld zaï^é'GÓn&irUGtic. Ziilnicf en' minder u 'ycWuitend ..iny vergelijking' f-A'. niet een 2-;akt motor.- -«ato- S Gortw.v: C wwxv.6pnda.nl' Tramper fZ-e&i 's-Gravenpolder Baarlandsezandweg 1 4431 NJ 10113 - 3114 51 Aagtekerke Pekelingseweg 8 4363 RB 10118 - 58 16 18 Vier bewoners van Het Hof: Sylvia de Roo (50), Lianne Wattel (55), Amanda Dekkers (26) en Sanne Versluis (25). foto's Ruben Oreel Het Hof, woonvorm van Stichting Philadelphia Het Hof is een woonvorm van stichting Philadelphia in Middelburg. Er staan vijftien appartementen, met in het midden een steunpunt van waaruit begelei ding wordt geboden aan de verstandelijk gehandicapte bewoners. Er wonen zes mannen en negen vrouwen. De jongste is 23, de oudste 56. De begelei ding ondersteunt de bewoners bij dagelijkse taken als het huishouden en de financiën, maar biedt ook psychische en sociale ondersteuning. De begelei ders staan pok de bewoners in Piet Hein bij, een woonvorm van Philadelphia iets verderop in de Stromenwijk in Middelburg. Het Hof bestaat dit jaar vijf jaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 46