al 30 jaar marktleider in kwaliteit! Savok Beach Schellach Loop Hogazon.nl vrijdag 8 juni 2012 VRIJDAG 8, ZATERDAG 9 Et 'Het zijn allemaal topsporters en zij snappen het dus allemaal best snel. Maar er is een verschil tussen iets snappen en iets in de praktijk brengen als de nood hoog is' Tonny Mulder ZONDAG 10 JUNI Kijk voor de volledige agenda op www.pzc.nl/sportagenda De sportredactie van de PZC geeft elke week tips over belangrijke of bijzondere evenementen in de regio. Tips voor de rubriek Hotspo(r)ts kunt u mailen naar sport@pzc.nl Het Keizer Karelplein in het centrum van Sas van Gent vormt drie dagen het decor van Savok Beach. Dit beachvolleybaltoernooi wordt voor de vijftiende keer gehouden. De organisatie is in handen van volleybalvereniging Savok. Vrijdag gaat de jeugd tot en met zeventien jaar van start. Zij spelen van 19.00 tot en met 22.00 uur. Zaterdag zijn vanaf 9.30 uur de recreanten aan de beurt. Hun toernooi is rond 17.00 uur klaar. Om 20.00 uur begint de traditionele beach- party. Zondag komen de competitiespelers en' -speelsters uit Zeeland, Brabant en Vlaanderen in actie. Ook zij zijn rond 17.00 klaar. Zowel op zaterdag als zondag doet het maximale aantal van 28 teams mee. Jelle van Gorkom rijdt met zijn crossfiets tegen de mat op en klapt gecontroleerd over zijn stuur. Tonny Mulder 1/ 1 nn I IvAnrlill/a staat klaar om de BMX'er in zijn rolbeweging te begeleiden. foto Roeland van Vliet wfsfiS fc0€öUwwS€s iCniliilS lil IJ&ülKlIJKftf VRIJDAG 8 JUNI dat hij wat drammerig overkomt. Mulder, de huidige eigenaar van Sportschool Geelhoed, slaagde er in 2011 wel in om sportbonden en thousiast te maken. De wielren- unie was het meest slagvaardig en vroeg Mulder en Geelhoed een pi lot-project op te starten. Als de val- trainingen aanslaan, komt er moge lijk een vervolg. In de pilot zitten niet alleen trai ningen voor topsporters, zoals de fietscrossers. De mannen van Sportschool Geelhoed gaan ook aan de slag met toerfietsers en wie- Iertrainers. „We hebben niet het idee alle valpartijen te voor komen", zei Thorwald Veneberg, de technisch directeur van de KNWU, „maar we kunnen in dit project wel kijken of we iets aan de blessures kunnen doen. Het zou mooi zijn als we het aantal kun nen terugdringen." Dat is ook de gedachte van Mul der, die hoopt dat er na de KNWU meer schapen over de dam gaan. De Methode Geelhoed kan volgens hem ook bij tal van andere sporten of op andere terreinen waardevol zijn. „De mensen worden steeds dikker en zijn steeds minder be- weeglijk. Als ze vallen, levert dat steeds meer schade op, omdat ze niet weten hoe ze moeten vallen. Dit soort trainingen helpt dan echt." En van het feit dat ze helpen is Geelhoed het levende bewijs. Hij is weliswaar 'bejaard', maar kan nog alles. Hij deed op Papendal tal van oefeningen zelf voor. Jammer voor Geelhoed was dat hij na afloop door één van de aanwezi gen werd gezien als 'het oude knechtje van Mulder'. Die opmer king deed weinig eer aan de beden ker van het lespakket. De Nadorstloop in Middelburg is ter ziele. Daar voor in de plaats is de Schellach Loop gekomen. Start en finish zijn bij Kaasboerderij Schellach aan de Prooijenseweg in Middelburg. De lopers en loopsters worden om 19.30 uur weggescho ten. De deelnemers kunnen kiezen uit een loop over vier, acht en twaalf kilometer. Het parkoers heeft een lengte van vier kilometer en voert on der anderen over de Brigdamseweg en de Prooijenseweg. De maximale afstand van twaalf kilometer kan ook in estafetteverband worden gelopen. Meer informatie over de Schellach Loop is te vinden op www.dynami- ca-sport.nl of www.atletiekzeeland.nl. Het is alweer enige jaren geleden dat het wieier- comité van IJzendijke een wedstrijd onder auspi ciën van de KNWU organiseerde. Nu er echter enkele jeugdige renners uit het dorp uitkomen bij de nieuwelingen en junioren, is besloten om voor deze categorieën een wedstrijd te organise ren. Zondag komen zij in actie in 'Petit Paris'. De plaatselijke favorieten Korneel Bogaert en Alain de Smit moeten het samen met zo'n twintig an dere renners uitvechten bij de nieuwelingen, ter wijl Ivan Dellaert, eveneens afkomstig uit het dorp, bij de junioren rijdt. In deze categorie zijn er iets meer dan dertig inschrijvingen, waarbij zo ongeveer iedere Zeeuwse renner van de partij is. De nieuwelingen star ten om 14.30 uur, de junioren om 16.00 uur. KOZIJNEN «ZONWERING «DAKKAPELLEN 41 84 77 info@hogazon.nl www.hogazon.nl President Rooseveltlaan 735 4383 NG Vlissingen I T 0113 - 56 40 04 Bezoek nu onze showroom of bel voor een offerte.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 37