Cees en Janny Vader OysrJsilsn Albertus Theodorus Boon 40 vrijdag 8 juni 2012 CU IIl9nsenlinq.nl Wegens familie omstandigheden kan de 50-jarige bruiloft van A op zaterdag 9 juni NIET doorgaan. Middelburg Familie Vader Na een kortstondig ziekbed is overleden mijn lieve, zorgzame man ~Ab~ Curasao (NA), 21 december 1927 t Edegem (B), 31 mei 2012 Wil Boon - van Strien Correspondentieadres: Park Beukenhof 24 4421 BV Kapelle Overeenkomstig de wens van Ab heeft de crematie op donderdag 7 juni in besloten kring plaatsgevonden. Na een geduldig gedragen lijden, is in de hope des eeuwigen Levens, door de Heere uit ons midden weggenomen onze lieve, zorgzame vader en opa Lieven van Iwaarden Sinds 10 oktober 2011 weduwnaar van Cornelia Elisabeth van Iwaarden-Loof in de leeftijd van 8$ jaar. Sterke de Heere ons in dit grote verdriet. Terneuzen: Bob Sparreboom Weduwnaar van Janny Sparreboom-van Iwaarden Woudenberg: Peter en Hermien van Iwaarden-Arends Terneuzen: Kees en Karien van Iwaarden-Hangoor Lunteren: Corry van Iwaarden Hoek: Anke en Lein Dieleman-van Iwaarden Hoek: Arend en Corien van Iwaarden-Aleman Klein- en achterkleinkinderen We zijn hetpersoneel van Zorgcentrum Vremdieke dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Hoek, 7 juni 2012 Correspondentieadres: Irisstraat 47 4542 EC Hoek. Onze vader en opa is opgebaard in zijn woning, Irisstraat 40a. Daar is gelegenheid om afscheid te nemen op D.V. zaterdag 9 juni van 16.15 uur tot 17.15 uur. De rouwdienst, waarin zal voorgaan ds. J.A. Weststrate, zal gehouden worden op D.V. maandag 11 juni om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28 te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemd kerkgebouw. Degenen die door omstandigheden geen rouwkaart hebben ontvangen worden verzocht om deze' kennisgeving als zodanig te zien. Geen bloemen Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Pieternella Maria Buijze-van Gilst weduwe van Pieter Buijze in de leeftijd van 88 jaar. Niek Hans Ko en Gilda Agnes en Michael. Owen JU Anke in herinnering Wij willen het verzorgend personeel van SVRZ lokatie 'Koriander' te Heinkenszand hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. 6 juni 2012 Correspondentieadres: Polderweg 27,4444 NA 's-Heer Abtskerke De rouwdienst wordt gehouden dinsdag 12 juni om 10.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de rouwdienst is er van 9.45 tot 10.15 uur in het rouwcentrum gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wanneer u geen rouw brief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Op zijn favoriete visstek is totaal onverwacht van ons heengegaan onze pa en opa Edegard van Pottelberghe weduwnaar van Annie Geerinckx Zuiddorpe, 6-12-1934 t Zuiddorpe, 2-6-2012 Marie-Jeanne en Erwin Vay Vego Vinni Frank en Petra Laura Sanne Correspondentieadres: St. Janstraat 10 4574 NP Zuiddorpe De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Zomaar ineens uit ons leven verdwenen Edegard van Pottelberghe sinds 10 juli 2011 weduwnaar van Ria Vermandei Zuiddorpe Marnix en Brigitte Nathalie, Jennifer, Cynthia, Lynn Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze oud-hoofdman van Schuttersgilde 'St. Sebastiaan' te Zuiddorpe Edegard van Pottelberghe We beseffen dat hij heel veel heeft betekend voor ons gilde. We wensen de familie sterkte toe. Bestuur St. Sebastiaan Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze neef Jan Vader Wij wensen onze broer en schoonzus en verdere familie veel sterkte met dit erlies. Betsie Bram Andrie en Annie Adrie Nel en lou Sjaan Neven en nichten Middelburg, 8 juni 2012 ÊSS: llijl WÈ Het oprechte mee-leven tijdens de ziekte en de warme aandacht na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Jacomina Sara Goeman-Koekkoek Mien is ons tot grote steun geweest. Het zal ons gemis niet kleiner maken, wel helpt het ons met de verwerking van ons verdriet. Wij willen eenieder daarvoor hartelijk danken, inzonder heid het personeel van het ADRZ te Vlissingen. A. Goeman Kinderen en kleinkinderen Yerseke, juni 2012 Zo'n unieke vrouw, moeder en oma zo geliefd, zo voelbaar, nu alleen de wamte herinnering.... Het is ons niet mogelijk iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven in de vorm van kaarten, brieven en bezoeken tijdens ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Co Padmos-Gilden Uw medeleven heeft ons zeer gesteund en doet ons beseffen dat zij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. C. Padmos kinderen en kleinkinderen Bruinisse, juni 2012 De warme belangstelling en de vele blijken van vriendschap en medeleven die wij mochten on tvangen na het overlijden van onze moeder en oma Maatje Pieternella Roskam-bij de Vaate heeft ons goed gedaan. Het was overweldigend om te mogen ervaren dat zovelen met ons meeleefden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Kerkwerve, juni 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40