Win je eige EK-stad' zeeland33 Weer twee Bevelandse bouwbedrijven failliet Verhulst wint wedstrijd Gratis Samsung Galaxy ACE Bestel snel op www.vodafone.nl/pzc vodafone Speciale aanbieding voor PZC lezers SONY Lw.v. ISOOr op een abonnement én een Samsung Galaxy ACE t.w.v. 299,- gratis! Vodafone Voordeel Web Voor vragen en meer informatie bel 0900-0603 «^/gesprek) woensdag 6 juni 2012 door Claudia Sondervan KAMPERLAND - De malaise in de bouwsector heeft: opnieuw twee slachtoffers geëist: Metselbedrijf De Kam BV in Kamperland en aannemingsbedrijf De Bourgraaf in Goes. In totaal zijn door deze faillissementen nog eens zeven tien bouwvakkers zonder werk ko men te zitten. Metsel- en Bouwbedrijf De Kam had tot het uitspreken van het fail lissement op 15 mei twaalf men sen in dienst. Hen is ontslag aange zegd. „Het ligt puur aan de proble men in de bouwsector. Er zijn te weinig opdrachten. Het' bedrijf GOES - Burgemeester René Ver- gemeester' van René Verhulst ge- hulst van Goes heeft de schrijfwed- kozen als beste essay. Het twee pa- strijd van het VNG Magazine ge-' gina's tellende verhaal gaat over de werd vooral ingeschakeld door an dere aannemers in onderaanne ming, maar de opdrachten zijn schaars bij iedereen", zegt curator Jeroen de Waard. Een doorstart ziet hij niet als mogelijkheid. „De marges waarmee verdiend wordt, zijn al zo lang te klein." Doorstarten is wel gelukt met aan- nemerij Otte in Nieuwdorp, die in maart failliet werd verklaard, zegt curator Folkert Hiemstra van Van Boven Advocaten in Middelburg. Dat gaat Hiemstra niet lukken met aannemerij De Bourgraaf Er werk ten nog vijf mensen, hen is ont slag aangezegd. „Het bedrijf had al vele jaren te weinig werk." wonnen. De uitslag is dinsdagmid dag bekend gemaakt tijdens het VNG-Iubileumcongres. Ter gelegenheid van het ioo-jarig bestaan hield de Vereniging Neder landse Gemeenten (VNG) een ver- halenwedstrijd. 'De gemeente in 2025' was de titel waaronder deel nemers een bijdrage konden leve ren. Uit de bijna veertig inzendin gen werd 'De terugkeer van de bur- figuur Barend Joziasse, die in 2025 terugkijkt op de teloorgang van de politiek en een daaropvolgende be stuurlijke revolutie. Maar uiteinde lijk bleek het vroeger zo slecht nog niet. Joziasse is gebaseerd op de hoofdpersoon in de Stadhuisserie; vier sleutelromans van Verhulst die verschenen in de periode 2000-2005. Verhulst was destijds wethouder van Utrecht. Helder, groot touchscreen (3,5-inch) Android toestel: Toegang tot duizenden Apps Uitstekende camera (5 megapixel, met flitser) Dankzij Swype-technologie kan je razendsnel typen Navigeren met Google Maps Beleef het EK alsof je zelf in het stadion, zit. Met een LED TV, Home Cinema Set en een telefoon of tablet. Houd de kpn folder goed in de gaten, kijk op kpn.com/ek of kom haar de kpn winkel. kpruvinkei kpn.com/rk 10800 0115 Min SMS Internet* Normaal Actieprijs 120 80 200 Mb €3S> €17,50 180 120 300 Mb €^- €20,- 240 180 400 Mb €45;- €22,50 360 240 400 Mb €55r €27,50 Kijk op de website voor meer gratis toestellen met identieke aanbiedingen! Het gemiddelde verbruik in Nederland ligt op ongeveer 150 mb per maand. Kijk op de website ook voor aanbiedingen met toestellen en abonnementen. Abonnementen al vanaf 7.50 en altijd in combinatie met een gratis toestel. Bovenstaande actie abonnementen hebben een contractduur van 2 iaar. De aansluitkosten bedragen 30.-. Zolang de voorraad strekt Aan Mobiel Internet zijn geen aansluitkosten verbonden. Alleen online verkrijgbaar. Typ-, druk- of zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 65