40 I familieberichten donderdag 7 juni 2012 O (Ilensenlinq.nl Liefste Ik zoek een woord Een heel nieuw woord Een woord dat niemand kent Ik zoek een woord Dat zeggen wil Dat jij voor ons de allerliefste bent Met veel verdriet in ons hart en met diep respect voor wie hij was, hebben we te vroeg afscheid moeten nemen van mijn grote liefde, mijn man en mijn maatje en onze onvergetelijke papa, opa en opapa Robert V.V. Casetta 17 november 1935 - Middelburg - 6 juni 2012 Johanna Casetta-Boogaard Eddy (in dierbare herinnering) Marciano Rénata en Aat Dyrena Mayke en René, Stijn, LarsLieke Hester en Martin, Maarten, Jeroen Alma en Jan Armando en Kirsten Roxana en Michael, Zani, QP Lenette en Raymond, Nerena Annemieke en Eric Hans en Lies, Sof ie Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom/Hof Klarenbeek voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: J.K. Casetta-Boogaard Hof Klarenbeek Gerbrandylaan 8c 4333 BJ Middelburg Wij willen als gezin deze dagen in alle rust met onze allerliefste doorbrengen. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 11 juni om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. - Geen bezoek aan huis - Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Liefste Papa, Altijd in ons hart. Eddy Rénata, Alina Voor altijd onze liefste opa De dierbare herinneringen dragen wij met ons mee. Marciano, Armando, Dyrena, Roxana Lieve Opa, Het gevecht was oneerlijk. Wat blijft zijn mooie herinneringen. Voor altijd in ons hart. Hans, Lies en Sofie We zijn verdrietig door het overlijden van onze beste zwager Robert Casetta K. Doene-Boogaard R. Boogaard J. Boogaard-van Peene Siets van Vaardegem-Boogaard Neven en nichten Westkapelle Overleden mijn lieve broer, zwager en oom Robert Casetta Verstomd is nu je stem en stilte zal er zijn Geen plaats meer tussen ons maar ook geen zorg en pijn Jij maakte deel uit van het geheel uniek en vol herkenbaarheid De schakel is verbroken de lege plaats een feit Verdriet vermengd met dankbaarheid want... jij hoorde er zo bij. Wij wensen vrouw, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Vlissingen: Bernard en Ria Angelina en Henk, Natasja Claudia en Frans, Bodi en Senna Dankbaar voor alle jaren die we met haar mochten delen, haar liefde, zorg en betrokkenheid, geven wij u kennis dat de Heere in haar slaap tot Zich heeft genomen, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en "ouwe" oma Janna Dina van Oeveren sinds 19 februari 2003 weduwe van Johannes Glerum in de gezegende leeftijd van 98 jaar. N.C.M. van de Velde-Glerum D.J. van de Velde Job en Andrea fochem, Matthijs, Thomas Rick en Martine Annick Elin Jantine en Jens Fabias H.L. Glerum H. GÏerum-Geluk Hanne en Lonneke Jan Jaap Jannemarij en Christoffer Tholen, 3 juni 2012 Correspondentieadres: Fam. van de Velde-Glerum, Molenvlietsestraat 30, 4691 BW Tholen De afscheidsdienst wordt gehouden D.V vrijdag 8 juni om 13.30 uur in het uitvaartcentrum, Prins Bemhardstraat 2 te Tholen. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is in het uitvaartcentrum gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Geen bloemen als je verdrietig bent kijk dan opnieuw in je hart en zie dat je huilt om wat je blij maakte Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij ons heeft gegeven, nemen wij afscheid van onze zorgzame mama en lieve oma Maria Amanda Judith Plasschaert sinds 15-9-1964 weduwe van Emericus Leonardus van Campen *29-8-1921 f 6-6-2012 Velp: Fer van Campen en Heleen Martens Julia en Gwilym, Victor Heilig Landstichting: Lies van Campen en Gerard Mangnus Astrid, Wart, Josje Nijmegen: Peter van Campen en Anneloes van Brussel Jolien en Koos, Lennart Graauw: Guido van Campen en Marianne Brooijmans Agnes, Maaike, Sanne Zeist: Marlou van Campen en Hans Gispen Anna, Willem, Elze Correspondentieadres: Josuelaan 8,6564 BE Heilig Landstichting De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op zaterdag 9 juni om 11:00 uur in de H. Maria Hemelvaartkerk te Graauw. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Graauw. Vrijdag 8 juni is er van 19:00-19:30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in familiekamer 1Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Met veel verdriet in ons hart nemen wij afscheid van onze oudste zoon, broer en oom Jan Abraham Vader - Jan Middelburg, 12 februari 1958 Middelburg, 2juni 2012 Middelburg: Voorburg: Zoutelande: Middelburg: Middelburg: Middelburg: Zeewolde: J. Vader E. Vader-Geschiere Anneke en Dick t Sven, Daniel, Dymph Peter en Joke Koen, Anne, Luuk Ella Reinco André en Pinky Julian, "s? Hoofddorp: Jacqueline en Theo Yvette, Manouk, Elise Correspondentieadres Fam. J. Vader Veersesingel 254 4332 TH Middelburg Zaterdag 9 juni om 12.00 uur willen wij samen met u Jan herdenken in de aula van de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geen bezoek aan huis. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oudste neef Jan Vader Wij wensen onze zus en zwager en verdere familie sterkte. Koos Krijn en Koos Jo en Ko Anna en IJsbrand Fina en Piet Suus Corrie en Bram Lena en Adri nichten en neven Als je tijdens het leven liefde en warmte hebt gegeven. Als je in tijden van pijn en verdriet toch naar de zonzij ziet. Als je zo 'n voorbeeld hebt gegeven dan was het niet voor niets, het leven. Heel verdrietig, maar vol goede herinneringen hebben wij onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve ma, oma en kleine oma Angela Maria Josephina de Kind-van Dorsselaer Zus weduwe van Alphonsus Maria de Kind Zij overleed in de leeftijd van 79 jaar. Hulst: Ronald en Saskia de Kind-Peersman Hulst: Christan de Kind-Kramers t Hulst: Esther de Kind Emin St. Jansteen: Mandy en Peter de Bot-de Kind Tijn, V Familie van Dorsselaer Familie de Kind Familie Cerpentier Familie Janse 5 juni 2012 Schoolstraat 26b, Heikant Correspondentieadres: Carmelweg 19,4561 XE Hulst U kunt afscheid van ma nemen bij haar thuis op zaterdag 9 en zondag 10 juni van 16.00 tot 17.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 11 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Theresia te Heikant, gevolgd door de begrafenis op de r.k. begraaf plaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in gemeenschaps-centrum '"t Heike", Julianastraat 3 te Heikant.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40