Marinus Izaak de Leijser jfifenoriiufj (Hensenlinq.nl donderdag 7 juni 2012 ih'eberichten I 41 Philippine Remi en Ingrid Maurits f Gwendolien Esmeralda en Benjamin Kristof Na een gezond en heel lang leven, 95 jaren, mij op deze aarde gegeven ben ik aan het einde van mijn kracht zacht ingeslapen in de nacht. Heel bedroefd omdat wij haar nu moeten missen, maar dankbaar omdat zij in haar slaap en zonder lijden is heengegaan, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Maria Gelderland sinds 1974 weduwe van Maurice Jesoirens in de leeftijd van 95 jaar. Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onver wacht van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Elza Virgina Vers traeten-de Vree Els weduwe van Augustinus Verstraeten Zij overleed in de leeftijd van 84 jaar. We zijn dankbaar dat haar veel pijn en een lange lijdensweg bespaard zijn gebleven. Heikant: Eugène en Marjan Veronique en Sander Marcella Vogelwaarde: Piet en Gerda Erik en Jojanneke Bart 51 mei 2012 Blaauwe Hofke 32, Hulst Correspondentieadres: Cambronsestraat 5,4581 RT Vogelwaarde De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonbroer, wij zullen Rïno missen. Rino Pecoraro man van onze zus en schoonzus Betsy Meertens. Wij wensen Betsy en de familie Pecoraro veel sterkte met dit verlies. Jan Dime Jaap Corrie Ko Rina t Janny Rob Sary Jan Leuny Wies Henk Helmie Els Trudy Piet Angela Terneuzen, 5 juni 2012 Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. AxelDolf. en Ria Anouk Pascal Zuiddorpe Gerard en Ingrid Geert Irigê Gilles Zuiddorpe, 6 juni 2012 Correspondentieadres: Posthoornweg 3, 4553 NG Philippine De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 9 juni om 10.30 uur in de R.K. Kerk 'Heilige Maria Hemelvaart', Dorpsplein 1 te Zuiddorpe. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren in de kerk. Speciale dank gaat uit naar het personeel van de Blaauwe Hoeve, afd. revalidatie. Toen God zag dat de weg te lang de berg te hoog en 't ademen te zwaar werd legde Hij zijn arm om me heen en zei: het is goed zo j Moegestreden is in haar Heer ontslapen, onze lieve zus, j schoonzus en tante Anna Boeij e weduwe van Pieter Dees in de leeftijd van 76 jaar. Axel: C. van Asperen-Boeije Biervliet: R. Boeije E. Boeije - Karreman Grijpskerke: J.A. Boeije J. Boeije - van Dixhoom Neven en nichten Familie Dees i Hoek, 5 juni 2012 Vremdieke, Irisstraat 30 Corr.adres: Boterzandestraat 1 4521 AS Biervliet De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op dinsdag 12 juni om 14.00 uur in verzorgingshuis "Vremdieke", Irisstraat 30 in Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats in j Biervliet. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren j in "Vremdieke". Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. weduwnaar van Lijna Maria Uijl *26 april 1919 t 5 juni 2012 Rinus de Leijser t Leen de Leijser t Marco en Gerry Stephanie, Charlotte, Nadia Jaco en Bianca Priscilla, Kirsten Franny en Michel Mabel Jaap de Leijser t Wanda correspondentieadres: Oude Vaart 146, 4537 CC Terneuzen. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 11 juni om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'de Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna de begrafenis volgt op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te ontmoeten in de koffiekamer van voornoemd uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het personeel van de 'Zoutvliet' en 'Ter Schorre', unit R17, voor hun inzet en goede zorg. Bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere plotseling uit ons midden is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Marie Vleugel-Blok weduwe van Jacobus Vleugel in de leeftijd van 83 jaar. Krabbendijke, 5 juni 2012 Bedroefd delen wij u mee dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve en zorgzame nicht Pleuntje van Dijke-Fieret in de leeftijd van 69 jaar. Oostburg: Hannie en Sarien Fieret Krabbendijke: Albert en Corrie Fieret-Roeland Nederhemert: Anne en Wim Dekker-Fieret Oostburg, 3 juni 201.2 Het zal nooit meer zijn zoals het was. Het heeft ons ontroerd en gesteund dat zoveel mensen met ons hebben meegeleefd na het plotseling overlijden van mijn allerliefste vrouw, onze ma en oma Jo Willemstein-van Maasdam Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, de vele kaarten, persoonlijke brieven en berichten, de bloemen en de telefoontjes. Goes, juni 2012 J. Willemstein, kinderen en kleinkinderen Etienne Kreemers Geen kind is zo aanwezig, dan 't kind dat wordt gemist Verzonken in gedachten. Overspoeld door heimwee en gemis. Zoveel woorden, maar niet één die kan vertellen hoe ondragelijk dit vaak is. Maar denkend aan jou, is ons hart gevuld met zoveel mooie en warme herinneringen. Wij koesteren dit en dragen het mee op onze levensweg. Etienne, weet dat wij en vele met ons jou nimmer vergeten en dat onze liefde voor jou onvoorwaardelijk is. 28-10-1980 7-6-1998 Marian Wim, Raoul Marleen In liefdevolle herinnering Deborah 7 juni 2002 7 juni 2012 Na al die tijd De pijn, de liefde Die overblijft Freddy, Marleen, Doménique Willen diegenen die geen kaart hebben ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Kruiningen: J. Blok J. Blok-de Jongh Krabbendijke: B. Blok C. Blok-Sinke Krabbendijke: C. van de Velde-Blok A.J. van de Velde (in herinnering)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 41